Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) (/Temat-Jak-zarobic-200zl-dziennie-na-napalencach-czateria-BOT-PROGRAMY-AUTOMAT-129831)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - rozekrr - 01-03-2016 17:37

Ale ludzi ten temat ściągnął.
Nic nie robisz, wchodzisz np. na eforsę w konfigurację i tworzysz sobie "fejkowy" link, tyle...


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - jakahwala - 01-03-2016 17:57

(01-03-2016 17:37)rozekrr napisał(a):  Ale ludzi ten temat ściągnął.
Nic nie robisz, wchodzisz np. na eforsę w konfigurację i tworzysz sobie "fejkowy" link, tyle...

tylko jak? mógłby ktoś wytłumaczyć?.. Smile


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - rojasQ - 01-03-2016 18:50

Mam tylko kod do umieszczenia na mojej stronie. Nie mam pojęcia gdzie ustawić typ sms'a i dostać sam link.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - rozekrr - 01-03-2016 19:00

Ludzie, aż tak jesteście niedoświadczeni? Wszystko jest opisane...

Wchodzicie na eforsę, zakładka programy, standardowe programy i np. downloaded, klikacie Konfiguracja i macie wszystko co chcecie a potem wygenerowany link.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - milosz998 - 01-03-2016 21:32

Wypróbowałem Smile Nikt nie pobiera


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Cromiell - 01-03-2016 21:44

Ja to tylko jestem ciekaw ilu Was w jednym momencie spamuje na tej czaterii. No bo przecież kto by szukał innych stron...


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Pasza dla konia - 01-03-2016 21:45

(01-03-2016 21:44)Cromiell napisał(a):  Ja to tylko jestem ciekaw ilu Was w jednym momencie spamuje na tej czaterii. No bo przecież kto by szukał innych stron...

Ale po co skoro autor poradnika nakazał spamić na czaterii ? Lol


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - zozols1 - 01-03-2016 21:58

W najbliższym czasie spróbuję coś na tym wyciągnąć, jak mi się uda i dostanę programy dam mini recenzję.
Do autora
Nie chodzi tu o to, że najeżdżamy na ciebie, że chcesz nam pomóc. Po prostu, wygląda to jakbyś chciał sobie tylko natworzyć refów w zamian za prawie każdemu znaną niszę. Dopóki nikt nie dał jakiegokolwiek potwierdzenia o otrzymaniu programów/botów nie mamy pewności, że właśnie tak nie jest.
Na tym forum ludzie (w tym ja) mają doświadczenia z oszustwami dość często, dlatego teraz podchodzą do wszystkiego sceptycznie. Musisz po prostu do tego przywyknąć Tongue


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - hipciolot - 01-03-2016 22:59

Zainteresowanie bardzo duże, ale sporo osób już jest uczulonych i piszą od razu że smsy są płatne. Ale przynajmniej oferują mi pomoc, biednej Ani... Lol


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - chomik3 - 02-03-2016 01:32

Pytanie do autora tematu: a jaka konwersja...?
Był screen, że leady co kilka minut, ale taki screen też mogę pokazać z odnowień.