Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mikuss - 15-07-2017 17:44

(15-07-2017 17:33)rafi213 napisał(a):  Osoby które szkaluja i hejtuja

Ja czekam nadal na sprawozdanie finansowe firmy krzak od wielkiego przedstawiciela i obrońcy dobrze piszącego i nazywającego piramidę firmą .... beka
I się nie doczekam sprawozdania tak jak to ma miejsce w przypadku każdej piramidy finansowej beka jaką oczywista oczywistość było, jest i będzie fjuczure


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Skoki - 15-07-2017 20:29

(15-07-2017 17:44)mikuss napisał(a):  
(15-07-2017 17:33)rafi213 napisał(a):  Osoby które szkaluja i hejtuja

Ja czekam nadal na sprawozdanie finansowe firmy krzak od wielkiego przedstawiciela i obrońcy dobrze piszącego i nazywającego piramidę firmą .... beka
I się nie doczekam sprawozdania tak jak to ma miejsce w przypadku każdej piramidy finansowej beka jaką oczywista oczywistość było, jest i będzie fjuczure

Do budy forumowy piesku i waruj.

[Obrazek: 1_259.jpg]


RE: FUTURENET portal społecznościowy matryce+ program rev share + polski właściciel - santaclous - 16-07-2017 08:22

(15-07-2017 17:33)rafi213 napisał(a):  Niestety mimo moich dużych chęci, ta oferta ani żadna inna nie dotyczy twojej osoby.

No tak bo ja nie wpłaciłbym ani grosza do tej piramidy finansowej i nie nagonił żadnej osoby która by to zrobiła Big Grin

(15-07-2017 17:33)rafi213 napisał(a):  Osoby które szkaluja i hejtuja Futurenet bez przedstawienia jakichkolwiek dowodów rzecz oczywista nie mogą w niej zarabiać ponieważ zlamali regulamin.

Kolejna typowa zagrywka naganiacza do piramid finansowych.
Jeśli nie wielbisz piramidę finansową pod niebiosa i masz inne zdanie to jesteś hejterem.
Dowodami są sami założyciele Big Grin


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - rafi213 - 18-07-2017 16:23

Odpowiedź samych właścicieli dlaczego FutrureAdPro jest taki stabilny i inny od innych programów rev share:






RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - znikad - 18-07-2017 16:55

No to nakarmiles trole, zaraz wyjda Wink

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - lazapklb - 18-07-2017 16:59

Kolejna dawka kabaretu czas start

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - rafi213 - 18-07-2017 17:11

(18-07-2017 16:55)znikad napisał(a):  No to nakarmiles trole, zaraz wyjda Wink

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

To jeszcze nic, ostre karmienie zacznie się jesienią Big Grin
Niech sobie ulżą chociaż na forum, bo trochę mi ich szkoda Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - pshemek1 - 18-07-2017 22:31

Ogólnie w większości działałem tam gdzie @rafi213 i było ok, w 90% na plusie. FutureNet było pierwszym revsharem do którego mnie namawiano, ale jednak po wpłacie 10$ wpisowego dałem sobie spokój z braku funduszy. Teraz żałuję, że nie zainwestowałem, ale doświadczenie nauczyło mnie, że w tym momencie byłoby już za późno by zarobić z niskim wkładem... Z większym wg mnie jeszcze się da zarobić. Ale to jest moja subiektywna opinia, a jak będzie? Wszystko zależy od szefów systemu


RE: FUTURENET polski właściciel portal społecznościowy atryce + program rev share! - santaclous - 21-07-2017 20:13

(18-07-2017 16:23)rafi213 napisał(a):  Odpowiedź samych właścicieli dlaczego FutrureAdPro jest taki stabilny i inny od innych programów rev share:




Teraz to już pojechałeś.

Wierzyć oszustom którzy wciskali kit, że the green-line się rozwija i są prowadzone inwestycje a w tym samym czasie już otwierali FutureNET beka

Twoja wiarygodność spadła na 0.

Nikt ci tyle nie da, co ja ci obiecam Lol





RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Chrumek - 21-07-2017 22:10

Osobiście nie wiem czy to piramida czy nie... ale jak na razie każdy kto tam jest zarobił... Jeśli to piramida to całkiem niezła