Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program FILMY ONLINE - coś popsute - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Program FILMY ONLINE - coś popsute (/Temat-Program-FILMY-ONLINE-cos-popsute-129838)



Program FILMY ONLINE - coś popsute - rammus - 29-02-2016 17:36

Wrzuciłem na program film +30 minut wpisuje że chce weryfikacje na 10 minucie ( czyli wpisalem tam 600 ) to weryfikacja nie wyskakuje albo wyskakuje na poczatku albo w cale i można sobie caly film obejrzec. Chyba ze cos zle robie, ale w sumie probowalem juz wszystkiego .. Na HC normalnie dziala


RE: Program FILMY ONLINE - coś popsute - Leadmore - 01-03-2016 09:45

(29-02-2016 17:36)rammus napisał(a):  Wrzuciłem na program film +30 minut wpisuje że chce weryfikacje na 10 minucie ( czyli wpisalem tam 600 ) to weryfikacja nie wyskakuje albo wyskakuje na poczatku albo w cale i można sobie caly film obejrzec. Chyba ze cos zle robie, ale w sumie probowalem juz wszystkiego .. Na HC normalnie dziala

Tak jak pisałem w mailu. Weryfikacja uruchomi się po 10 minutach oglądania, a nie na 10 minucie filmu.