Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - znikad - 07-12-2017 22:16

(07-12-2017 21:21)Zaperr44 napisał(a):  Dziwne że Rafi przestał się odzywać w tym temacie akurat po poście zapowiadającym nieciekawą sytuację dla FutureNet Lol
A ktoś streścić mi co to za nie ciekawa sytuacja ? Bo nie chce mi sie tyle czytać ..

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - adik7276 - 07-12-2017 22:37

Z pewnością tam grubo kasą sypnęli żeby wrzucić tego coina na giełdę tylko biorąc pod uwagę tą burze najwięcej straci na tym giełda mimo korzyści materialnej.

Nie mniej jednak obserwujemy, temat ciekawy. Zobaczymy co się wydarzy. Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - santaclous - 07-12-2017 23:33

(07-12-2017 22:16)znikad napisał(a):  
(07-12-2017 21:21)Zaperr44 napisał(a):  Dziwne że Rafi przestał się odzywać w tym temacie akurat po poście zapowiadającym nieciekawą sytuację dla FutureNet Lol
A ktoś streścić mi co to za nie ciekawa sytuacja ? Bo nie chce mi sie tyle czytać ..

Wystarczy przewinąć do poprzedniej strony Big Grin

ps: jak tam DasCoin? Bo o nim też jest Big Grin


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - znikad - 08-12-2017 08:51

(07-12-2017 23:33)santaclous napisał(a):  
(07-12-2017 22:16)znikad napisał(a):  
(07-12-2017 21:21)Zaperr44 napisał(a):  Dziwne że Rafi przestał się odzywać w tym temacie akurat po poście zapowiadającym nieciekawą sytuację dla FutureNet Lol
A ktoś streścić mi co to za nie ciekawa sytuacja ? Bo nie chce mi sie tyle czytać ..

Wystarczy przewinąć do poprzedniej strony Big Grin

ps: jak tam DasCoin? Bo o nim też jest Big Grin
Jak dascoin ? Wejdz na hyipforum tam sie dowiesz.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - radek0389 - 13-12-2017 20:38

A coś się stało że @[rafi213] tak ucichł nagle Big Grin? Wystraszył się kogoś czy co?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Xanter98 - 13-12-2017 20:45

Spokojnie, wróci z następnym "najlepszym" HYIP'em Wink


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 14-12-2017 16:33

(13-12-2017 20:38)radek0389 napisał(a):  A coś się stało że @[rafi213] tak ucichł nagle Big Grin? Wystraszył się kogoś czy co?

To się zdecydujcie czy chcecie żebym coś pisał czy nie. Smile
A kogo niby miałbym się wystraszyć, firma ma się świetnie, sam nie spodziewałem się że tak przed startem Futuro ludzie będą masowo matryce kupować.
Bardziej uważać muszą co piszą i mówią przeciwnicy Futurenet, bo za pomówienia prawnicy z firmy wysyłają pisemka ( także niech każdy się zastanowi czy mu się to opłaci, jeśli nie zgromadził i nie może przedstawić dowodów że Futurenet to oszustwo )

Ogólnie przed świętami nie mam za dużo czasu a tym bardziej nie chce go tracić na przepychanki z hejterami a tym bardziej nie chce karmić forumowych troli Smile
Daje szanse innym niech sobie ulżą Smile

Nie chce też nic wymyślać i koloryzować faktów - wszystko działa co ma działać, wypłaty są terminowe itd.

Futurocoin maksymalnie do 15 stycznia pojawi się na giełdzie Bitbay kilka dni wcześniej ma zostać udostepniony kod źródłowy i white paper:

[Obrazek: kod-zrodl_qxwrpaa.jpg]

Także będzie można "kopać" futuro własnymi koparkami, kupić pakiet wydobywczy w Futurenet lub tradować na giełdzie. Ja osobiście przygotowuje się na wszystkie 3 sposoby aby maksymalnie wykorzystać potencjał nowej kryptowaluty, kto będzie chciał znowu zarobi, a kto będzie ignorantem znowu pohejtuje.

(13-12-2017 20:45)Xanter98 napisał(a):  Spokojnie, wróci z następnym "najlepszym" HYIP'em Wink
Z niczym nie muszę wracać, czyżbyś wątpił człowieku małej wiary że Futurenet nie utrzyma się do swoich 4 urodzin ? Big Grin

Ps. Wszystkim życzę wesołych świąt i do siego roku, jak coś to po nowym roku pewnie napiszę o nowościach, do tego czasu jak ktoś chce konkretnie jakieś info o Futurenet może pisać na priv postaram się w wolnej chwili odpowiedzieć.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - santaclous - 14-12-2017 17:01

rafi213
Musisz napisać do prawników Future żeby napisali do UOKiK, że hejtują beka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Liromir - 14-12-2017 17:02

(14-12-2017 16:33)rafi213 napisał(a):  Bardziej uważać muszą co piszą i mówią przeciwnicy Futurenet, bo za pomówienia prawnicy z firmy wysyłają pisemka ( także niech każdy się zastanowi czy mu się to opłaci, jeśli nie zgromadził i nie może przedstawić dowodów że Futurenet to oszustwo )

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD trzymajcie mnie


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Xanter98 - 14-12-2017 17:07

Futurenet to oszustwo, czekam na pisemko pod choinke.