Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! (/Temat-FortAdPays-FAP-dowod-wyplaty-10-50-dziennie-129909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Bio21 - 01-03-2016 20:36

FortAdPays (FAP)


Program długoteminowy, który można śmiało potraktować jako lokatę dla naszych dolarów Big Grin


Dowód wypłaty na samym dole! Huh



Program należy do holdingu Fort Marketing Group, spółki w której skład wchodzi kilka firm w USA, Hiszpanii, Kolumbii, Panamy i Kostaryki. Właścicielem biznesu jest Pedro Fort, był on m.in. dyrektorem ds. koordynacji w hiszpańskim banku La Caixa przez ponad 23 lata. Ma ponad 30 lat doświadczenia zawodowego jako inwestor, w tym właśnie te 23 lata w sektorze finansowym. Posiada dyplom z ekonomii na Uniwersytecie Barcelońskim.
Fortadpays istnieje od listopada 2014 roku, do dzisiaj program wypłacił już prawie 14 milionów USD. Obecnie jest ponad 200 tys. użytkowników.



Krótkie info:

-stałe ROI 220% - naliczenia dzienne 2%
-bezpieczna reinwestycja: 50/50
-w ofercie paczki za $1, które zarabiają $2.20
-rozbudowany system poleconych - 10 poziomów, łącznie 21% (poziom 1 - 8%; poziom 2 - 4%; poziom 3 - 2%; poziomy 4-10 po 1%)
-tylko 8, 10-sekundowych reklamy raz na 24h (konieczne aby paczki zarabiały)
-możliwość oglądania dodatkowo płatnych reklam PTC (cashlinki), na których możemy zarobić nawet $0.6 dziennie
-minimalna kwota depozytu: $10
-wypłaty (dzienne): minimalnie $10; maksymalnie $1000 - wypłaty od poniedziałku do piątku
-prowizja od wypłat: 2%
-procesory płatnicze: Payza, 2pay4you, 2clicpay (tutaj możliwość operowania Bitcoinem, Litecoinem, Neteller, Skrill, Paypal, WesternUnion)




1. Jak zacząć?

Na początku musimy oczywiście się zarejestrować. Zachęcam do rejestracji z mojego polecenia, w zamian oferuję refback, pełne wsparie i strategię zarabiania Smile

Ref link: https://www.fortadpays.com/themes/common/signup.php?ref=127623 <-- moi poleceni otrzymują pełne wsparcie Wink

Czysty: https://www.fortadpays.com

W lewym, górnym rogu klikamy angielską flagę, aby mieć stronkę po angielsku.
Aby dodać środki klikamy FINANCE -> ADD FUNDS, i pojawia się nam takie okienko jak poniżej. Dodajemy środki Smile

[Obrazek: Add_funds.jpg]



2. Kupno paczek

Aby zakupić paczki wchodzimy w FINANCE ->Comprar Shares. W polu „Purchase shares” wpisujemy liczbę ile paczek chcemy kupić (przypomnę, że $1 = 1 paczka). Zaznaczamy okienko „Use Re-Purchase Balance first”. Dajemy Preview. Dodatkowo przy kupnie każdej paczki dostajemy 5 kredytów na baner.

[Obrazek: Buy_shares.jpg]

3. Oglądanie reklam

Aby nasze paczki zarabiały, musimy raz na 24 godziny obejrzeć osiem, 10-cio sekundowych reklam. Aby to zrobić, wchodzimy w stronę główną SUMMARY i szukamy opcji do oglądania reklam.

[Obrazek: Ogladanie_reklam.jpg]



4. Zarabianie na dodatkowych reklamach

Co jakiś czas dostajemy do wyklikania dodatkowo płatne reklamy - kokosów nie ma, ale jak się komuś nudzi… Big Grin Wchodzimy zatem w ADVERTISEMENTS -> Earn money
Osobiście polecam klikanie tych reklam, gdyż codziennie dostajemy ich kilkadziesiąt sztuk - od 30 do nawet 60. Ważne jest, że tutaj nie musimy czekać aż poprzednia reklama wygaśnie, czyli możemy od razu włączyć wszystkie, odczekać 30 sekund i gotowe Smile

[Obrazek: Reklamy_PTC.jpg]

5. Reklama swojej własnej strony


Po kliknięciu w ADVERTISEMENTS -> Advert Packs, mamy możliwość wykupienia banera, reklamy tekstowej, reklamy przy logowaniu, wizyty PTC

[Obrazek: Advert_packs.jpg]

6. Promocja


Aby ustawić baner ze swoim poleceniem, wchodzimy w zakładkę PROMOTION -> Banners. Jest 9 bannerów do wyboru.


[Obrazek: Banners.jpg]


7. Strategia

Najlepiej przez 2-3 miesiące reinwestować wszystko (im mniejszy depozyt tym ten okres będzie dłuższy), do osiągnięcia zadowalającego nas poziomu wypłat. Czyli dokupujemy paczki na bieżąco. Oczywiście, im więcej wpłacimy depozytu, tym szybciej rozkręcimy nasze paczki. Wg mnie minimalna kwota depozytu to $20 - $30.
Poniżej kalkulator do pobrania, który pomoże Wam wszystko przeliczyć Wink


Kalkulator zarobków



Zachęcam do wchodzenia do programu, gdyż tak naprawdę dopiero się rozkręcaLol zapraszam również do zadawania pytań w tym temacie, jak i na PW Smile



Dowód wypłaty: WYPŁATA


[Obrazek: Payza_wyplata_2_03.jpg]


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Matthew98 - 08-03-2016 20:39

No reinwest raczej troszke dluzej niz 2-3 miesiace Tongue zalezy jakie mamy cele, ale program jest bardzo stabilny i jest w fazie intensywnego rozwoju wiec nie ma sie o co zbytnio obawiac i mozna reinwestowac az osiagniemy zadowalajacy nas rezultat Smile


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Bio21 - 09-03-2016 20:05

Tak jak wspomniałem zależy to od naszej woli, osobę A zadowoli $20 dziennie, a osoby B nie zadowoli nawet $50, i będzie chciała więcej Big Grin
Program z pewnością godny zaufania i stabilniejszy niż wszystkie revshary teraz powstające Tongue


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Kerak22 - 09-03-2016 22:42

jestem tym zainteresowany, napisałem na pw! Smile


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Mounthains - 10-03-2016 08:03

Jak dobrze liczę to po 3 miesiącach wyplacam 99$?


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Bio21 - 10-03-2016 11:51

(10-03-2016 08:03)Mounthains napisał(a):  Jak dobrze liczę to po 3 miesiącach wyplacam 99$?


To zależy na jaką kwotę planujesz zrobić depozyt, im większy depozyt tym szybciej osiągniesz zamierzony poziom.
Program warto promować bo na dłuższą metę poleceni przyspieszają rozwinięcie naszego konta Smile
Wysłałem Ci PW


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Kerak22 - 10-03-2016 15:45

Odezwij się tez do mnie bo specjalnie po to konto założyłem tutaj Tongue

moge sporo zainwestować ^^


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Bio21 - 10-03-2016 16:41

Wszystkie PW rozesłane Wink


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - bimberman5 - 10-03-2016 20:43

Jestem zainteresowany Smile Jak możesz to napisz PW Smile


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - xTKSD - 10-03-2016 21:16

Podeślij też jakieś info ;>