Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! (/Temat-FortAdPays-FAP-dowod-wyplaty-10-50-dziennie-129909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Bio21 - 27-03-2016 09:58

Możesz na PayPal, wlasnie zauważyłem że 2clicpay obsługuje wiele serwisów w tym też Bitcoin: https://2clicpay.com/en/medios-de-carga-y-retiro-en/


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Matthew98 - 27-03-2016 11:02

Po pierwszym kontakcie z supportem jestem pozytywnie zaskoczony szybką odpowiedzia i rozwiazaniem problemu Smile
Takze support zdecydowanie na + Smile


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - kernst - 27-03-2016 12:57

(26-03-2016 21:33)Matthew98 napisał(a):  
(26-03-2016 20:59)Criss323 napisał(a):  Jest dostępna Payza?
Tak, obecnie dostepne sa Payza, 2pay4you oraz 2clicpay. Czekamy na bitcoin Smile


Kernst: nie bd odpowiadal na to samo 2 razy facepalm

nie odpowiedziałeś ani razu, a pytanie dotyczy programu więc jest bardzo ważne. Promujecie go a nie potraficie wymienić jego "rzekomych" inwestycji o których tak Matthew wszędzie pisał.

Nadal brak konkretów, dlaczego przez ponad tydzień może dwa nie znalazłeś nic? Nie szukałeś? A może wiesz, że to pic na wodę i szkoda czasu bo FAP nie inwestuje w nic Smile


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Matthew98 - 27-03-2016 13:04

(27-03-2016 12:57)kernst napisał(a):  [quote='Matthew98' pid='1460020' dateline='1459024400']
nie odpowiedziałeś ani razu, a pytanie dotyczy programu więc jest bardzo ważne. Promujecie go a nie potraficie wymienić jego "rzekomych" inwestycji o których tak Matthew wszędzie pisał.

Nadal brak konkretów, dlaczego przez ponad tydzień może dwa nie znalazłeś nic? Nie szukałeś? A może wiesz, że to pic na wodę i szkoda czasu bo FAP nie inwestuje w nic Smile

Pisalem juz na ten temat w twoim watku i nie zamierzam sie powtarzac.


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Bio21 - 27-03-2016 13:06

Możecie przestać robić offtop w moim wątku? Jak macie sobie coś do wyjaśnienia to rób to w swoim temacie Kernst, lub na PW


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - kernst - 27-03-2016 13:17

(27-03-2016 13:04)Matthew98 napisał(a):  Pisalem juz na ten temat w twoim watku i nie zamierzam sie powtarzac.

Powtarzać? bekabeka Nawiązanie do "informacji" na stronie jest durnotą Smile
Gdy poprosiłem o niezależne informacje to uciąłeś temat bo nie potrafisz takich znaleźć. Jak można oszukiwać innych mówiąc że program inwestuje nasze dolary w cokolwiek i nie potrafić nawet wskazać 1 dowodu. No cóż.. Pewnie nadal wciskasz kit o naliczeniach 2%? ^^


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Bio21 - 27-03-2016 13:23

BTW @kernst, w swoim wątku, w którym reklamujesz MPA, napisałeś tak:

"Główne parametry programu:

Zarobek z udziałów reklamowych 120%
Dzienny zysk zależy od ilości sprzedanych usług"


Możesz nam wyjaśnić, o jakie usługi tutaj chodzi? Wink


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - kernst - 27-03-2016 13:56

Odwracanie kota ogonem Smile
To chyba jest oczywiste, ale jeżeli chcesz to proszę: Ze sprzedaży reklam i paczek reklamowych jakie zakupują użytkownicy, czyli dokładnie to samo co w FAP, czyli mówiąc w skrócie piramida finansowa.

Wracając co z tymi dowodami na rzekome inwestycje wielkiej FAP? Doczekamy się w końcu czy skończyło się tylko na gadaniu że takie istnieją bo strona ma je w opisie i tak musi być?

Jeszcze trochę, a przy tych prowizjach nawet świeże wpłaty użytkowników nie wystarczą na pokrycie zobowiązań wobec starszych, to już tylko kwestia czasu. Pierwszy krok już zrobili z obniżeniem wypłat do 100$ dziennie. Redukcja dwukrotna, żeby jak najwięcej zatrzymać w programie.


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Matthew98 - 27-03-2016 14:00

FORT MARKETING GROUP LLC

Company Number L14000089629
Status Active
Incorporation Date 4 June 2014
Company Type Florida Limited Liability
Jurisdiction Florida (US)
Agent Name Cesar Osorio
Agent Adress 10340 NW 12 PL, PLANTATION, FL 33322
Directors/Officers Pedro Fort, Cesar Osorio (agent)

Fort Marketing Group (located in Florida, USA), is a business
group with many projects in sectors and countries in upward trend:
- Property
- Raw Material
- Online Advertising
- Online Shops (np. https://universomlm.com/lp/mlm-shop)
- Manufacture and development of own products
- ISO Certifications
- Sports betting company

Oczywiście i tak napiszesz, że to na 100% fikcja, bo oczywiście ty wszystko wiesz i masz wgląd w portfel każdego właściciela RS.
Nie oczekuj, że przedstawię ci księgowość firmy, szczególnie, że jakoś mało mnie interesuje twoje zdanie.
Wierz w co chcesz, ale nie wmawiaj swoich przekonań wszystkim dookoła czy tego chcą czy nie. Bo może jednak nie masz racji? Bierzesz taką możliwość pod uwagę?



BTW Cele FortAdPays:
-1 milion użytkowników w 2016
-pozycja poniżej 1000 w rankingu Alexa

(27-03-2016 13:56)kernst napisał(a):  Pierwszy krok już zrobili z obniżeniem wypłat do 100$ dziennie. Redukcja dwukrotna, żeby jak najwięcej zatrzymać w programie.

Jak zwykle świetnie zorientowany facepalm Limit ma potrwać jeszcze przez mniej niż 2 tygodnie max. Jest to związane z wprowadzeniem nowego procesora płatniczego 2clicpay, czego pewnie też jesteś nieświadomy.


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - kernst - 27-03-2016 14:26

Mathew98 a czy dla Ciebie to co jest na stronie jest zewnętrznym i obiektywnym dowodem na inwestycję firmy? Na prawdę jesteś taki nierozumny czy tylko udajesz głupiego?
Już Ci tłumaczyłem, że mając stronę mogę sobie napisać, że obracam finansami gdzie zechcę nawet i na marsie. To nie jest dowód Smile

Sama strona już sobie narzuca ściemę, gdyby to były prawdziwe inwestycje podaliby konkretne firmy i odnośniki do nich. Wymienić jak wspomniałem można wszystko.

cele bekabekabekabekabeka Mój cel to 20 mln $ zapraszam do mojego HYIP'a nie zniknie póki tyle nie zarobie hahah Ty sam wierzysz w to co piszesz?
cele są dla ludzi żeby mieli w co "wierzyć"

TY za to jesteś świetnie poinformowany chłopcze, wiem co się dzieje. Ale Twoja głupota mnie przeraża. Co ma wspólnego wprowadzenie nowego procesora z ograniczeniami wypłat do 100$? No co? Jedno wielkie gów*o. Każdy kto zna się choć w minimalnym stopniu na HYIP i Revach wie, że to mija się z celem Smile
Przecież żaden admin Ci nie napisze "Ograniczamy wypłaty, fundusze się kończą"

Ps. moja propozycja na 150k wciąż aktualna Smile