Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 20-06-2017 16:53

Bez obrazy dla mysynca ale nie bardzo

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 22-06-2017 12:50

Ponoć w matrycach FutureNet nie ma konkretnego produktu! Smile

W 100% za Media Points możemy od dzisiaj wykupić sobie przestrzeń dyskową o rozmiarze nawet 2 TB !!!

Nie wspominam o wielu innych możliwościach wykorzystania Media Points Smile

[Obrazek: chmurajpg_qpphewa.jpg]

Ps.zobaczycie jakie produkty przyniesie IV kwartał tego roku i jakie wpływy do firmy one dadzą. Zresztą normalni użytkownicy czytający ten temat wiedzą od kiedy firma istnieje i czy czegoś co zapowiadali nie wprowadzili, najlepszym wyznacznikiem zaufania do firmy jest czas i działania które wszystko weryfikują.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - santaclous - 25-06-2017 07:54

Dlaczego tak drogo?


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - GreenVolume - 25-06-2017 10:52

Stworzyli chmurę, która nie jest konkurencją dla nikogo. Ceny ogromne. Nikt, kto ma pojęcie o chmurach tego nie kupi. Wink


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 25-06-2017 12:05

Nikt Smile Ja już korzystam z max pojemności, kto jest w Fn i ogarnia chociaz troche social media to ma to za darmo 2 TB to tylko 14 000 media points. Do tego jest łatwa w obsłudze i nie zamula jak np google drive. Moi partnerzy też już korzystają. Takze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - santaclous - 25-06-2017 12:09

A ja myślę, że ściemniasz bo to żadna konkurencja dla googla czy microsoftu Wink

I chcę zobaczyć tą farmę.

I możesz nie pisać w tej pseudo walucie tylko ile to jest w złotówkach żeby każdy mógł sobie porównać?


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 25-06-2017 12:38

(25-06-2017 07:54)santaclous napisał(a):  Dlaczego tak drogo?

Przeciez juz sie dowiedziales wczesniej wiec chyba ceny znasz Smile czy znowu nie wiesz co piszesz czy piszesz aby pisać bo sie nudzisz.
I o jakiej farmie ty piszesz
Jedyne co mi troche nie odpowiada to wielkosc pojedynczego pliku nie może przekraczac 2 gb ale to ma byc głównie na urzadzenia mobilne, wiec luz


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mikuss - 25-06-2017 13:11

(25-06-2017 12:05)rafi213 napisał(a):  Nikt Smile Ja już korzystam z max pojemności, kto jest w Fn i ogarnia chociaz troche social media to ma to za darmo 2 TB to tylko 14 000 media points. Do tego jest łatwa w obsłudze i nie zamula jak np google drive. Moi partnerzy też już korzystają. Takze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Smile

Jak każdy rasowy naganiacz będziesz zachwalał pseudo produkty firemki byle jakiś idiota co nie ma pojęcia w co topi kasę wsadził a ty podliczył zyski na wypłacie z piramidki dopóki płaci.
Nikt normalny nie wsadzi $$$ w piramidę i nie będzie przeżywać internetowego orgazmu jaką to usługę kupił 100 razy droższą niż jest faktyczna cena danego produktu beka
Nie ma to jak mydlić oczu i podtrzymywać MIT o zewnętrznych źródłach finansowania i piramida finansowa nie jest piramidą.
Padnie fjuczure jak TM to chołota naganiaczy wraz z Tobą na czele zniknie w otchłani internetu i część będzie latać kanałami by zdenerwowani dawcy kasy za swoje straty czasem rąk i nóg nie połamali w najlepszym wypadku


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 25-06-2017 13:24

O proszę kolejny belkot wpadł na forum, chociaz raz bys co innego napisał a nie kopiuj wklej.
Pozwolisz łaskawie ze sam bede decydował w zyciu co i jak robie. Ty na pewno nie bedziesz mnie z tego rozliczal, proponuję dobrze zapoznać sie z artykułem 212 kk żebyś to ty czasem pod łóżkiem z rozancem w reku nie siedział.
.
Tak wiem ze masz bol dupy aż ci zwieracze malo nie rozsadzi ze Fn dziala ponad 2 lata i wiele osob zarabia w tej firmie jak i korzysta z ich produktów na codzień. Naganiac to mozesz ty sobie muchy nad głowę
Zauważyłem ze ze swoim belkotem zawsze sie pojawiasz jak jakis program padnie, tutaj nawet wczesniej sie wypowiedziales, bo juz dupsko piecze z zazdrości
Ps. Swoją drogą zawsze zastanawia mnie jak bardzo smutne zycie muszą miec takie mikussy i inni podobni aby wpadać co jakis czas i te same farmazony wklejac. Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mikuss - 25-06-2017 14:12

(25-06-2017 13:24)rafi213 napisał(a):  Tak wiem ze masz bol dupy aż ci zwieracze malo nie rozsadzi ze Fn dziala ponad 2 lata i wiele osob zarabia w tej firmie jak i korzysta z ich produktów na codzień. Naganiac to mozesz ty sobie muchy nad głowę
Zauważyłem ze ze swoim belkotem zawsze sie pojawiasz jak jakis program padnie, tutaj nawet wczesniej sie wypowiedziales, bo juz dupsko piecze z zazdrości
Ps. Swoją drogą zawsze zastanawia mnie jak bardzo smutne zycie muszą miec takie mikussy i inni podobni aby wpadać co jakis czas i te same farmazony wklejac. Smile

Mnie nic nie rozsadza bo nie ma żadnego powodu by mi rozsadzało....
Typowe teksty wytresowanego odpowiednio naganiacza sekty danej piramidki finansowej przez każdego naganiacza dawców kasy nazywanej firmą bo przecież dla zysku z prowizji z nagonionego debila i jego wpłaty będzie się nawet głupka grało i udawało, że się nie wiedziało, że firma to nie firma tylko zwykła piramida finansowa ....
Działa 2 lata bo z wszystkich piramid ma najlepszy kamuflaż ale jak każda piramida finansowa runie bo MIT zewnętrznych źródeł finansowania nie sprawi, że w magiczny sposób będzie na wypłaty dla wszystkich bo w końcu kwota wypłat przewyższy kwotę wpłat i żadne MITYCZNE źródła finansowania dziury nie zapełnią beka

Dla kumatych który taki naganiacz dawców kasy nie zrobił jajecznicy z mózgu to ciekawy artykuł o tej "firemce" tak dla przypomnienia :

http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/piotr-tymochowicz-rozkreca-piramide-finansowa_1000340.html



Smutne to jest życie naganiacza ( również ciebie bo nim jesteś) który musi z siebie durnia robić i szukać debili o nazwie dawca kasy w piramidki finansowe,udawać głupiego i nazywać piramidę firmąbeka A potem grać jeszcze głupszego, że się nie wiedziało, że piramida finansowa była piramidą beka
Ty nawet z naganiania dawców kasy nie zarobisz tyle ile ja sam zarabiam więc teksty o bólu tyłka zostaw dla hołoty swojego pokroju na sektę fb tam tylko ten poziom ludzi i te same teksty wyuczone u każdego z was.
Im dłużej ta piramidka pod płaszczykiem i mitem zewnętrznych źródeł działa, tym bliższy jej koniec ..... A im szybciej to nastąpi to wraz z tajfunem kurzu po jej upadku wymiecie ...... z forum jak Ty