Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Zaawansowany amator" w SUB-SMS - dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: "Zaawansowany amator" w SUB-SMS - dziennik (/Temat-Zaawansowany-amator-w-SUB-SMS-dziennik-129786)

Strony: 1 2 3 4 5


"Zaawansowany amator" w SUB-SMS - dziennik - sancte - 28-02-2016 16:15

Dziennik Nowego...

Cześć wszystkim, mam na imię Patryk. Może powiem wam trochę o tym, jak miesiąc temu zacząłem swoją przygodę z zarobkiem w internecie. Zainteresowanie w tym temacie przyszło mi z dnia na dzień, zacząłem czytać różne blogi o zarabianiu - m.in inwestycje, sub-sms, buxy itd.
Bardzo przekonała mnie do siebie metoda SUB-SMS, więc zacząłem się w nią zagłębiać. Poznałem zasadę działania, czy chociażby slang jakim posługuje się w tym temacie. Następnie zupełnie przypadkiem trafiłem na stronę MyLead.eu (i zostałem oczywiście do tej pory). Zapoznałem się z programami i zacząłem w sumie poprzez spam (hejt on) zarabiać pierwsze złotówki. Dzisiaj wypłaciłem swoją pierwszą kwotę, jest to kilkadziesiąt złotych. Poznałem nowe metody i zaczynam je stosować w praktyce.

Moim celem, jest zarabianie kilkadziesięciu złotych na dniówkach, a tutaj będę dzielił się z wami najważniejszymi informacji z mojego zarabiania.

Pozdrawiam wszystkich Smile



Jak już wyżej pisałem, zacząłem wprowadzać nowe metody. Przyniosły one bardzo fajne efekty. Najważniejszą rzeczą w tym wszystkim, jest rozplanowanie sobie dnia pracy. Nie poddawajcie się, osiągnijcie to, co zapisaliście.


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku. - ElPolakoX - 28-02-2016 16:26

Powodzenia!!


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku. - sancte - 28-02-2016 16:42

Wielkie dzięki! Smile


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku. - full2000 - 28-02-2016 17:25

Cel bardzo realny. Powodzenia ! Smile


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku. - sancte - 18-08-2016 23:42

Dawno mnie tu nie było, ale to życie potrafi urwać głowę Big Grin

Oczywiście dalej działam, tylko tym razem na pełnej.... dokończ sam.



W tym momencie rozwijam swoje grupy na facebooku, mój cel to około 5 tysięcy aktywnych użytkowników na grupę. Cel: 1423/5000

Cały czas działam na sub sms Smile

Od ostatniego posta nie było jakoś super, wpadło mi może z 200 złotych.


Gdyby ktoś zechciał troszkę pomóc, proszę o kontakt.


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku. - sancte - 19-08-2016 23:56

Dzisiaj (przed chwilą) wypłaciłem z MyLead kilkadziesiąt złotych. Zobaczymy na co przeznaczę pieniądze, pewnie jakiś hosting i domena Wink


Liczba osób w grupie na facebooku: 1892/5000

Mam nadzieję jak najszybciej zebrać te 5 tysiaczków, ale nie robię nic pochopnie żeby mi czasami grupy nie usunęli a często lubię używać skryptów. Często, ale w malutkich proporcjach Wink


Odnalazłem w zakamarkach mózgu bardzo fajną niszę, o której nikt w sumie nie wspomina ani nie promuje (dotyczy ona pewnego programu), mam nadzieję że jutro zacznę wprowadzać ją w życie.

Dobranoc Smile


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku. - mikuss - 20-08-2016 05:54

Powodzenia


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku. - mahuzz - 20-08-2016 07:58

Powodzenia, trzymam kciuki Wink


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku. - RafalEnde - 01-09-2016 14:52

Powodzenia! Smile


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku. - sancte - 24-10-2016 17:15

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Znów minęło sporo czasu od ostatniego posta.

W końcu wziąłem się za siebie, zacisnąłem pośladki i zacząłem wprowadzać wszelkie myśli w życie.
Co przyniosło to nowej osobie w świecie zarobku internetowego? 600 złotych w niecały miesiąc!

Jeśli czytasz ten post, też dopiero zaczynasz, wątpisz w siebie, brak Ci motywacji... wiedz, że ja też tak miałem! Każdy ma chwilę załamania, ale to najlepszy czas żeby próbować wszystkiego i zacząć zgarniać pieniądze! Uwierzcie, "one" po prostu chcą żebyśmy je brali Wink (Dwuznaczne?)


Dla motywacji zamieszczam zarobione 600 złotych w niecały miesiąc na sub-smsach.
Bardzo serdecznie polecam serwis treepay!

Chcesz darmowe wskazówki jak zacząć?
Zarejestruj się z mojego refa i napisz do mnie!
http://www.treepay.pl/registration?ref=PC57141574EH


Sam uważam się nadal za amatora, ale co nieco praktyki nabrałem

Pozdrawiam wszystkich!




Obiecane zdjęcie zarobków:

[Obrazek: 123.png]




Smile