Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja Zdjęciowa Konta stażowe Facebook Szybko Sprawnie i Tanio - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Weryfikacja Zdjęciowa Konta stażowe Facebook Szybko Sprawnie i Tanio (/Temat-Weryfikacja-Zdjeciowa-Konta-stazowe-Facebook-Szybko-Sprawnie-i-Tanio-129639)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Weryfikacja Zdjęciowa Facebook Szybko Sprawnie i Tanio - Majka - 27-03-2016 19:03

Witaj Gelek, mam dwa pytania - jakbyś mógł mi udzielić odp. byłabym wdzięczna.

1. Czy jest określony czas na weryfikacje zdjęciową ( chodzi mi czas od zobaczenia pierwszych zdjęć ); czy możemy robić ile nam się podoba?
2. Co jaki czas możemy przeprowadzać weryfikację; jedna co godzinę?


RE: Weryfikacja Zdjęciowa Facebook Szybko Sprawnie i Tanio - Gelek - 28-03-2016 13:42

(27-03-2016 19:03)Majka napisał(a):  Witaj Gelek, mam dwa pytania - jakbyś mógł mi udzielić odp. byłabym wdzięczna.

1. Czy jest określony czas na weryfikacje zdjęciową ( chodzi mi czas od zobaczenia pierwszych zdjęć ); czy możemy robić ile nam się podoba?
2. Co jaki czas możemy przeprowadzać weryfikację; jedna co godzinę?

Witaj jak klikniesz start i przekażesz mi konto to będzie blokada niby godzinna ale trzeba czekać dłużej abym mógł je odblokować

Co jaki czas hm nie rozumiem no jeśli ci zablokują ponownie to mogę je ponownie odblokować

Odblokowywanie kont zaczynam jutro po 17stej po przerwie świątecznej Wink

@Maja czemu pytasz?


RE: Weryfikacja Zdjęciowa Facebook Szybko Sprawnie i Tanio - esli12 - 02-04-2016 17:48

Szybko, sprawnie. Polecam!


RE: Weryfikacja Zdjęciowa Facebook Szybko Sprawnie i Tanio - smagalaz - 03-04-2016 09:47

15 minut i konto w pełni sprawne. Polecam Wink


RE: Weryfikacja Zdjęciowa Facebook Szybko Sprawnie i Tanio - Krashai - 03-04-2016 20:52

Użytkownik zaskoczył mnie swoim doświadczeniem w tym co robi. Naprawdę polecam, szybko, sprawnie i bez żadnego większego problemu.

Masz problem z weryfikacją? Pisz do Gelka Big Grin


RE: Weryfikacja Zdjęciowa Facebook Szybko Sprawnie i Tanio - Gelek - 05-04-2016 09:23

Dodana druga usługa
Konta FB stażowe zapraszam do kupna!


RE: Weryfikacja Zdjęciowa Konta stażowe Facebook Szybko Sprawnie i Tanio - Gelek - 05-04-2016 10:51

delete


RE: Weryfikacja Zdjęciowa Konta stażowe Facebook Szybko Sprawnie i Tanio - Krashai - 05-04-2016 18:51

No i konto też już zakupiłem! Również polecam, stażowe i co najważniejsze można się dogadać z wszystkim dosłownie. POLECAM SPRZEDAWCĘ!


RE: Weryfikacja Zdjęciowa Konta stażowe Facebook Szybko Sprawnie i Tanio - krzygeek - 19-04-2016 15:02

Polecam!
Świetny kontakt, wszystko sprawnie odblokowane Big Grin


RE: Weryfikacja Zdjęciowa Konta stażowe Facebook Szybko Sprawnie i Tanio - Gelek - 26-04-2016 23:00

up!