Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leady - nieładnie tak robić :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Leady - nieładnie tak robić :) (/Temat-Leady-nieladnie-tak-robic-129455)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Leady - nieładnie tak robić :) - id-user - 22-02-2016 00:57

Ładnie leady tniecie [Obrazek: eforsa.png]
Wysłane 3 próbne smsy i żaden nie wpadł
4 dni - ok.200zł
- 3 smsy

Wymówka pewnie jakaś się znajdzie.


RE: Leady - nieładnie tak robić :) - Mikey - 22-02-2016 01:03

Coś na potwierdzenie swojej tezy masz, czy tak po prostu nagle przestało wpadać i twierdzisz, że "kradno"? Bo samo, "wysłałem 3 SMSy testowe" nie wystarcza.


RE: Leady - nieładnie tak robić :) - id-user - 22-02-2016 01:08

Dziennie wpadała ładna liczba leadów ale od 18 lutego od godziny 18 wszystko się zatrzymało. Pomyślałem że pewnie to chwilowe braki leadów. Piątek, sobota, niedziela... brak leadów, jedynie odnowienie subskrypcji się nabiło... Kupiłem kartę i doładowanie aby sprawdzić czy wszystko jest ok, wysłałem w piątek i nic nie nabiło, to samo zrobiłem w sobotę i niedzielę Smile

Pomoc eforsy nie odpowiada, a w ich serwisie zarobiłem ładną sumę pieniędzy.


RE: Leady - nieładnie tak robić :) - Mikey - 22-02-2016 01:15

No to wyślij numer telefonu, datę wysłania i stawkę do supportu eforsy, na pewno pomogą.


RE: Leady - nieładnie tak robić :) - id-user - 22-02-2016 01:18

Twierdzą że leady poprawnie działają Smile
Support kiepski bo zanim odpiszą to 5 dni mija a telefon kontaktowy "nie istnieje", taki komunikat można usłyszeć jak do nich zadzwonisz.


RE: Leady - nieładnie tak robić :) - Mikey - 22-02-2016 01:23

Hmmm.. A podałeś im to, co Ci napisałem?


RE: Leady - nieładnie tak robić :) - id-user - 22-02-2016 01:28

Tak.
Miło mi się z nimi współpracowało jakieś niecałe 2 miesiące, zarobiłem piękną sumę czterocyfrową, ale skoro tak "okradają" swoich użytkowników, dzięki którym sami się utrzymują to tylko pogratulować.

Mam nadzieję że wszystkie leady z tych 4 dni, wkrótce się pojawią Smile i wtedy honor zwrócę i będę kontynuował współpracę.


RE: Leady - nieładnie tak robić :) - Damkofr - 22-02-2016 01:35

Zmień serwis jak ci ten nie pasuje w czym problem?


RE: Leady - nieładnie tak robić :) - MacieG - 22-02-2016 01:39

Prosiłbym o podawanie postępów, gdyż zastanawiam się nad eforsa i leadmore, ale jak eforsa ma takie szopki odstawiać to podziękuję.


RE: Leady - nieładnie tak robić :) - id-user - 22-02-2016 01:46

(22-02-2016 01:39)MacieG napisał(a):  Prosiłbym o podawanie postępów, gdyż zastanawiam się nad eforsa i leadmore, ale jak eforsa ma takie szopki odstawiać to podziękuję.

Jeśli odzyskam wszystkie leady, które powinny zostać naliczone to się odezwę.