Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - 4EverSky - 24-03-2016 22:20

Może nie wypłacić ale kupić tą matryce za 10$


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 24-03-2016 23:42

(24-03-2016 22:20)4EverSky napisał(a):  Może nie wypłacić ale kupić tą matryce za 10$

Byłoby fajnie, ale wtedy firma nie płaciła by tylu różnych bonusów.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 25-03-2016 08:48

dokładnie rafi.

Myślę że te $10 to i tak sporo, bo można sobie kupić chmurkę, lub Momentum System.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - espo - 25-03-2016 11:22

Witajcie Smile
Na forum pojawiam się pierwszy raz, chociaż zarejestrowany już byłem wcześniej. Mam nadzieję, a nawet bardzo mocno liczę na to, że właśnie futurenet i furuteadpro będą lukratywne. Zapowiada się ciekawie i nie mogę doczekać się 1 kwietnia. Jak myślicie, ile paczek na start powinno się kupić, by miało to sens w miarę fajnego zarobku? Czy np 5 paczek po 50$ to już jest ok?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 25-03-2016 11:58

Na początek te 250$ wystarczy chociaż uważam że jest to minimum.
A ile się powinno kupić na start ? Hmm im więcej tym lepiej Smile zależało to będzie od możliwości finansowych danej osoby, jego doświadczenia w tego typu programach itp.
Ze wstępnych rozmów i wpisów jakie udaje mi się zobaczyć takie średnie wejście będzie za okolo 1 k $. Są osoby które na start przeznaczają 2,5 k $ a nawet 5 k $ ale są tez takie co zaczną z 500$.
Osobiście poznając trochę właścicieli i całą otoczkę jestem przekonany, że kto wejdzie w ciągu pierwszych miesięcy nie straci swojego wkładu, no chyba że ktoś zamierza 2 lata robić 100% reinwestycji to z oczywistych względów nie potrafię przewidzieć co wydarzy się w biznesie przez taki okres czasu.

Ps. A tymczasem u mnie zostało ostatnie wolne miejsce w 3 linii w najtańszej matrycy. Ktoś chętny ? Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - espo - 25-03-2016 12:27

Dziękuję za odpowiedź. Niestety obecnie jestem jakieś 6900zł w plecy przez pokeram.com, które mam nadzieje, że jednak się nie okaże scamem, dlatego ciężko będzie mi włożyć więcej niż 1000zł, ale będę się starał.
Czy ktoś ma może linka do dobrego wytłumaczenia jak działa matryca, na każdym poziomie? Bo dokładnie aż tak, jakbym chciał nie rozumiem tego.. Tongue


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 25-03-2016 12:38

(25-03-2016 12:27)espo napisał(a):  Dziękuję za odpowiedź. Niestety obecnie jestem jakieś 6900zł w plecy przez pokeram.com, które mam nadzieje, że jednak się nie okaże scamem, dlatego ciężko będzie mi włożyć więcej niż 1000zł, ale będę się starał.
Czy ktoś ma może linka do dobrego wytłumaczenia jak działa matryca, na każdym poziomie? Bo dokładnie aż tak, jakbym chciał nie rozumiem tego..
Napisalem Ci priv i zaraz wytlumacze Smile

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 25-03-2016 12:39

@espo ja opisałem to w tym temacie w kilku postach mniej więcej jak to działa, ale wiem że najlepiej jest to wytłumaczyć obrazowo na przykładzie udostępniając np. swój ekran na skype z matrycami.
Nie wiem kto jest twoim sponsorem, zgłoś sie do niego on ci to powinien wytłumaczyć.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - borowiecki - 25-03-2016 17:29

Tomek019 też bym prosił na priv jakieś info. A powie mi ktoś co to jest i do czego służy momentum system ?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 25-03-2016 19:09

Momentum system to system do stworzenia własnego Landing Page z video i autoresponderem.