Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) (/Temat-Jak-zarobic-200zl-dziennie-na-napalencach-czateria-BOT-PROGRAMY-AUTOMAT-129831)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - fusek - 18-03-2016 09:49

(18-03-2016 09:35)rozekrr napisał(a):  Hehe niby biedaki a uwierz że znajdą się tacy co nawet 10 premium wyślą, rekord chyba typ wysłał Mi 13 premium w jedno południe Big Grin

to co Ty mu zrobiles?Big Grin


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Dan14NR - 18-03-2016 14:18

Pracowałem kiedyś w firmie subsms, między innymi na erotyce Tongue Ale tam target to głównie starsi idioci, którzy nie mają wyboru w formie kontaktu - tylko SMS. Tutaj jest gorzej, bo cwaniakują strasznie i się opierają wymyślając bajeczki.

Nawet z dobrym gadanym (a takie mam) robią wszystko, żeby nie wysłać tego SMSa. Ciężki kawałek chleba bym powiedział.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Wojtek574 - 18-03-2016 17:37

Ja jak trochę pobawiłęm sie w suby i jak pisałem z jakimś napalencem to on nie chciał wysyłać sms'a tylko chciał dawać mi doładowanie do tel i nie dał sie przekonać ze za doładowanie więcej straci.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Karewer - 18-03-2016 17:52

del


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - mate0 - 18-03-2016 19:52

Kiedyś próbowałem i było suabo Jerk2 Zawsze jakieś wymówki z ich strony byleby tylko nie wpisywać swojego numeru, no ale spróbuję jeszcze raz Wink


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - rozekrr - 19-03-2016 09:24

Owszem są wymówki, ale da się trafić na zdecydowanych, trzeba mieć strategie bajeru Smile
@[fusek] nic, bajerek że potrzeba jeszcze 2 kodów, potem że jeszcze 1 na *** i tak zleciało, wystarczy dobrze pokręcić Wink


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Dan14NR - 19-03-2016 13:20

Jeśli ktoś ma jakąś konkretniejszą metodę, która działa to w zamian za reffa (i jakiś umowny procent z pierwszych zarobków) jestem w stanie poświęcić na to nawet 5-6h dziennie Wink
Na forum jestem nie od dziś i jestem osobą słowną Tongue

Mimo doświadczenia w naciąganiu ludzi na ero po prostu leady nie idą.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - mate0 - 20-03-2016 13:07

Ja już mam dość... Nabierać się nabierają, ale w ogóle nie nalicza mi leadów (prócz jednego wczorajszego) facepalm Piszą, że wysłali sms-a i wpisują kod (specjalnie pytam nawet jaki kod przyszedł aby sprawdzić czy nie kłamią) ale leada nie naliczyło mi dziś żadnego. A piszą, że mają abonament (bo czasem pytam Jerk2) W razie czego nawet na najmniejszą stawkę przeszedłem, bo wiem, że nie każdy ma abonament i 3 dyszki na koncie, ale nadal to samo - piszą że wysłali i wpisali kod, a u mnie nic się nie zmienia. Do jednego napisałem żeby wysłał sms-a drugi raz, bo za pierwszym razem chyba coś źle poszło (no i tutaj mu argumentuję dlaczego, ale nie powiem co mówię bo zdradzę sposób na jakim działam) , to napisał mi że drugiego już nie wyśle, bo z konta mu zabrało 3 dychy po wysłaniu tego, a mi mimo to lead nie przyszedł. Wczoraj wieczorem jednego leada mi zaliczyło, ale dziś już żadnego... Wtf? To oni są jacyś upośledzeni i nie potrafią nawet prawidłowo wysłać esa czy wpisać kodu (choć naprawdę wydaje mi się że wszystko jest dobrze z tego co piszą) czy to naliczanie jest opóźnione?
Już bym dawno miał te 50 zł, jakby te leady normalnie wpadały.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - sddr1000 - 20-03-2016 16:41

Hm...Jeśli chce ktoś w to się bawić to niech spróbuje w serwisach randkowych typu badoo czy zaadoptujfaceta. Pełno napaleńców, sam kiedyś promowałem erotyczne nisze w tych serwisach z naprawdę dobrymi efektami. Do badoo, warto mieć zienne ip.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Pakula - 20-03-2016 17:00

Narzekacie na leady to przejdźcie do innej firmy w której leady lecą normalnie Smile