Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 25-05-2018 17:57

Dyrektor marketingu podczas prezentacji 23 maja w Katowicach Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - mattxx - 28-05-2018 12:18

FutureNet jako pierwszy pokazał, że jednak się da Smile Udało się Im odmienić całą branżę revshare. Tak naprawdę wyszli zdecydowanie poza standardowy schemat działania tego rynku i bardzo dobrze, bo udowodnili, że jeśli w mądry i przemyślany sposób połączy się różne modele biznesowe to "maszyna" będzie funkcjonować bez ryzyka szybkiego bankructwa.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 08-06-2018 12:25

FTO na coinmarketcup, kolejna obietnica spełniona Smile

[Obrazek: fto-coinj_qehexws.jpg]


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Zaperr44 - 08-06-2018 16:29

W sumie co do FTO to może bym się skusił i zakupił co mi tam szkodzi Tongue
Na jakich marketach występuje?


FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 08-06-2018 16:30

Yobit, SouthXchange, piyasa.net i coindeal.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - maxweil - 11-06-2018 08:36

Witam, Program nadal działa? Warto inwestować?


FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 11-06-2018 09:47

Działać działa nadal a czy warto inwestować to już kwestia opinii. Ja z Revshare się wycofuję, już kilka dni mi zostało, matryce są to coś tam czasem wpada i skupiłem się na FTO.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 11-06-2018 11:23

(11-06-2018 08:36)maxweil napisał(a):  Witam, Program nadal działa? Warto inwestować?
Wszystko jest w najlepszym porządku, ja z moją grupą caly czas aktywnie działamy, no ale wybór należy do ciebie. Osobiście nie znam pewniejszego programu na chwilę obecną, masz jakies pytania itd. mozesz na priv pisać


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - mattxx - 11-06-2018 11:39

Moim zdaniem warto, aczkolwiek ja z revshare dawno już się wycofałem.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - tomek019 - 11-06-2018 12:22

Jedyny revshare w ktorym jeszcze cos dzialam Big Grin czy warto ? Trzeba samemu dokonac oceny .

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka