Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
10 gr i wyświetlenia Twojej strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 10 gr i wyświetlenia Twojej strony (/Temat-10-gr-i-wyswietlenia-Twojej-strony-129561)



10 gr i wyświetlenia Twojej strony - bloger - 24-02-2016 10:48

Oferuję 10 groszy za rejestrację z tego linku i wyklikanie od 105 do 112 stron. Dodatkowo otrzymasz kilkadziesiąt wyświetleń swojej strony. :-)

Aby wszystko zadziałało jak trzeba:

1. Zakładasz konto: http://goo.gl/AEyI4r
2. Potwierdzasz je mailem
3. Dodajesz stronę, dla której chcesz zdobywać ruch (jeżeli nie masz, możesz dać Pajacyka czy coś ;-) - robi się to tutaj: My Sites -> Add a new site
4. Klikasz w przycisk Start Surfing (2:1. 15 sec) i wyklikujesz powyżej 105 stron (potwierdzając każdą kliknięciem w taki samy symbol)

Wysyłasz mi wiadomość na PW lub piszesz w tym temacie z nickiem, jakim zarejestrowałeś się w serwisie oraz kontem, na które mam przelać kaskę.


RE: 10 gr i wyświetlenia Twojej strony - sinoe - 24-02-2016 15:26

Tyle roboty za 10gr;d


RE: 10 gr i wyświetlenia Twojej strony - bloger - 24-02-2016 20:44

Ok, dzięki za uwagę. Kiedyś oferowałem gdzieś wysoki refback za mega prostą ofertę, to nie było chętnych, bo wszyscy węszyli podstęp. Big Grin

To od teraz stawka wynosi 20 gr. No i gratis wyświetlenia strony. :-)


RE: 10 gr i wyświetlenia Twojej strony - ChoGath - 24-02-2016 21:12

Za 5 zł bym tego nie zrobił ;D troche desperacja


10 gr i wyświetlenia Twojej strony - yazir - 23-07-2016 09:04

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.