Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 28-03-2016 23:44

w celu wykonania platnosci przez dotpay na matryce musimy posiadac w nim konto? Po wybraniu platnosci (dotpay), wybraniu banku, wpisaniu imienia, nazwiska oraz email klikam zaplac i automatycznie przekierowywuje mnie do logowania w banku (w moim przypadku Pekao SA). Nie trzeba nigdzie logowac sie w dotpay itp? Moze mi ktos to wytlumaczyc?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 29-03-2016 00:27

Nie trzeba nigdzie tworzyc konta, dotpay to system platnosci blyskawicznych. Po zalogowaniu sie na swoje konto bankowe i oplaceniu system automatycznie potwierdzi zakupiona matryce i przekieruje na swoje konto w Futurenet


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 29-03-2016 06:50

Ok dzieki za odpowiedz Smile start juz niedlugo... z iloma paczkami wchodzicie?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 29-03-2016 09:35

(29-03-2016 06:50)kostek880 napisał(a):  Ok dzieki za odpowiedz Smile start juz niedlugo... z iloma paczkami wchodzicie?
Prawdopodobnie 5x paczek po 50$ plus konto za 90$/6 miesiecy. Aczkolwiek jesli bede mial to 10x paczek Smile

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 29-03-2016 13:45

A tak wygląda u mnie sytuacja w matrycy za 50$ - jeszcze jedno wolne miejsce i to w pierwszej linii !!!

[Obrazek: 2nkm89e.jpg]

Jeśli myślicie o tym biznesie tak jak JA czyli długoterminowo, to nie czekajcie tylko zróbcie upgrade i zarezerwujcie sobie miejsca w czubie struktury!!! Przede wszystkim zróbcie ten upgrade ze względu na Siebie, żebyście potem nie żałowali wyboru w chwili gdy będzie już za późno... ja już mam takie przypadki u siebie a cofnąć się tego już nie da Sad


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 29-03-2016 14:53

Miejsce w matrycy za 50$ nieaktualne Smile Już je zająłem.
Przy Futurenet + FutureAdPro
Takie programy jak Trafficmonsoon moga niedlugo pojsc w zapomnienie Smile Ogolnie podchodze ostroznie do takich programow ale ten zapowiada sie bardzo ciekawie Smile Ciesze sie ze wszedlem w miare wczesnie. Nadal jest szansa na dobre miejsca w matrycach zanim ruszy FutureAdPro a dokladnie to zanim pierwsze zyski z tego prpgramu zostana przeznaczone na zakup matryc Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 29-03-2016 16:02

Jak myslicie oplaca sie wykupic matryce za 10$ i 25$ bez bezposrednich poleconych?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 29-03-2016 16:39

(29-03-2016 16:02)kostek880 napisał(a):  Jak myslicie oplaca sie wykupic matryce za 10$ i 25$ bez bezpośrednich poleconych?

Uważam, że tak.

Prędzej, czy później działając aktywnie w FAP i tak będziesz robił upgrade do pozycji ROYAL

Wydaję mi się, że lepiej zabezpieczyć się wcześniej.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 29-03-2016 18:53

(29-03-2016 16:02)kostek880 napisał(a):  Jak myslicie oplaca sie wykupic matryce za 10$ i 25$ bez bezposrednich poleconych?

Trochę nie dokładnie sformułowane pytanie : 2 warianty:
1) na początku nikt nie ma bezpośrednich poleconych przecież
2) jeśli jesteś pewny że nigdy ich nie będziesz miał bo nie będziesz polecał tego biznesu innym, co jest bardzo złym rozwiązaniem - to także opłaca się wykupić dwie pierwsze matryce (35$) bo wcześniej czy później będziesz do tego zmuszony chcąc wypłacić naliczenia z ad packów ale wtedy będziesz już o wiele niżej w matrycy globalnej firmy.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 30-03-2016 14:38

Wszyscy przeważnie wchodzą obecnie do matryc za 10$ i 25$ a u mnie powoli zapełnia się matryca za 50$.
Widać, że start rev share zbliża się wielkimi krokami Big Grin

[Obrazek: 2wq96ok.jpg]

Druga linia też jeszcze jest bardzo dobra, spadochroniarze w niej myślę ze gwarantowani