Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki broker z kontem demo na początek ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Jaki broker z kontem demo na początek ? (/Temat-Jaki-broker-z-kontem-demo-na-poczatek-129584)

Strony: 1 2 3


RE: Jaki broker z kontem demo na początek ? - jungli - 26-02-2016 18:59

IG i Gomarkets.
Ew CLM i Noafx

pozdroofka


RE: Jaki broker z kontem demo na początek ? - lucass9600 - 26-02-2016 19:25

IQ polecam Smile Platforma wygląda serio bardzo fajnie ,działa w miarę sprawnie no i mnie też do nich przyciągnął niski depozyt


RE: Jaki broker z kontem demo na początek ? - damianlxlx5 - 26-02-2016 19:46

(26-02-2016 19:25)lucass9600 napisał(a):  IQ polecam Smile Platforma wygląda serio bardzo fajnie ,działa w miarę sprawnie no i mnie też do nich przyciągnął niski depozyt

Nie mają problemów z wypłatami. Z jaki depozytem wszedłeś ?


RE: Jaki broker z kontem demo na początek ? - lucass9600 - 27-02-2016 08:38

Pytasz o konto demo Smile Ja sam dopiero raczkuję (3 tygodnie inwestycji na koncie demo) i zanim z depozytem jakimkolwiek wejdę ,chce mieć solidna bazę wiedzy do inwestycji Smile
Jeśli chodzi o wypłaty to regulowany broker ,więc problemów raczej nie ma. Jestem na kilku forach inwestycyjnych + grupach na facebook`u i nie widziałem by do tej pory ktoś się skarżył.


RE: Jaki broker z kontem demo na początek ? - damianlxlx5 - 27-02-2016 17:41

A co to znaczy konkretniej, że broker jest regulowany ?


RE: Jaki broker z kontem demo na początek ? - lucass9600 - 27-02-2016 20:48

to znaczy ,że posiada licencje CySEC Smile CySEC nadzoruje i kontroluje brokerów różnych instrumentów finansowych w tym opcji binarnych Smile


RE: Jaki broker z kontem demo na początek ? - jungli - 28-02-2016 08:24

Nalezaloby sie zastanowic przez chwile co daja wymiernie dla klienta owe licencje nadzoru.
Nagle okaze sie, ze przy jakichkolwiek problemach z Waszymi pieniedzmi, to wielkie NIC.

Mam nadzieje, ze nikt z traderow nie bedzie mial problemow z brokerem, by nie przekonac sie na wlasnej skorze jak ciezka i mozolna batalia czeka go o odzyskanie wlasnych, legalnie zarobionych pieniedzy.

Komisje nadzoru czesto nakladaja na brokerow jakies kary finansowe, tak niewymiernie smieszne w stosunku do ich obrotow, ze brokarzy placa je z usmiechem na ustachSmile

Doradzam wlasciwa selekcje brokerow do grania, by spac spokojniej

pozdroofka


RE: Jaki broker z kontem demo na początek ? - lucass9600 - 28-02-2016 14:26

w przypadku brokera z licencją dochodzenie roszczeń jest o wiele łatwiejsze i ma się pewność o tym ,że pieniądze są bezpieczne Smile

Komisje nadzoru oprócz nałożenia kary finansowej ,są zobowiązane do wymuszenia zwrotu należnej nam gotówki ,więc wydaje mi się ,że troszkę się zagalopowałeś ze stwierdzeniem ,że licencję nic nie dają dla klienta Smile


RE: Jaki broker z kontem demo na początek ? - MaLiN - 28-02-2016 17:35

(27-02-2016 17:41)damianlxlx5 napisał(a):  A co to znaczy konkretniej, że broker jest regulowany ?

(28-02-2016 08:24)jungli napisał(a):  Nalezaloby sie zastanowic przez chwile co daja wymiernie dla klienta owe licencje nadzoru.
Nagle okaze sie, ze przy jakichkolwiek problemach z Waszymi pieniedzmi, to wielkie NIC.

Mam nadzieje, ze nikt z traderow nie bedzie mial problemow z brokerem, by nie przekonac sie na wlasnej skorze jak ciezka i mozolna batalia czeka go o odzyskanie wlasnych, legalnie zarobionych pieniedzy.

Komisje nadzoru czesto nakladaja na brokerow jakies kary finansowe, tak niewymiernie smieszne w stosunku do ich obrotow, ze brokarzy placa je z usmiechem na ustachSmile

Doradzam wlasciwa selekcje brokerow do grania, by spac spokojniej

pozdroofka

(28-02-2016 14:26)lucass9600 napisał(a):  w przypadku brokera z licencją dochodzenie roszczeń jest o wiele łatwiejsze i ma się pewność o tym ,że pieniądze są bezpieczne Smile

Komisje nadzoru oprócz nałożenia kary finansowej ,są zobowiązane do wymuszenia zwrotu należnej nam gotówki ,więc wydaje mi się ,że troszkę się zagalopowałeś ze stwierdzeniem ,że licencję nic nie dają dla klienta Smile

Ostatnio Banc De Binary dostał karę i musi zapłacić 11 milionów, więc nie są to małe kwoty Wink Regulacje dla niektórych stanowią tylko świstek, jednak brokerzy którzy już zdobyli taką licencje, boją się ją stracić. Naprawdę ciężko jest ją obecnie zdobyć (kiedyś było łatwiej, a teraz przepisy są bardziej restrykcyjnie)


RE: Jaki broker z kontem demo na początek ? - Comparic - 01-03-2016 16:09

Banc de Binary akurat dostał za rejestrację klientów z USA gdzie opcje są nielegalne, ale prawda, że CySEC nałożył na niego za to samo karę w wysokości ponad 100 tysięcy dolarów. Więc na pewno lepiej jak broker ma regulacje niż nie ma