Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 23-03-2016 22:55

(23-03-2016 22:10)skorzany85 napisał(a):  Kupiłem matryce za 10 i 25 , może ktoś wpadnie pode mnie interesujący Big Grin


Swoją drogą zapraszam do mojego tematu wszystkich co chcą sobie zarobić: http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarabiac-na-HYIP-ach-20-50-dziennie-i-wiecej-130869
Ten poradnik to czysta reklama typu "wchodzic i kupowac z mojego reffa" Smile

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 23-03-2016 23:06

@skorzany85 zależy w które miejsce "wpadłes" i jakiego masz sponsora i nadsponsorów, chociaż obecnie myślę że kto wykupi jeszcze matryce właśnie te najtańsze bo bez względu na wszystko kilku spadochroniarzy powinien na 99% dostać.

Ps. U mnie nadal 4 wolne miejsca w 3 linii w najtańszej matrycy Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - ShuQi - 24-03-2016 01:28

Sam otrzymałem dwóch spadochroniarzy już w matrycy za 10 Wink


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 24-03-2016 12:28

Jaki procesor płatniczy wybrać? Zwykły przelew internetowy z banku będzie dobrym rozwiazaniem? Nie ma w takim przypadku dodatkowych prowizji?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 24-03-2016 14:15

Nie, jest droższy niż dotpay , zresztą sam sprawdź sobie jak sie robi płatność to samo wylicza razem z prowizją.
Btc i PM wiem ze nie mają w ogóle prowizji na przykład.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - 4EverSky - 24-03-2016 15:34

Opłaca się rejestrować TERAZ jeśli na razie nie posiadam $$$ na inwestycje?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 24-03-2016 16:00

@4everSKy - Futurenet to nie tylko ad packi i matryce. Można zarabiać tam korzystając z portalu jak z Facebooka. Jest login bonus - powyzej 30 minut na dobę spędzonych na portalu to 0,05$ dziennie,
drugi bonus to : zysk za aktywność - tutaj za "polubienia" , posty, udostępnienia , pisanie na czacie ze znajomymi - wysokość płatności jest obliczana zgodnie ze specjalnym skryptem, który bierze pod uwagę określone parametry aktywności, szczególnie brany pod uwagę jest właśnie czat . Z tego co mi wiadomo można za to dostać 0,20$ do nawet 0,50$ dziennie.

Możesz też zapraszać darmowych użytkowników na takich samych zasadach.

Jeśli chcesz zarabiac z matryc to musisz wykupić chociaż tą za 10$ ( im szybciej tym lepiej , bo lepsza pozycja) - jeśli twój polecony wykupi natomiast przed tobą jakąs matrycę to żeby jego "nie stracić " masz 7 dni na wykupienie takiej samej matrycy co on, inaczej stracisz bezpowrotnie prowizje z tej osoby.
Musisz w takim razie ocenić czy warto już teraz czy będziesz czekać , ja uważam że warto jak najszybciej.
Nawet osoby które będą sie skupiały w przyszłości tylko na zarobku z ad packów w FutureAdPro jako takim - powinny wykupić wcześniej ze 2,3 matryce, a dlaczego opisałem to juz wcześniej wielokrotnie. Tutaj napiszę tylko tyle - dlatego że prędzej czy później osoba na ad packach będzie niejako zmuszona wykupić sobie matryce zaczynając od tych najtańszych.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - 4EverSky - 24-03-2016 16:12

Na stornie było napisane że otrzymam darmowe 10$ na start.
Gdzie to jest?


Co zrobić z 1000pkt?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 24-03-2016 19:27

Kupujesz produkty.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 24-03-2016 19:43

(24-03-2016 16:12)4EverSky napisał(a):  Na stornie było napisane że otrzymam darmowe 10$ na start.
Gdzie to jest?


Co zrobić z 1000pkt?

Tak jeśli wypełnisz w swoim profilu zainteresowania dostajesz od firmy 10$ w punktach tj. 1000 media points (za 1$ można kupić 100 media points) - można to wykorzystać na produkty firmy typu : Landing Page,Video, przestrzeń w chmurze to przechowywania plików.
Mam nadzieje że nie myślałeś że firma od tak rozdaje każdemu 10$ i będziesz je mógł sobie wypłacić Smile