Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI, a blog z hackami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: PPI, a blog z hackami (/Temat-PPI-a-blog-z-hackami-129732)



PPI, a blog z hackami - Brzeziu - 27-02-2016 14:14

Cześć! Mam pytanie odnośnie PPI. Natknąłem się na ten system zarabiania i nie powiem, bardzo mnie zaciekawił. Dotychczas pracowałem na sieci PPA z hackami, cheatami itp. I tutaj rodzi się pytanie, czy mogę na serwisach oferujących PPI zamieszczać niedziałające hacki, które nawet nie chcą się uruchomić bo wyskakuje informacja, że brakuje jakiegoś pliku? Gdzieś wyczytyałem, że przez takie pliki mogę dostać bana czy nawet nie będę mógł wypłacić pieniędzy. Czy to prawda? Co polecacie? Mam w planach również stronę z filmami, domena już jest.


RE: PPI, a blog z hackami - tomek019 - 27-02-2016 14:46

raczej nie dostaniesz bana Wink a o jakie serwisy Ci chodzi ?


RE: PPI, a blog z hackami - Brzeziu - 27-02-2016 15:13

Myslałem o:
PerInstallBucks
CInstaller
NetCashRevenue


RE: PPI, a blog z hackami - full2000 - 28-02-2016 15:57

To zależy o jaki serwis Ci chodzi. Cinstaller na pewno akceptuje fake content.


RE: PPI, a blog z hackami - Brzeziu - 28-02-2016 17:15

I o to chodzi Smile Dzisiaj o 13 przepiąłem wszystkie linki PPA na PPI i czekam na efekt Smile


RE: PPI, a blog z hackami - Xevik - 02-03-2016 16:36

PerInstallBucks - kiedyś zarabiałem na hack-ach i konto stoi do teraz bez bana.
Wypłaty też wypłacali. Wiem, że już wybrałeś serwis, ale dodaje tak od siebie jakby komuś innemu była potrzebna ta informacja.


RE: PPI, a blog z hackami - Brzeziu - 02-03-2016 17:30

A czym teraz się zajmujesz jeżeli wolno spytać?


RE: PPI, a blog z hackami - full2000 - 03-03-2016 09:02

(02-03-2016 16:36)Xevik napisał(a):  PerInstallBucks - kiedyś zarabiałem na hack-ach i konto stoi do teraz bez bana.
Wypłaty też wypłacali. Wiem, że już wybrałeś serwis, ale dodaje tak od siebie jakby komuś innemu była potrzebna ta informacja.

Tak, pib było ok, do momentu w którym obniżyli stawki.


RE: PPI, a blog z hackami - Waldes93 - 06-03-2016 20:53

Nadal PIB jest bardzo ciekawym miejscem jeśli chodzi o zarabianie mimo, że obniżyli stawki to leady stosunkowo często wpadają.


RE: PPI, a blog z hackami - full2000 - 07-03-2016 21:54

(06-03-2016 20:53)Waldes93 napisał(a):  Nadal PIB jest bardzo ciekawym miejscem jeśli chodzi o zarabianie mimo, że obniżyli stawki to leady stosunkowo często wpadają.

heh, właśnie otrzymałem wypłatkę z pib'u (zlecałem wczoraj), miło Smile

Ja osobiście lepiej wychodzę na cinstaller aczkolwiek to pewnie zależy od jakości trafficu, dlatego zawsze piszę że najlepiej samemu stestować ! Smile

a może nie przestawiłeś stawek na modulowane (zmienne)? W tym celu należy napisać do admina, można także negocjować wyższe stawki ! Smile