Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 29-09-2017 21:19

Odezwał się znawca kryptowalut. co nie wie że mozna bitcoiny z bankomatu wypłacać Smile
Ciekawy jestem jak kryptowaluta może paść? o czymś takim nie słyszałem, oświeć mnie , co najwyżej moze mieć niską wartość rynkową Smile Onecoin i Dascoin to nie kryptowaluty bo nie spełniają podstawowych jej cech, Futurocoin będzie spełniał. Poza tym jak Dascoin może paść jak jeszcze nawet nie istnieje Smile
Bzdury za bzdurami piszesz.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - alan_darski - 30-09-2017 09:19

Nie ma zainteresowania kawiarnia na Ukrainie wiec cena biletu spadla do 10$


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - santaclous - 30-09-2017 20:55

(29-09-2017 21:19)rafi213 napisał(a):  Odezwał się znawca kryptowalut. co nie wie że mozna bitcoiny z bankomatu wypłacać

Masz rację. Można. Z bankomatów EuroCash Wink

(29-09-2017 21:19)rafi213 napisał(a):  Ciekawy jestem jak kryptowaluta może paść? o czymś takim nie słyszałem, oświeć mnie

Proszę. Oświecam cię Big Grin

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Chiny-chca-zakazac-handlu-kryptowalutami-spadki-na-rynkach-7542459.html

A miałem na myśli pseudokryptowaluty jak twój future... ups przepraszam futurocoin beka.

(29-09-2017 21:19)rafi213 napisał(a):  Futurocoin będzie spełniał

Raczej nie będzie. Ojcowie założyciele o tym mówili Wink

(29-09-2017 21:19)rafi213 napisał(a):  Poza tym jak Dascoin może paść jak jeszcze nawet nie istnieje Smile

yyyy... Podobno istnieje.

"bo firma ogłosiła w Zurichu 31 marca, że zaczęła je “emitować”"

https://subiektywnieofinansach.pl/dascoin-czyli-eldorado-zaczyna-sie-teraz-2018-tym-bedzie-dasnic/

Ja czekam na Futurocoin Big Grin


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 01-10-2017 14:22

(30-09-2017 20:55)santaclous napisał(a):  
(29-09-2017 21:19)rafi213 napisał(a):  Ciekawy jestem jak kryptowaluta może paść? o czymś takim nie słyszałem, oświeć mnie

Proszę. Oświecam cię Big Grin

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Chiny-chca-zakazac-handlu-kryptowalutami-spadki-na-rynkach-7542459.html

To artykuł o zakazie ICO w Chinach i mozliwym zamknięciu giełd na tamtym rynku, myślałem że chociaż raz odpowiesz na zadane pytanie facepalm

Ps. Ja też się nie mogę doczekać Futrurocoina, pięknie powinien dać zarobić zarówno firmie jak i użytkownikom. Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - santaclous - 01-10-2017 15:05

(01-10-2017 14:22)rafi213 napisał(a):  To artykuł o zakazie ICO w Chinach i mozliwym zamknięciu giełd na tamtym rynku, myślałem że chociaż raz odpowiesz na zadane pytanie facepalm

Nie zgrywaj głupa. Dobrze wiesz co się z tym wiąże Wink
No chyba, że nie wiesz Big Grin

Ja ciągle czekam kiedy Ty odpowiesz na moje pytania.

(01-10-2017 14:22)rafi213 napisał(a):  Ps. Ja też się nie mogę doczekać Futrurocoina, pięknie powinien dać zarobić zarówno firmie jak i użytkownikom. Smile

Raczej firmie i naganiaczą Big Grin


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - lew23 - 01-10-2017 16:04

Witam. Interesuje mnie program future ad pro. Chciałbym w to wejść, ale nie wiem czy nie za późno. Dopiero zaczynam interesować się inwestycjami przez internet. Chodzi mi tylko i wyłącznie o adpacki . W planie mam kupić na start 10/ 20 ad packów. Przez 3 miesiace reinwestycja 100% a później 80 procent. Po 9/10 mies dokupiłbym kolejne 20 ad packów. Jesli bym kupił 20 ad packów na start przy późnej reinwestycji 80 procent to zwróci mi sie po 9/10 miesiacach.
W tym czasie miałbym 58 ad packów i wtedy dokupiłbym kolejne 20 ad packów. I inwestowałbym rok czasu na reinwestycji 80 procent. Po 4,5 miesiacach mi sie zwraca kolejny wklad. Dzialam jeszcze 8 miesiecy i wyplacam srednio 350 dolarów miesiecznie. Na koniec po 12 miesiacach juz nic nie reinwestuje i czekam az 139 paczek wygasnie i koncze z 8300 dolarów kolo przy czym jeszcze wyplacalem sobie co miesiac kolo 4 tys dolarów przez te 2 lata?

Pytanie czy teraz w to wchodzic? Jesli mialbym gwarancje, ze jeszcze ten revshare bedzie dzialal 5 lat to zaraz bym wykupil 20 ad packów i bym dzialal.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - znikad - 01-10-2017 16:11

Jedni Ci powiedza "wchodz" bo nie jest za pozno, inni ze juz za pozno. Musisz sam zdecydowac. Ja dzisiaj bym dalej wchodzil w future.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - lew23 - 01-10-2017 16:46

Znikąd mam 19 lat i w zamiarze ustalilem sobie plan, ze oszczedzam 800 stów co miesiąc do skarpety na dzialke 50 tys 2- 3 km od wrocka a później biore kredyt na dom z dziewczyna 100 - 150 tys na maly domek i spacam go 10 lat. Mialem zamiar zbierac tak l 5 -10 lat, a i tak musze wziasc kredyt. Czyli to daje od 48 tys do 96 tys. Naczytalem sie o tym future i to daje mi taka szanse, ze w ciagu 2 lat mam kase uzbierana na dzialke a wydalbym na inwestycje 7300 zlotych a zarobie nie wydajac nicsię w ciagu 2 lat 50 tys. Dodam, ze i tak bede zbieral te 800 zlotych, bo mam narazie na szczescie taka mozliwosc tak wiec doszlo by kolo 15 tys. Czyli kupuje dzialke i mam 15 tys i z moge z taka suma znowu zainwestowac w cos by juz nie bra zadnych kredytów na dom tylko inwestowac w dobrze zaufane programy. Future dał by mi wolnosc od kredytów czy zbierania przez 10 lat na cos. Tak wiec mi sie wydaje, ze warto. Czekam na opinie innych


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 01-10-2017 16:47

(01-10-2017 16:04)lew23 napisał(a):  Witam. Interesuje mnie program future ad pro. Chciałbym w to wejść, ale nie wiem czy nie za późno. Dopiero zaczynam interesować się inwestycjami przez internet. Chodzi mi tylko i wyłącznie o adpacki . W planie mam kupić na start 10/ 20 ad packów. Przez 3 miesiace reinwestycja 100% a później 80 procent. Po 9/10 mies dokupiłbym kolejne 20 ad packów. Jesli bym kupił 20 ad packów na start przy późnej reinwestycji 80 procent to zwróci mi sie po 9/10 miesiacach.
W tym czasie miałbym 58 ad packów i wtedy dokupiłbym kolejne 20 ad packów. I inwestowałbym rok czasu na reinwestycji 80 procent. Po 4,5 miesiacach mi sie zwraca kolejny wklad. Dzialam jeszcze 8 miesiecy i wyplacam srednio 350 dolarów miesiecznie. Na koniec po 12 miesiacach juz nic nie reinwestuje i czekam az 139 paczek wygasnie i koncze z 8300 dolarów kolo przy czym jeszcze wyplacalem sobie co miesiac kolo 4 tys dolarów przez te 2 lata?

Pytanie czy teraz w to wchodzic? Jesli mialbym gwarancje, ze jeszcze ten revshare bedzie dzialal 5 lat to zaraz bym wykupil 20 ad packów i bym dzialal.

Nikt ci nie da gwarancji ile rev share będzie działał, ale po dotychczasowym czasie istnienia i z racji tego że po evencie za 2 miesiące szykuje się mocny boom na Futurenet z racji startu ich coina, tak jak już pisałem kilka dni temu można jeszcze spokojnie zaczynać wg mnie


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - znikad - 01-10-2017 16:53

(01-10-2017 16:46)lew23 napisał(a):  Znikąd mam 19 lat i w zamiarze ustalilem sobie plan, ze oszczedzam 800 stów co miesiąc do skarpety na dzialke 50 tys 2- 3 km od wrocka a później biore kredyt na dom z dziewczyna 100 - 150 tys na maly domek i spacam go 10 lat. Mialem zamiar zbierac tak l 5 -10 lat, a i tak musze wziasc kredyt. Czyli to daje od 48 tys do 96 tys. Naczytalem sie o tym future i to daje mi taka szanse, ze w ciagu 2 lat mam kase uzbierana na dzialke a wydalbym na inwestycje 7300 zlotych a zarobie nie wydajac nicsię w ciagu 2 lat 50 tys. Dodam, ze i tak bede zbieral te 800 zlotych, bo mam narazie na szczescie taka mozliwosc tak wiec doszlo by kolo 15 tys. Czyli kupuje dzialke i mam 15 tys i z moge z taka suma znowu zainwestowac w cos by juz nie bra zadnych kredytów na dom tylko inwestowac w dobrze zaufane programy. Future dał by mi wolnosc od kredytów czy zbierania przez 10 lat na cos. Tak wiec mi sie wydaje, ze warto. Czekam na opinie innych
No to gratuluję przedsiebiorczosci. Jak bierzesz pod uwagę to ze gwarancji trwania futurnetu nikt rozsadny Ci nie da i liczysz sie z tym ze kasy mozesz nie odzyskać to "atakuj temat". Aby wygrać trzeba grać. Ja zaryzykowalem i wygrałem na tym. Teraz Twoja decyzja czy "kupujesz los". Na dzien dzisiejszy, sledzac co sie dzieje w firmie co planuja to ja ponownie bym Wybral fapa.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka