Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENETpolski właściciel portal społecznościowy matryce program rev share! - santaclous - 28-07-2017 19:09

(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  firma nie ma obowiązku wydawania sprawozdania finansowego

Zgadza się. Ponieważ jest zarejestrowana w państwie gdzie nie musi, bo gdyby była w państwie gdzie musi np. w Polsce to by wyszło na jaw, że 99% wypłacanych pieniędzy pochodzi tylko z wpłat uczestników a nie z sprzedaży.

(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  zresztą nawet jak bym ci takie fakty podał to byś zapewne napisał że są nieprawdziwe i podrobione.

Nie. Nie napisałbym tak bo wtedy by wyszło to co napisałem wyżej.

(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  Marketing sieciowy polega na wzajemnym zaufaniu, budowaniu relacji między uczestnikami danego projektu

Zgadza się. Tylko FutureNET/AdPro to nie marketing sieciowy. To piramida finansowa.

(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  ja analizuje fakty, plan marketingowy, ogólna sytuację na rynku światowym na co w danym momencie jest zapotrzebowanie itd. na tej podstawie łatwo mi wywnioskować że firma się rozwija i ma przed sobą przyszłość.

Tak samo jak analizowałeś plan marketingowy i sytuację na rynku światowym piramidy TrafficMonsoon do której wciągałeś ludzi.

(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  wg tego toku rozumowania to każda firma zarejestrowana w Dubaju jest piramidą bo przeciez nie musi publikować sprawozdania Smile

To nie jest mój tok rozumowania. To jest twój tok rozumowania, że to jest mój tok rozumowania Smile

(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  Tego nie da się w żaden sposób określić
Zgadza się. Ponieważ to ukrywa.

(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  bo jest płynny przepływ pieniądza - jedni biorą leasing , drudzy kupują "chmure" a jeszcze inni kupują ad packi a w tym samym czasie 5 osób zleca sobie wypłatę itd.

Kolejna bzdura żeby lud uwierzył.

(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  Nie mam obowiązku odpowiadać kazdemu a tym bardziej osobom które wchodzą na forum nie po to, aby się czegoś dowiedzieć, a tylko pośmieszkować i udawać najmądrzejszych a do tego są typowymi ignorantami.

Nie. Po prostu nie chcesz tego napisać bo sam byś przyznał wtedy, że to najdroższa oferta na rynku (jak to bywa w tego typu firmach).

(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  Dziwie się że na tak banalne pytanie jeszcze nie znalazłeś odpowiedzi w internecie, przecież ty wszystko już wiesz o całym Futurenet.

Znalazłem. I to jest najdroższa oferta na rynku (jak to bywa w tego typu firmach).

(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  
(24-07-2017 22:27)wrzochal11 napisał(a):  a jak myślicie jak by wszyscy klienci danego banku nagle chcieli wypłacić kasę którą trzymają w danej instytucji, to bankowi starczyłoby na to pieniędzy? Moim zdaniem zdecydowanie nie. Banki mają stałe dochody, dlatego mogą wydawać więcej niż mają..
Obecnie w bankach to około 10-15% wszystkich środków ma pokrycie w pieniądzu papierowym, reszta to tylko wirtualne zapiski cyferek na kontach, więc odpowiedź sobie sam co w takiej sytuacji zrobiłby bank.

To ja odpowiem wam obu bo widzę, że macie 0 pojęcia.
Jest takie coś jak Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Dla naganiaczy do piramid finansowych to może być szok, że coś takiego istnieje.

Bankowy Fundusz Gwarancyjny, czyli bezpieczeństwo do 100 tys. Euro
http://www.oprocentowanielokat.pl/bankowy-fundusz-gwarancyjny-czyli-bezpieczenstwo-do-100-tys-euro-25.html

(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  ja podaje fakty co nowego mają w planch, nastepnie że te plany realizują i wprowadzają w życie nowe rozwiązania i produkty.

Nie. To tylko budowanie iluzji wiarygodności żeby jak najwięcej ludzi wpłaciło pieniądze.
AmberGold nawet stworzył własne linie lotnicze żeby stworzyć iluzję wiarygodności.

(25-07-2017 16:40)znikad napisał(a):  Rafi jakby ta piramida sie skonczyla i dzisiaj to oczywiscie nie bede zalowal Wink

Ale tysiące innych ludzi które stracą tam pieniądze będą żałować Wink


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - lazapklb - 28-07-2017 19:16

Przynudzasz już.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - santaclous - 28-07-2017 21:42

(28-07-2017 19:16)lazapklb napisał(a):  Przynudzasz już.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Typowa odpowiedź na brak argumentów.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - lazapklb - 28-07-2017 21:44

Było ich już wystarczająco, ale wciąż jesteś głuchy. Poza tym oczekujesz argumentów na brak argumentów? Wink

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 28-07-2017 23:11

(28-07-2017 19:09)santaclous napisał(a):  Tak samo jak analizowałeś plan marketingowy i sytuację na rynku światowym piramidy TrafficMonsoon do której wciągałeś ludzi.
Dokładnie tak, i jak z analizy wyszło mi że właściciel kantuje ludzi to przestałem polecać, a było to od razu jak paypal odmówił im współpracy, więc raczej się nie pomyliłem z przeciwieństwie do niektórych polecających to do samego końca Smile

(28-07-2017 19:09)santaclous napisał(a):  
(24-07-2017 23:20)rafi213 napisał(a):  
(24-07-2017 22:27)wrzochal11 napisał(a):  a jak myślicie jak by wszyscy klienci danego banku nagle chcieli wypłacić kasę którą trzymają w danej instytucji, to bankowi starczyłoby na to pieniędzy? Moim zdaniem zdecydowanie nie. Banki mają stałe dochody, dlatego mogą wydawać więcej niż mają..
Obecnie w bankach to około 10-15% wszystkich środków ma pokrycie w pieniądzu papierowym, reszta to tylko wirtualne zapiski cyferek na kontach, więc odpowiedź sobie sam co w takiej sytuacji zrobiłby bank.

To ja odpowiem wam obu bo widzę, że macie 0 pojęcia.
Jest takie coś jak Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Dla naganiaczy do piramid finansowych to może być szok, że coś takiego istnieje.

Bankowy Fundusz Gwarancyjny, czyli bezpieczeństwo do 100 tys. Euro
http://www.oprocentowanielokat.pl/bankowy-fundusz-gwarancyjny-czyli-bezpieczenstwo-do-100-tys-euro-25.html

Miałem już nie odpowiadać ignorantowi ale to mnie najbardziej rozbawiło - nawet nie potrafisz przeczytać o czym kolega 'wrzochal11 napisał a to nawet nie tyczyło się Futurenet: to ci zacytuje : "a jak myślicie jak by wszyscy klienci danego banku nagle chcieli wypłacić kasę którą trzymają w danej instytucji, to bankowi starczyłoby na to pieniędzy?" - a ty wrzucasz wpis że istnieje Bankowy Fundusz Gwarancyjny na 100 tys euro beka a 100 tys euro to "aż" 420 tysiecy złotych lub 42 bitcoiny tyle to niektórzy wydają w tydzień czasu, nie wspomnę już o zarobkach Smile więc co zrobi przeciętny Kowalski jak miał w banku powiedzmy 150 tys euro ? beka
Żyj sobie dalej w swoim matrixie i szukaj piramid, a rząd cię ładnie Sex
Z tego też powodu m.in jak ponad rok temu pojawiła się możliwość wypłaty bitcoinów z bankomatu bez posiadania konta w banku - zamknąłem wszystkie rachunki bankowe Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - adik7276 - 29-07-2017 02:43

(28-07-2017 21:42)santaclous napisał(a):  
(28-07-2017 19:16)lazapklb napisał(a):  Przynudzasz już.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Typowa odpowiedź na brak argumentów.

Tu nie chodzi o brak argumentów. Po prostu nudne jest to pierd*lenie o tym samym przez kilkanaście stron.


RE: FUTURENET polski właściciel portal społecznościowy + matryce + program rev share! - santaclous - 30-07-2017 08:36

(28-07-2017 21:44)lazapklb napisał(a):  Było ich już wystarczająco, ale wciąż jesteś głuchy. Poza tym oczekujesz argumentów na brak argumentów? Wink

Tak. Same brednie i wciskanie sekciarskich sloganówLol


(28-07-2017 23:11)rafi213 napisał(a):  nawet nie potrafisz przeczytać o czym kolega 'wrzochal11 napisał a to nawet nie tyczyło się Futurenet:

Nie ? A czego ? Banku ?

(28-07-2017 21:44)lazapklb napisał(a):  a jak myślicie jak by wszyscy klienci danego banku

No rzeczywiście o Banku Rolleyes

A ja niby o czym pisałem? O Funduszu Gwarancyjnym FutureNET? beka

rafi213 Patrz. Wymyśliłem nową ściemę żeby jeszcze bardziej uwiarygodnić FutureNET i żeby ludzie więcej wpłacali pieniędzy. Fundusz Gwarancyjny FutureNET Big Grin
Damn i'm good Cool

(28-07-2017 23:11)rafi213 napisał(a):  więc co zrobi przeciętny Kowalski jak miał w banku powiedzmy 150 tys euro ?

Oj rafi213

Gdybyś był mądry (ale nie jesteś) ale przypuśćmy, że gdybyś był mądry to byś sobie klikną w mój link i przeczytał.
Cytuję:

„Czy jest sposób na pełną ochronę równowartości np. 300 tys. euro? Oczywiście. Taką kwotę musimy rozdzielić na trzy równe części i ulokować w trzech różnych bankach. W każdym mamy zagwarantowane 100 tys. euro. Tym sposobem całość środków będzie w pełni bezpieczna.”

No szok! Rolleyes
Można rozdzielić na 3 banki i w każdym mieć gwarancję Huh
Szoooookkkkkk ! ! ! facepalm


(28-07-2017 21:44)lazapklb napisał(a):  Dokładnie tak, i jak z analizy wyszło mi że właściciel kantuje ludzi to przestałem polecać, a było to od razu jak paypal odmówił im współpracy, więc raczej się nie pomyliłem z przeciwieństwie do niektórych polecających to do samego końca

Zaraz zaraz. Z Analizy ci wyszło dopiero jak PayPal zamroził pieniądze? beka
Czyli wcześniej twoja analiza pokazywała, że jest wszystko ok i można naganiać ludzi? beka

Z analizy ci wyszło, że już mało osób wpłaci kasę do tej piramidy i wtedy dopiero przestałeś ją polecać i założyłeś ten wątek o FutureNET.
Doskonale wiedziałeś, że to jest oszustwo tak jak teraz doskonale wiesz, że FutureNET/AdPro to oszustwo.
Ale nie przyznasz tego z wiadomego powodu. Nie zarobiłbyś na tym pieniędzy wciągając w to ludzi Wink

Chyba, że twoja analiza ci pokaże, że to oszustwo jak już FutureNET padnie tak jak TrafficMonsoon beka
Ile do tego czasu skroisz ludzi na pieniądze?


(28-07-2017 21:44)lazapklb napisał(a):  Miałem już nie odpowiadać ignorantowi

Dlaczego? Bo twoje techniki manipulacji na mnie nie działają ? A nie masz sensownych argumentów?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 30-07-2017 13:45

(30-07-2017 08:36)santaclous napisał(a):  
(28-07-2017 21:44)lazapklb napisał(a):  Było ich już wystarczająco, ale wciąż jesteś głuchy. Poza tym oczekujesz argumentów na brak argumentów? Wink

Tak. Same brednie i wciskanie sekciarskich sloganówLol
Brednie to czytam cały czas u ciebie i do tego ciągle te same jak zdarta płyta, ale chociaż podbijasz temat. Dzięki Big Grin


(30-07-2017 08:36)santaclous napisał(a):  Gdybyś był mądry (ale nie jesteś) ale przypuśćmy, że gdybyś był mądry to byś sobie klikną w mój link i przeczytał.
Cytuję:

„Czy jest sposób na pełną ochronę równowartości np. 300 tys. euro? Oczywiście. Taką kwotę musimy rozdzielić na trzy równe części i ulokować w trzech różnych bankach. W każdym mamy zagwarantowane 100 tys. euro. Tym sposobem całość środków będzie w pełni bezpieczna.”

No szok! Rolleyes
Można rozdzielić na 3 banki i w każdym mieć gwarancję Huh
Szoooookkkkkk ! ! ! facepalm

A widzisz a ja miałem 21 mln euro i znalazłem tylko 20 banków, 21-szego już nie mogłem znaleźć beka

(30-07-2017 08:36)santaclous napisał(a):  
(28-07-2017 21:44)lazapklb napisał(a):  Dokładnie tak, i jak z analizy wyszło mi że właściciel kantuje ludzi to przestałem polecać, a było to od razu jak paypal odmówił im współpracy, więc raczej się nie pomyliłem z przeciwieństwie do niektórych polecających to do samego końca

Zaraz zaraz. Z Analizy ci wyszło dopiero jak PayPal zamroził pieniądze? beka

Czyli wcześniej twoja analiza pokazywała, że jest wszystko ok i można naganiać ludzi? beka
Nawet jednego zdania nie potrafisz zrozumieć, nie ty rozumiesz na swój sposób facepalm

(30-07-2017 08:36)santaclous napisał(a):  Chyba, że twoja analiza ci pokaże, że to oszustwo jak już FutureNET padnie tak jak TrafficMonsoon beka
Ile do tego czasu skroisz ludzi na pieniądze?
Coraz bardziej widzę tracisz kontakt z rzeczywistością -Milion pięćset dwa dziewięcset, to że ciebie skroili i teraz próbujesz się dowartościować pisząć codziennie to samo na forum to nie znaczy, że ja tak robię. Smile

(30-07-2017 08:36)santaclous napisał(a):  
(28-07-2017 21:44)lazapklb napisał(a):  Miałem już nie odpowiadać ignorantowi

Dlaczego? Bo twoje techniki manipulacji na mnie nie działają ? A nie masz sensownych argumentów?

Nikogo nie mainipuluje, a jeśli wg ciebie tak to znaczy że czujesz sie zmanipulowany. Za to ty masz super argumenty, ciągle piszesz tylko o sprawozdaniu finansowym i poza tym nic mądrego nie wniosłeś na to forum.
Nie przyjmujesz też do wiadomości, że nawet jeśli ktoś uważa że Futurenet to piramida finansowa to chce tutaj zarabiać i nie widzi żadnego problemu w tym.
Dodam że to nie jestem ja, żebyś znowu na swój sposób nie opisał.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - scinekm - 31-07-2017 14:32

Rafi123, szacun za cierpliwość Smile W bieżącej rozmowie Twój hejter nie chce prowadzić dyskusji, tylko próbuje Cię obrazić i zniesławić. Szkoda nerwów, pozdro! Big Grin


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - rafi213 - 01-08-2017 20:08

Dzięki scinekm za miłe słowa, jak to mówią im więcej masz hejterów tzn. że idziesz dobrą drogą Smile

W końcu mogę Wam ogłosić jak nazywa się giełda którą wykupiła firma Futurenet - jej adres to http://www.cryptoins.com
Nie sugerujcie się tym jak obecnie wygląda i że był to praktycznie tylko kantor wymiany walut czyli sprzedaż/kupno btc i wypłata z bankomatu, to tylko podstawa pod dalszą rozbudowę -będą sukcesywnie dodawane także inne krypto poza Bitcoinem Smile