Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage ostrzeżenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fanpage ostrzeżenie (/Temat-Fanpage-ostrzezenie-129408)



Fanpage ostrzeżenie - espolecznosc - 21-02-2016 12:37

Witam serdecznie mam pytanie jaką przyczyną może być te ostrzeżenie.

Cytat:Publikacja Twojej strony została cofnięta
Twoja strona nie jest obecnie widoczna na Facebooku. Wygląda na to, że treści zamieszczone na Twojej stronie są niezgodne z regulaminem i Standardami społeczności Facebooka, więc jej publikacja została cofnięta. Celem regulaminu i standardów jest zapewnienie, że serwis Facebook jest miejscem przyjaznym i opartym na wzajemnym szacunku.
Dokładamy wszelkich starań, aby zapobiegać działaniom na Facebooku, które mogą zagrażać prywatności lub bezpieczeństwu jego użytkowników. Jednym z takich działań jest kontaktowanie się z użytkownikami w celach biznesowych bez ich zgody.
Jeśli uważasz, że wycofanie publikacji Twojej strony jest wynikiem błędu, możesz odwołać się od tej decyzji. Wcześniej jednak zalecamy usunięcie ze strony wszelkich treści niezgodnych z zasadami. Pamiętaj, że jeśli odwołanie zostanie odrzucone, strona zostanie trwale usunięta.

Nazwa fanpage : Okazje, konkursy, promocje, gadżety.

Dawałem linki ukryte w shorte.


RE: Fanpage ostrzeżenie - PETERILLUSION - 21-02-2016 12:47

Sam dales sobie odpowiedz Smile Fb jest wyczulony na fp z nazwa zawierajaca słowa typu konkursy, promocje itp a linki od shorte sa zabronione sa to tak zwane linki biznesowe i jest to naklanianie do nieswiadomego w nie klikania Wink


RE: Fanpage ostrzeżenie - espolecznosc - 21-02-2016 12:48

ok muszę pomyśleć nad czymś innym na portalem ! Dzięki zjebany fb.


RE: Fanpage ostrzeżenie - DonWestbam - 21-02-2016 13:03

aż tak ? za słowo konkurs potrafią usuwać grupy ?

A ja sobie właśnie od kilku dni montuję zaplecze pod pseudo konkurs Big Grin


RE: Fanpage ostrzeżenie - seba274 - 22-02-2016 22:06

(21-02-2016 13:03)DonWestbam napisał(a):  aż tak ? za słowo konkurs potrafią usuwać grupy ?

A ja sobie właśnie od kilku dni montuję zaplecze pod pseudo konkurs Big Grin

Tu jest mowa o FanPage, nie o grupie.


Fanpage ostrzeżenie - piotrekprorok - 04-04-2016 22:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.