Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak spieniężyć dostęp do kont premium? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak spieniężyć dostęp do kont premium? (/Temat-Jak-spieniezyc-dostep-do-kont-premium-129813)



Jak spieniężyć dostęp do kont premium? - Bordo - 28-02-2016 23:24

witajcie,
mam dostęp do mnóstwa kont i kont premium do najróżniejszych serwisów. Jak mogę je spieniężyć? próbowałem z grupą na fb i subami też na fb. nie przyjęło się za bardzo. Sad


RE: Jak spieniężyć dostęp do kont premium? - Mikey - 28-02-2016 23:40

Allegro?


RE: Jak spieniężyć dostęp do kont premium? - Bordo - 28-02-2016 23:59

tylko z tego jak patrzę po allegro to konta są na... 666 dni wprzód, a ja mam na góra 3 miesiące Sad


Jak spieniężyć dostęp do kont premium? - Mikey - 29-02-2016 00:19

Takie tez na pewno by schodziły, byłyby w niższej cenie.. Wink


RE: Jak spieniężyć dostęp do kont premium? - Dante_/ - 29-02-2016 11:30

Jeżeli piszesz 666 dni to strzelam, że masz konta do zalukaj.tv, tak więc oni nie sprzedają tych kont, tylko udostępniają dane do logowania i zabraniają zmian hasła. Radzę Tobie spróbować nawet te konta na 3miesiące, może po niższej cenie, a powinno się udać, ewentualnie możesz poszukać kupców na różnych forach o tematyce takiej samej jak te konta, które posiadasz.


RE: Jak spieniężyć dostęp do kont premium? - Bordo - 29-02-2016 12:57

mam nie tylko do zalukaj. wystawiłem do antywirusa. zobaczymy co z tego będzie. co do zabraniania zmiany hasła to i tak się trafi, któryś kto zmieni, więc boję się trochę wystawiać póki co. napisałem do administracji z prośbą o uniemożliwienie, jestem ciekaw czy odpiszą Undecided