Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niezaliczony lead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Niezaliczony lead (/Temat-Niezaliczony-lead-129230)

Strony: 1 2


Niezaliczony lead - Kolgent12 - 18-02-2016 15:09

Witam, jestem w pewnej sytuacji, mialem do przeznaczenia 100zloty na SMS'y, wiec postanowilem sobie nabic leady, wiec zrobilem dwa wszystko okej, zaliczylo mi wyslalem 3 SMS'a dostalem kod wpisalem, zostal przyjety ale saldo sie nie zwiekszylo ani lead nie wpadl, wiec nie rozumiem sytuacji ale nie jestem zadowolony ze stracilem 30zl bez zadnego zysku. Wczesniej co najmniej raz tez mialem taka sytuacje ale teraz mam bynajmniej dowod i numer telefonu wiec prosze o wyjasnienie sprawy.


RE: Niezaliczony lead - rozekrr - 18-02-2016 15:20

Haha mistrz jesteś, przyznajesz się sam do fraudów Big Grin
Po drugie, lepiej było zamienić te 100 zł za przelew na konto, jest taka opcja w necie.


RE: Niezaliczony lead - Kolgent12 - 18-02-2016 17:09

Fraudy? Kogo to obchodzi z jakiego numeru sa wysylane SMS'y wazne ze oni na tym zyskuja, a co do drugiego zdania nie widzialem nigdzie takiej mozliwosci.


RE: Niezaliczony lead - sqmany - 18-02-2016 17:20

@[rozekrr]
Ja także nie widziałem nigdzie takiej możliwości, możesz podlinkować stronę, która takie coś oferuje?


RE: Niezaliczony lead - PremAccHack - 18-02-2016 17:21

Oferują jakieś 45% wartości smsa Smile Nawet na forum jedne z użytkowników zrobił serwis do takiej wymiany Wink


RE: Niezaliczony lead - Kolgent12 - 18-02-2016 17:31

Moglbys podac link do tematu ?Tongue Pozatym to sa chyba jaja ze wyslalem SMS'a za 30zl, oni uznaja ze to jakis "fraud" mimo ze regulaminu nigdzie znalezc nie mozna i zachowaja ta cala kwote po odliczeniu operatora do siebie ? Moze to smieszne ale ja tak tego nie zostawie.


RE: Niezaliczony lead - rozekrr - 18-02-2016 19:42

Hehe to słabo zorientowani jesteście, jak kolega wyżej napisał na forum jest nawet temat jednego z userów.
Albo nawet w Google https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=zamiana+sms+na+przelew

Pzdr.


RE: Niezaliczony lead - selfie - 18-02-2016 19:56

(18-02-2016 17:31)Kolgent12 napisał(a):  Moglbys podac link do tematu ?Tongue Pozatym to sa chyba jaja ze wyslalem SMS'a za 30zl, oni uznaja ze to jakis "fraud" mimo ze regulaminu nigdzie znalezc nie mozna i zachowaja ta cala kwote po odliczeniu operatora do siebie ? Moze to smieszne ale ja tak tego nie zostawie.

Wystarczyło pomyśleć a nie teraz się odgrażać Smile
Po pierwsze powinieneś robić przerwy 10-15 minut po każdym sms'ie, po drugie mogłeś skorzystać z np. 2 przeglądarek, użyć kilku lp dla premium sms i wtedy na pewno żaden lead by się nie "zgubił". Skontaktuj się z eforsą- wyjaśnij sytuacje podaj numer telefonu z którego korzystałeś, dołącz do tego informację o godzinie otrzymania kodu jak i sam kod a oni już w swoim gronie będą rozpatrywali przyczyny.


RE: Niezaliczony lead - Kolgent12 - 18-02-2016 20:56

(18-02-2016 19:56)selfie napisał(a):  
(18-02-2016 17:31)Kolgent12 napisał(a):  Moglbys podac link do tematu ?Tongue Pozatym to sa chyba jaja ze wyslalem SMS'a za 30zl, oni uznaja ze to jakis "fraud" mimo ze regulaminu nigdzie znalezc nie mozna i zachowaja ta cala kwote po odliczeniu operatora do siebie ? Moze to smieszne ale ja tak tego nie zostawie.

Wystarczyło pomyśleć a nie teraz się odgrażać Smile
Po pierwsze powinieneś robić przerwy 10-15 minut po każdym sms'ie, po drugie mogłeś skorzystać z np. 2 przeglądarek, użyć kilku lp dla premium sms i wtedy na pewno żaden lead by się nie "zgubił". Skontaktuj się z eforsą- wyjaśnij sytuacje podaj numer telefonu z którego korzystałeś, dołącz do tego informację o godzinie otrzymania kodu jak i sam kod a oni już w swoim gronie będą rozpatrywali przyczyny.

Nie rozumiem ataku w moją stronę, czy na stronie eForsy jest gdzieś napisane "jak wysyłać SMSy" bądź "jak nie wysyłać SMSow" ? Regulaminu też nie widzę nigdzie, więć skąd miałem wiedzieć jako początkujący że nie można takiego czegoś robić ? A pozatym dlaczego nie można? Nie są skazani przez to na żadne straty, chociaż ja już mam przypuszczenia dlaczego nie można Tongue

Cytat:Hehe to słabo zorientowani jesteście, jak kolega wyżej napisał na forum jest nawet temat jednego z userów.
Albo nawet w Google https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=zami...na+przelew

Pzdr.

Ja tam nigdzie wyżej prócz Twojego posta o przelewach nie widze, nie sądzę żeby była taka możliwość, w googlach tez nie ma nic na ten temat Tongue zalinkuj dokładny poradnik wtedy może Ci ktoś uwierzy.


RE: Niezaliczony lead - selfie - 18-02-2016 21:31

To nie jest atak... Jeśli nie wiedziałeś, wystarczyło zapytać Smile Takie ograniczenia zostały wprowadzone m.in. Dlatego, że mógłbyś pisać do ludzi np. "Jeśli chcesz (Wpisz cokolwiek) to wyślij sms (treść) to nic nie kosztuje, jest za darmo" potem zbierać kody, wpisywać je i utrudnić eforsie dotarcie do Ciebie. Zresztą wytłumaczyłem Ci co masz zrobić jeśli chcesz rozwiązać tą sprawę polubownie.