Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 25-06-2018 16:02

Wiadomo coś o FTO na kolejnych giełdach?

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 27-06-2018 11:18

Wiem tylko tyle , że bittrex wznowił rozmowy( sami się odezwali ) a Bitbay powiedział, że jak skończy ze swoimi problemami - czyli tak koniec lipca , początek sierpnia możliwy na BitBay najwcześniej.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - maxweil - 02-07-2018 10:00

Co polecacie na początek bez polecania? Chcę zainwestować i nie wiem co wybrać. Rockwall czy FAP?


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Xanter98 - 02-07-2018 10:18

Poczytanie o tym jak dzialaja piramidy i zainwestowanie w cos innego.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - maxweil - 02-07-2018 11:34

(02-07-2018 10:18)Xanter98 napisał(a):  Poczytanie o tym jak dzialaja piramidy i zainwestowanie w cos innego.

Co konkretnego możesz polecic?


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Xanter98 - 02-07-2018 11:40

W siebie, we wlasny projekt, w kryptowalute(po wlasnym researchu i zapoznaniu sie z tematem), w gotowe zaplecze np konto, strona.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 02-07-2018 12:27

(02-07-2018 10:00)maxweil napisał(a):  Co polecacie na początek bez polecania? Chcę zainwestować i nie wiem co wybrać. Rockwall czy FAP?

FAP ma kilka źródeł finansowania już, bilety na wrześniowy event (5000 sztuk) wyprzedały się w 3 dni. Kilka dni i pierwszy futuromat działający w obie strony zostanie uruchomiony w kawiarni we Wrocławiu.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 03-07-2018 12:35

BitBay przeprowadza właśnie ankietę, która wyłoni nowe e-waluty wchodzące na giełdę. Głosować może każdy!
pod tym linkiem: http://tiny.pl/gs8bx

Jak widać Futuro jak na razie miażdży konkurencję Smile

[Obrazek: glosowani_qexehxe.jpg]

Kto zastanawia się na dołączeniem do ponad 3 milionowej już społeczności Futurenet a coś potrzeba wytłumaczyć zapraszam na priv Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Xanter98 - 03-07-2018 12:51

Czym większy Futurenet tym bliżej do upadku Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - AleksandraN - 20-07-2018 17:35

Info:
A przy okazji FTO (Futurocoin) od bodajże 2 dni jest już na Bitbay.