Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) (/Temat-Jak-zarobic-200zl-dziennie-na-napalencach-czateria-BOT-PROGRAMY-AUTOMAT-129831)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Xers - 29-02-2016 16:31

Na starcie zaznaczę, że po rejestracji z mojego linku i nabiciu 50zl (po zrealizowaniu wyplaty) daję materiały które podkręcą wasze zarobki o ponad 500%

- bot do rozmów gg/skype(odpowiada na zasadzie - ktoś napiszę "dasz zdjęcia" - odpowie "dam" + gotowe ponad 900 opcji odpowiedzi - jest mozliwość edytowania Smile
- kobieta w kamercę sterowana opcjami (np. pomachaj, uśmiechnij się, pokaż cycki)
- inne stronki na których jest dużo większy ruch



Na start: zarobłem tak ponad 23 000
żeby nie było, że ściama to sygnaturka:
[Obrazek: 5660?style=1]

standardowy ref:
http://eforsa.pl/?ref=640d181e


Wersja dla wszystkich :

- tworzymy plik na eforsie (plik nazywamy - ksiązka do biologii - Vitea(tutaj wymyślacie - najlepiej znaleźć drogą książkę - ja dzisłalem na Biologia Villeego 2014 - Solomon Pearl Eldra medycyna podstawy)
- tworzymy fake konto na gg/skype(lepsze skype bo więcej osób ma)
- dodajemy link do pliku (robimy real)
- Czemu eforsa? bo podczas pobierania piszę "Promocja 0zł" z odliczaniem i taki napalony głupek zawsze pobierze Smile



Dobra teraz akcja:

wchodzimy na czaterię (Czateria.pl) (obojętnie który pokój, nawet na nastolatki się naiwniaki znajdą) i piszemy coś w stylu:

"Kto mi pomoże ściągnąć księżkę Sad odwdzięczę się Skype: xxx "
"Jutro mam egzamin a nie umiem pobrać książki, pomożecie? skype: xxx"


reszta wiadomo Smile
Pierwsze 50zł musicie zdobyć sami, tym samym pokażecie mi, że warto wam podarować bota, stonki i programy. a zawsze spoko jak mi z was 5% wleci Smile

A daje wam słowo, jeśli macie chociaż trochę gadane to wyrobicie 50zł nawet w godzinę Smile


No to do dzieła robaczki :*



RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - devilll - 29-02-2016 16:38

To teraz wejdź na czaterie i pokaż nam jak robisz te 50zł w godzinę. Czekam na screena Smile


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - palma111 - 29-02-2016 16:38

Rep Smile Przetestuję!


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Xers - 29-02-2016 16:48

(29-02-2016 16:38)devilll napisał(a):  To teraz wejdź na czaterie i pokaż nam jak robisz te 50zł w godzinę. Czekam na screena Smile

hah ja to leniwa bestia jestem Big Grin no i wiadomo, The walking dead się samo nie poogląda Big Grin

więc nie w godzinę ale za to na pełnym automacie (przy wrzuceniu 4 wiadomości na inne stronki niż czateria) Smile

[Obrazek: eforsa.png]


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Bajcepz - 29-02-2016 16:50

Napaleńcy to nisza, która nigdy nie wygaśnie Big Grin


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - devilll - 29-02-2016 16:55

(29-02-2016 16:48)Xers napisał(a):  
(29-02-2016 16:38)devilll napisał(a):  To teraz wejdź na czaterie i pokaż nam jak robisz te 50zł w godzinę. Czekam na screena Smile

hah ja to leniwa bestia jestem Big Grin no i wiadomo, The walking dead się samo nie poogląda Big Grin

więc nie w godzinę ale za to na pełnym automacie (przy wrzuceniu 4 wiadomości na inne stronki niż czateria) Smile

[Obrazek: eforsa.png]

No a ludziom każesz na czaterie wchodzić, aby zrobili 50zł Smile Tam są wyczuleni na suby, nawet u góry czasami są komunikaty aby się nie nabierać na oszustwa itd.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Giorgios - 29-02-2016 16:58

metoda tak znana, że chyba każdy gimbus ją zna wiadomo, że ewhoring będzie działać zawsze Wink


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Xers - 29-02-2016 17:01

ale nie każdy gimbus ma programy które ułatwiają zarabianie Smile

a ja daję możliwość ich zdobycia Smile

(29-02-2016 16:55)devilll napisał(a):  
(29-02-2016 16:48)Xers napisał(a):  
(29-02-2016 16:38)devilll napisał(a):  To teraz wejdź na czaterie i pokaż nam jak robisz te 50zł w godzinę. Czekam na screena Smile

hah ja to leniwa bestia jestem Big Grin no i wiadomo, The walking dead się samo nie poogląda Big Grin

więc nie w godzinę ale za to na pełnym automacie (przy wrzuceniu 4 wiadomości na inne stronki niż czateria) Smile

[Obrazek: eforsa.png]

No a ludziom każesz na czaterie wchodzić, aby zrobili 50zł Smile Tam są wyczuleni na suby, nawet u góry czasami są komunikaty aby się nie nabierać na oszustwa itd.

Przyjacielu, widzę, że jesteś podobie jak ja leniwy i nie chciało Ci się całego posta czytać Smile

Stronki daję po nabiciu 50zł, więc jeśli nie jesteś zainteresowany to idź płakać dalej nad swoim losem i marnym hajsem a ten temat zostaw tym którzy są zainteresowani.

Bo po 1. nikogo nie zmuszam
po 2. nie mówiłem, że hajs sam wleci, trzeba zapracować

Smile


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Optix123456 - 29-02-2016 17:10

Problem jest w tym, że na czaterii nie można wklejać np tekstu napisanego w notatniku ;/


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Xers - 29-02-2016 17:12

(29-02-2016 17:10)Optix123456 napisał(a):  Problem jest w tym, że na czaterii nie można wklejać np tekstu napisanego w notatniku ;/

jak Ci sie pisać nie chcę to pobierz soibe program "tasker", nagraj raz ruch klawiszy i masz z głowy Smile