Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 25-08-2017 19:10

Ej macie naliczenia?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - rafi213 - 25-08-2017 22:25

Mamy, chwilowo stanely ale zostało to juz zgłoszone do supportu


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 27-08-2017 16:41

Ile masz paczek rafi? Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - rafi213 - 28-08-2017 14:37

utrzymuje trzycyfrowy poziom Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 28-08-2017 15:50

A dasz mi z 20 sztuk?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - bithub - 28-08-2017 15:50

Mam pytania w sprawie „Plan Marketingowy FutureNet”, o ile ktoś to przeczytał:

1. Rozumiem warunki dzialania Leader Bonus, ale nie rozumiem czym dokładnie jest suma obrotu, obrót miesięczny oraz podział obrotu tego bonusu.

2. Czym jest dokładnie ‚World Pool’, z której otrzymuje się 5% puli udziału w programie ‚Leader Bonus’

3. Gdzie znika mi 5% zarobionych pieniędzy z matching bonus i dlaczego? Bo znika cały czas


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 28-08-2017 19:42

(28-08-2017 15:50)Haalos napisał(a):  A dasz mi z 20 sztuk?
Jasne, czyli 16 000 wyświetleń tak ? a co tak reklamujesz że ci kredytów zabrakło już Jerk


(28-08-2017 15:50)bithub napisał(a):  Mam pytania w sprawie „Plan Marketingowy FutureNet”, o ile ktoś to przeczytał:

1. Rozumiem warunki dzialania Leader Bonus, ale nie rozumiem czym dokładnie jest suma obrotu, obrót miesięczny oraz podział obrotu tego bonusu.

2. Czym jest dokładnie ‚World Pool’, z której otrzymuje się 5% puli udziału w programie ‚Leader Bonus’

3. Gdzie znika mi 5% zarobionych pieniędzy z matching bonus i dlaczego? Bo znika cały czas

[Obrazek: leader-pl_qheeenp.jpg]
1. Suma obrotu - czyli suma wartości matryc kupionych przez twoją strukturę, obrót miesieczny jest zniesiony, podział obrotu - czyli maksymalnie 50% obrotu twojej struktury może pochodzić z jednej "nogi" gałęzi np. w pierwszej linii masz 3 miejsca, więc jakby ci wpadł w jedno miejsce jeden mocny polecony i zaczął rowijać tobie matryce to może dla ciebie "zdobyć" maksymalnie 50% wartości całej twojej struktury do leader bonus
2. World pool o ile się nie mylę został wycofany już
3. Z maching bonus nic nie znika, jeśli masz wykupioną minimum matryce do 100$ to otrzymujesz maksymalny ten bonus czyli 50% zarobków twojego bezposredniego poleconego, na przykładzie matrycy za 100$ : twój bezpośredni polecony zaprosił swojego poleconego - on dostał 5% wartości matrycy czyli 5$, ty dostałeś także 5% wartości matrycy 5$ plus dodatkowo maching bonus czyli w tym przypadku 50% zarobków twojego bezpośredniego poleconego czyli 2,5 $.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 28-08-2017 22:01

Nic nie reklamuje bo nie mam co chyba nie trzeba co? 3 cyfrowa suma to ile 300? 800? Wink


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 29-08-2017 10:22

Ej rafi jak myślisz ile to jeszcze potrwa czy można wierzyć romanowi ze program jest do znudzenia stabilny. Jego słowa być może za kilka lat zmniejszą się naliczania.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - wrzochal11 - 29-08-2017 16:45

Właściciel programu zawsze będzie mówił, że program jest stabilny. Tego nawet nie ma co słuchać..
Ile to potrwa tego nikt nie wie. Nie mamy wglądu do tego ile jest wpłat i wypłat w programie. Jednak z każdym dniem prawdopodobieństwo, że projekt upadnie jest większe.

Wiadomo w internecie można spotkać wiele fanatyzmu wobec tej firmy i tak będzie. Dlaczego? Bo w tego typu programach zarabia się na polecaniu nowych osób, a nie na "inwestycji". Te paczki reklamowe to tak naprawdę przykrywka, żeby nikt nie posądzał firmy o to, że to piramida finansowa. Dlatego produkt musi jakiś być, a to że tutaj jest on atrakcyjny, bo możliwość zarobienia + wyświetlenia reklamowe, za taką cene są dość atrakcyjne, także ciągle nowi ludzie w projekcie się pojawiają, do kiedy to będzie trwało czas pokaże. Wglądu w statystyki też nie mamy.