Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 14-12-2017 17:16

(14-12-2017 17:01)santaclous napisał(a):  rafi213
Musisz napisać do prawników Future żeby napisali do UOKiK, że hejtują beka

Bekę to ja mam z ciebie od początku jak trolujesz ten temat. Jeśli okaże się to prawdą z tym UOKiK a nie że jakiś kolejny dziennikarz naciągnął fakty to z pewnością napiszą, co ma w ogóle UOKiK do firmy zarejestrowanej w Dubaju facepalm

(14-12-2017 17:07)Xanter98 napisał(a):  Futurenet to oszustwo, czekam na pisemko pod choinke.

A to ciekawe, ile osób oszukali, może jakieś dowody?
Nie wiem może się doczekasz, może nie to nie moja sprawa, niektórzy lubią się przepychać z koniem


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Liromir - 14-12-2017 17:19

A co myślisz, że zarejstrujesz spółkę na wyspach bananowych i możesz prowadzić działalność w Polsce bez żadnej odpowiedzialności? Xpokerface Xpokerface


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 14-12-2017 17:26

FutureNet LLC nie prowadzi działalności w Polsce, poczytaj sobie zanim cokolwiek napiszesz, w Polsce mają umowy z innymi firmami jak już coś.
No ale ok, czekajmy zatem na decyzje UOKiK , nie zamierzam sie z wami kłócić na forum. Zresztą już był artykuł jakiś rok temu ze UOKiK badał temat i nie znalazł żadnych nie prawidłowości lub nie ma ku temu kompetencji.

Ogólnie po co te spiny na forum o zarabianiu i jeszcze w dziale Hyip - 90% firm upada w pierwszych 5 latach swojej działalności jeśli nawet kiedyś upadnie Futurenet to wy na tym nic nie stracicie i nie zyskacie nie będąc w ogóle tam zarejestrowanym.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - santaclous - 14-12-2017 20:34

(14-12-2017 17:26)rafi213 napisał(a):  FutureNet LLC nie prowadzi działalności w Polsce,

No żeby UOKiK nie mógł tak łatwo dobrać się im do tyłka Lol

(14-12-2017 17:26)rafi213 napisał(a):  Zresztą już był artykuł jakiś rok temu ze UOKiK badał temat i nie znalazł żadnych nie prawidłowości lub nie ma ku temu kompetencji.

Podaj link. Widocznie UOKiK zmienił zdanie Lol

(14-12-2017 17:26)rafi213 napisał(a):  jeśli nawet kiedyś upadnie Futurenet to wy na tym nic nie stracicie i nie zyskacie nie będąc w ogóle tam zarejestrowanym.

Ale inni stracą których tam nagoniłeś Lol

ps: Jak tam Traffic Monsoon o którym też pisałeś, że jest super beka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 15-12-2017 13:09

(14-12-2017 20:34)santaclous napisał(a):  Ale inni stracą których tam nagoniłeś Lol

ps: Jak tam Traffic Monsoon o którym też pisałeś, że jest super beka
Skończ już pisać w kółko to samo zawiesiłeś się Smile
Muszę cię zmartwić bo praktycznie każdy mój bezpośredni polecony jest już na sporym plusie, a jeśli nie to zna doskonale ryzyko Big Grin

O TrafficMonsoon pisałem że jest super jak było super, jak było źle pisałem ze jest źle. Czy ty na prawde myślisz że jak coś powstanie to istnieje do końca świata i się nie zmienia beka czemu ludzie nadal nie jeżdzą fiatem 126 p albo nie sprzedają kaset video Big Grin
Zycie polega na tym aby się dostosowywać a nie np. trolować na forum Big Grin


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - santaclous - 15-12-2017 18:05

(15-12-2017 13:09)rafi213 napisał(a):  Muszę cię zmartwić bo praktycznie każdy mój bezpośredni polecony jest już na sporym plusie a jeśli nie to zna doskonale ryzyko

Super! A każdy twój niebezpośredni?

(15-12-2017 13:09)rafi213 napisał(a):  O TrafficMonsoon pisałem że jest super jak było super, jak było źle pisałem ze jest źle.

Nie. Jak było źle to uciekłeś promować kolejny wałek Future Lol

(15-12-2017 13:09)rafi213 napisał(a):  czemu ludzie nadal nie jeżdzą fiatem 126 p albo nie sprzedają kaset video

Albo nie wpłacają już pieniędzy do Traffic Monsoon?
Nie, nie zawiesiłem się. Tylko lubię wytykać ci tą piramidę którą promowałeś Lol

(15-12-2017 13:09)rafi213 napisał(a):  Zycie polega na tym aby się dostosowywać a nie np. trolować na forum Lol

Więc się dostosuj i nie naganiaj ludzi do oszustw 4

ps:
(14-12-2017 17:26)rafi213 napisał(a):  Zresztą już był artykuł jakiś rok temu ze UOKiK badał temat i nie znalazł żadnych nie prawidłowości lub nie ma ku temu kompetencji.

Dostanę w końcu ten link? Czy to kolejne zmyślone banialuki które słyszę przez 15 lat od naganiaczy, że ktoś już badał i nie miał zastrzeżeń Big Grin


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - adamak2k - 18-12-2017 21:17

Warto się zarejestrować jeszcze w FutureNet? Z tego co rozumiem jeśli nasz upline (osoba od której weszliśmy) dużo zaprasza to do naszego drzewka automatycznie dołączają osoby? Trochę późno już z tą piramidką więc się spóźniłem, ale to chyba tylko $10 za najtańszą matrycę? Czy coś się zmieniło?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - wrzochal11 - 18-12-2017 23:10

Masz swój rozum, poczytaj i sam zdecyduj. Skoro Twój upline faktycznie dużo zaprasza, to jesteś dopiero na którymś jego poziome, im niższym tym rzadziej będą wpadać do Ciebie jego poleceni.

Osobiście to już bym się w to nie ładował. Jak chcesz się bawić w tego typu rzeczy, to wiedz że ryzyko jest ogromne.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - bithub - 19-12-2017 14:14

(14-12-2017 17:16)rafi213 napisał(a):  
(14-12-2017 17:01)santaclous napisał(a):  rafi213
Musisz napisać do prawników Future żeby napisali do UOKiK, że hejtują beka

Bekę to ja mam z ciebie od początku jak trolujesz ten temat. Jeśli okaże się to prawdą z tym UOKiK a nie że jakiś kolejny dziennikarz naciągnął fakty to z pewnością napiszą, co ma w ogóle UOKiK do firmy zarejestrowanej w Dubaju facepalm

(14-12-2017 17:07)Xanter98 napisał(a):  Futurenet to oszustwo, czekam na pisemko pod choinke.

A to ciekawe, ile osób oszukali, może jakieś dowody?
Nie wiem może się doczekasz, może nie to nie moja sprawa, niektórzy lubią się przepychać z koniem

Wpadłem tu po 3 miesiącach a ten naganiacz Rafi213 dalej próbuje na siłe wybielać FutureNet który pod sobą kopie dołek. Rafi213 odpuść, chyba że dobrze Ci płacąSmile Takie piramidy w przeciewieństwie do tych w Egipcie i nie tylko, szybko się walą więc konia w to nie mieszaj hahahaha


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - mysc - 19-12-2017 17:02

Cytat:Prezes UOKiK prowadzi postępowania w związku z działalnością następujących podmiotów:

1. FutureNet, FutureAdPro na Wyspach Marshalla – to portale oferujące w zamian za opłatę - nabywanie pakietów reklam. Zgodnie z informacjami na stronie spółki, musisz kupić pakiet i namówić inne osoby do udziału.

W piśmie Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) z 13.02.2017 r. dostaliśmy sygnał o funkcjonowaniu systemu o nazwie FutureAdPro, który może wprowadzać konsumentów w błąd i stanowić nieuczciwą praktykę rynkową poprzez zakładanie i prowadzenie systemu promocyjnego typu piramida.

28.06.2017 r. prezes UOKiK zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. Postępowanie w sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu (sygn. PO 2 Ds. 63.2016).

ŹRÓDŁO: https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=13844