Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) (/Temat-Jak-zarobic-200zl-dziennie-na-napalencach-czateria-BOT-PROGRAMY-AUTOMAT-129831)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Keyy_MM - 29-02-2016 17:56

Nie polecam ogólnie tego Pana, obiecaliśmy się na zamianę bot za bot, ja wysłałem a Xers 0 odpowiedzi.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - devilll - 29-02-2016 18:01

(29-02-2016 17:01)Xers napisał(a):  ale nie każdy gimbus ma programy które ułatwiają zarabianie Smile

a ja daję możliwość ich zdobycia Smile

(29-02-2016 16:55)devilll napisał(a):  
(29-02-2016 16:48)Xers napisał(a):  
(29-02-2016 16:38)devilll napisał(a):  To teraz wejdź na czaterie i pokaż nam jak robisz te 50zł w godzinę. Czekam na screena Smile

hah ja to leniwa bestia jestem Big Grin no i wiadomo, The walking dead się samo nie poogląda Big Grin

więc nie w godzinę ale za to na pełnym automacie (przy wrzuceniu 4 wiadomości na inne stronki niż czateria) Smile

[Obrazek: eforsa.png]

No a ludziom każesz na czaterie wchodzić, aby zrobili 50zł Smile Tam są wyczuleni na suby, nawet u góry czasami są komunikaty aby się nie nabierać na oszustwa itd.

Przyjacielu, widzę, że jesteś podobie jak ja leniwy i nie chciało Ci się całego posta czytać Smile

Stronki daję po nabiciu 50zł, więc jeśli nie jesteś zainteresowany to idź płakać dalej nad swoim losem i marnym hajsem a ten temat zostaw tym którzy są zainteresowani.

Bo po 1. nikogo nie zmuszam
po 2. nie mówiłem, że hajs sam wleci, trzeba zapracować

Smile

Marnym hajsem beka Wyobraź sobie, że twój hajs jest marnym przy moim i na tym zakończę Lol


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - hektor1 - 29-02-2016 18:27

Z ciekawości spróbowałem Big Grin Miałem już 5 albo 6 gości na widelcu, którzy chcieli już pobierać mój zbiór zadań z maty i wysłać mi go na gg, jednak ostatecznie 0/6. Gdy trzeba było wysłać sms, to wiedzieli co jest grane.. XD

edit: 7 XD
[Obrazek: wyxu11.jpg]


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - aero2 - 29-02-2016 18:35

@[hektor1]
Dobry tekst "na widelcu" Big Grin co do niszy jest bardzo chamska, ktoś chce ci pomóc z dobrego serca, a ty go okradasz.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - hektor1 - 29-02-2016 18:41

(29-02-2016 18:35)aero2 napisał(a):  @[hektor1]
Dobry tekst "na widelcu" Big Grin co do niszy jest bardzo chamska, ktoś chce ci pomóc z dobrego serca, a ty go okradasz.

Szkoda, że tylko na widelcu, bo chciałbym takiego jednego i drugie itd zjeść Big Grin Ma znaczenie w jakich godzinach próbujemy takiego delikwenta oskubać? W nocy może łatwiej, co?


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Pasza dla konia - 29-02-2016 18:43

Jeżeli ktoś miał styczność z subami to niestety godzina nic ci nie da.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - devilll - 29-02-2016 19:27

(29-02-2016 18:27)hektor1 napisał(a):  Z ciekawości spróbowałem Big Grin Miałem już 5 albo 6 gości na widelcu, którzy chcieli już pobierać mój zbiór zadań z maty i wysłać mi go na gg, jednak ostatecznie 0/6. Gdy trzeba było wysłać sms, to wiedzieli co jest grane.. XD

edit: 7 XD
[Obrazek: wyxu11.jpg]

No o tym pisałem, oni są tam wyczuleni na sub sms


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Xers - 29-02-2016 19:30

godzina nie ma znaczenia.

Kluczowe jest to żeby nie ustawiać SUB tylko SMS PREMIUM - 11.50zł za lead Smile

hektor1 widocznie słaba gadka Big Grin

6 to ja potrafię zrobić w 5 minut, przecież to jeden i ten sam schemat Smile

więc nie ma co się załamywać jak nie wyjdzie tylko próbować Smile bo sposób na 100% działa

Już 2 osoby nabiłe 50zł Smile

da się?

Gratulację i powodzenie następnym! Smile


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - dragonox13 - 29-02-2016 20:46

Mógłbyś opisać dokładniej jak dodać ten plik na eforsa, bo nigdy z tą stroną nie miałem do czynienia.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Robaczek12 - 29-02-2016 20:53

Xers moze bys odpowiedzial do Keyy_MM