Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 20-07-2018 19:44

A co jeżeli nie mam co reklamować czy będą robić problemy?


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Liromir - 21-07-2018 02:17

(20-07-2018 19:44)Haalos napisał(a):  A co jeżeli nie mam co reklamować czy będą robić problemy?

to wtedy

'ty hejtujesz a ja nadal zarabiam'


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 21-07-2018 08:32

Nic nie będę hejtowal się tylko pytam


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - mattxx - 21-07-2018 15:52

Jak nie masz co reklamować, to możesz stworzyć reklamę np. stronie wp lub google. Dla Właścicieli to bez znaczenia, byle reklamowana strona nie naruszała regulaminu Smile


FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 21-07-2018 15:55

Zawsze możesz czyjegoś reflinka do czegoś wrzucić Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 21-07-2018 16:11

To podajcie jakiegoś redlinka co mi tam Wink a ja dzisiaj oglądajac te pakiety wydobywcze FN myślałem ze ten za 1000$ wydobywa 15 dziennie kurde myślałem ze będę już bogaty Sad


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - mattxx - 21-07-2018 16:15

Jak chcesz to możesz reklamować moją stronę z sygnatury, nie mam nic przeciwko Lol


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 21-07-2018 16:28

To daj ja mam tyle wyświetleń reklam ze się w głowie nie mieści Wink


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Liromir - 21-07-2018 19:52

A to to jest ta sławna usługa, którą ludzie kupują za paczki i stąd te prosperujące przychody 'firmy'


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - mattxx - 21-07-2018 20:19

(21-07-2018 19:52)Liromir napisał(a):  A to to jest ta sławna usługa, którą ludzie kupują za paczki i stąd te prosperujące przychody 'firmy'

Dokładnie tak Lol z tym że tak działał zwykły revshare i jedyne przychody były tylko z paczek reklamowych, a FAP to udoskonalone cudo i podobno ma również inne, stabilne źródła finansowania całego biznesu.