Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o prawdopodobny filtr - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pytanie o prawdopodobny filtr (/Temat-Pytanie-o-prawdopodobny-filtr-129852)



Pytanie o prawdopodobny filtr - DeI - 29-02-2016 20:49

Witam pozycjonuję w seopilot cztery frazy w trybie automatycznym.
Po nieco ponad miesiącu dwie frazy uznane jako średnio konkurencyjne mają 50 i 8 pozycję a dwie frazy inne uznane jako nisko konkurencyjne dostały 24 i >100 pozycję i pytanie do tej drugiej.

Wskoczyła na cztery dni w TOP10 z pozycji >100 potem wróciła do >100. Czy jest sens nadal to trzymać w trybie automatycznym i płacić za coś co już nie wyjdzie czy można coś zmienić bądź edytować aby wyszła stamtąd? Pozycjonowana jest podstrona. W tym przypadku portal nie jest w pełni zoptymalizowany pod tę frazę. Podstrona nie jest uaktualniana stale. Pozycjonuję tylko przez Seopilot.


RE: Pytanie o prawdopodobny filtr - darekwysocki - 10-03-2016 17:45

Warto zakończyć i usunać cały Spam który prowadzi do strony oraz zacząć budować linki ręcznie z wysoko jakościowych stron.

Tu masz film jak wyjść z filtra i usunąć spam :
http://seobloczek.pl/filtr-google-za-co-mozna-dostac-i-jak-z-niego-wyjsc/


RE: Pytanie o prawdopodobny filtr - Taxx - 08-04-2016 09:40

Zleć komuś stworzenie webów i podlinkowanie, będziesz mieć lepsze efekty


RE: Pytanie o prawdopodobny filtr - krzysiekmat - 08-04-2016 15:22

Nie warto dalej ją trzymać w automacie!

Zwróć uwagę że górny limit w tym trybie to 120 zł, i żeby nie wiem co więcej nie będzie.
Moim zdaniem to sam musisz zadbać o linki, a w seopilocie najlepiej z mojego doświadczenia doładować parę linków w trybie półautomatycznym.


RE: Pytanie o prawdopodobny filtr - MasterWeb - 20-04-2016 22:28

mam problem posiadam stronkę od 3tyg ruch około 1000uv i nagle dzis spadek do zera wszystko znikło z googole nic o filtrze i banie o co caman wie ktos ???