Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubmitPays - Subskrypcje SMS - 10 PLN za lead ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubmitPays - Subskrypcje SMS - 10 PLN za lead ! (/Temat-SubmitPays-Subskrypcje-SMS-10-PLN-za-lead-129208)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - full2000 - 10-04-2016 09:19

(09-04-2016 20:10)NapalonaOla16 napisał(a):  co tu sie.. Rolleyes ten serwis zjada wszystko to co do tej pory wyszlo, a te 8zl za leada to jakis kosmos Rolleyes

Od początku usiłowałem to przekazać jednak ludzie muszą wiedzieć swoje, przecież dłużej istnieje tak kolorowa konkurencja... Serwis jest tej samej firmy co dobrze znany cinstaller (Cliq Media Ltd.) więc musi być tak samo dobry ! Smile

Dobrze znam admina i jego profesjonalne podejście do tematu ale dla gimbów zawsze beda ważniejsze jakies przekolorowane landingi, duperele i inne pierdy a może w koncu zrozumieja ze najwazniejsza jest konwersja i stawka? Czyli to ile zarobisz. Zrób jeden z drugim chociażby jednodniowy test a szybko się przekonasz o czym piszę ...

Serwis nie jest dla dzieciaków. To rozwojowy projekt nastawiony na długoterminowość. Nie namawiam a Profesjonalistom jak najbardziej polecam ! Heart


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - szykiryki - 11-04-2016 07:36

Ok, Wasze prawo, że nie dajecie mozliwości edycji danych. Pozostawię to bez zbędnego komentarza.

A czy dajecie chociaż przy wypłacie rachunek na najem powierzchni internetowej (nie wiem czy puszczać testowy ruch), czy też trzymacie się tezy, że profesjonaliści wolą zapłacić 18% podatku zamiast 8,5%? Smile

Edit. powierzchni reklamowej oczywiście, a nie internetowej Tongue
Czekam w takim razie na info 'z góry'


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - NapalonaOla16 - 11-04-2016 11:27

(11-04-2016 07:36)szykiryki napisał(a):  Ok, Wasze prawo, że nie dajecie mozliwości edycji danych. Pozostawię to bez zbędnego komentarza.

A czy dajecie chociaż przy wypłacie rachunek na najem powierzchni internetowej (nie wiem czy puszczać testowy ruch), czy też trzymacie się tezy, że profesjonaliści wolą zapłacić 18% podatku zamiast 8,5%? Smile

Poprosilem o to i będzie pewnie taka możliwość Smile


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - SubmitPays.com - 11-04-2016 20:22

(11-04-2016 07:36)szykiryki napisał(a):  Ok, Wasze prawo, że nie dajecie mozliwości edycji danych. Pozostawię to bez zbędnego komentarza.

A czy dajecie chociaż przy wypłacie rachunek na najem powierzchni internetowej (nie wiem czy puszczać testowy ruch), czy też trzymacie się tezy, że profesjonaliści wolą zapłacić 18% podatku zamiast 8,5%? Smile

Edit. powierzchni reklamowej oczywiście, a nie internetowej Tongue
Czekam w takim razie na info 'z góry'

Ależ oczywiście iż jest możliwość otrzymania takiego dokumentu Smile

(11-04-2016 11:27)NapalonaOla16 napisał(a):  Poprosilem o to i będzie pewnie taka możliwość Smile

A tu dokument został już wysłany.

Pozdrawiam


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - NapalonaOla16 - 11-04-2016 21:47

(11-04-2016 11:27)NapalonaOla16 napisał(a):  Poprosilem o to i będzie pewnie taka możliwość Smile

A tu dokument został już wysłany.

Pozdrawiam
[/quote]

Dokladnie, jestem podobno pierwszym w serwisie, ktory taki dokument otrzymal Lol submit ma konto w mbanku, to juz w ogole bajka, teraz jeszcze licze na odpowiedz na maila i moge isc spac Smile


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - turos - 11-04-2016 23:37

jakie problemy xd


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - lary1211 - 15-04-2016 14:37

Są tu wogole jakies statystyki ? Gdzie moge sprawdzic ilosc wejsc w mój link ?


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - SubmitPays.com - 15-04-2016 17:46

(15-04-2016 14:37)lary1211 napisał(a):  Są tu wogole jakies statystyki ? Gdzie moge sprawdzic ilosc wejsc w mój link ?

poproszę na PW/skype/chacie ID konta


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - Dany_02 - 16-04-2016 17:21

Kiedy będzie możliwość edycji danych w pliku? Bez sensu, że promuje coś z 2016 roku a w linku jest 2015 i nie można tego zmienić Big Grin


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - lary1211 - 18-04-2016 10:41

Stawka spoko, lecz co z tego jeśli nie mozna sprawdzić ilości wejść. Nie rozumiem co szkodzi aby udostępnić takie informacje wydawcom.