Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubmitPays - Subskrypcje SMS - 10 PLN za lead ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubmitPays - Subskrypcje SMS - 10 PLN za lead ! (/Temat-SubmitPays-Subskrypcje-SMS-10-PLN-za-lead-129208)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - Huston - 16-03-2016 17:55

Czy jest możliwość podpisania umowy o dzieło w Waszym serwisie?


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - full2000 - 16-03-2016 21:38

(16-03-2016 17:55)Huston napisał(a):  Czy jest możliwość podpisania umowy o dzieło w Waszym serwisie?

Przekazałem to pytanie do odpowiedniej osoby (z wnętrza submitpays),
powinien się tutaj udzielić za jakiś czas, odpowiadając na Twoje pytanie Smile


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - SubmitPays.com - 16-03-2016 23:27

(16-03-2016 17:55)Huston napisał(a):  Czy jest możliwość podpisania umowy o dzieło w Waszym serwisie?

tak, jest taka możliwość


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - fusek - 17-03-2016 20:57

a sa odnowienia?


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - full2000 - 17-03-2016 20:59

(17-03-2016 20:57)fusek napisał(a):  a sa odnowienia?

W subach SP ? - Oczywiście że tak ! Smile


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - fusek - 17-03-2016 21:20

(17-03-2016 20:59)full2000 napisał(a):  
(17-03-2016 20:57)fusek napisał(a):  a sa odnowienia?

W subach SP ? - Oczywiście że tak ! Smile

ok zapisalem sie - mozecie moje konto aktywowac?



konto aktywowane. a jakie stawki tych odnowien bo nie ma nigdzie napisanych


edit 3
przeciez na tej stronie nawet nie ma zadnych statystyk - to co wy tu o konwersji wspominacie?


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - SubmitPays.com - 18-03-2016 13:14

Obecnie w przyjętym przez nas sposobie rozliczania płacona jest jednorazowa stawka, która zawiera uśrednioną wartość przyszłych odnowień.
Jest to idealne rozwiązanie dla osób które nie chcą czekać tygodniami na ewentualne odnowienia, a pieniądze są wypłacane od razu.

Statystyki a RATIO
Kwestia statystyk jest też bardzo ciekawym zagadnieniem.
- Statystyki można podawać w postaci klików czyli wszystkich wejść na landing. Na podstawie tego wyliczane ratio będzie miało jakąś wartość... przyjmijmy to jako ratioB...
- Statystyki w postaci unikalnych wejść, wygenerują nam ratioC.
- Jeżeli jakiś zaawansowany bot zapętli się nam na naszych linkach to spowoduje to zawyżenie 2 powyższych wielkości wejść w statystykach, co z kolei spowoduje spadek ratio jakie będziemy widzieli w panelu -> ratioA.
- Spotkałem się także z opiniami i dowodami na to że niektóre programy umyślnie zaniżają wartość pokazywanych klików czy uu. Tak aby ratio w programie wyglądało bardziej okazale. (ratioD)

I wychodzi na to że na bazie jednego ruchu można mieć aż 4 różne konwersje w zależności na to do jakiego programu śle się ruch.
ratioA < ratioB < ratioC < ratioD
Jest to czynnik kompletnie niemiarodajny.

Dlatego też już wcześniej pisałem o jedynym słusznym teście... teście A/B który przy dzieleniu ruchu na pół i słaniu na 2 różne programy pozwoli jednoznacznie ocenić, gdzie zarabia się lepiej.

(17-03-2016 21:20)fusek napisał(a):  przeciez na tej stronie nawet nie ma zadnych statystyk - to co wy tu o konwersji wspominacie?

W związku z powyższym z pełną premedytacją obecnie pokazujemy jedynie statystyki uzyskiwanych leadów.
A konwersja o której pisałem tyczy się wyników jakie uzyskujemy na tle testowania konkurencji, jak również są to głosy naszych dotychczasowych użytkowników.
Bo o ile nie widać suchej cyferki z ratio : xx% - która, jak już udowodniłem powyżej jest niemiarodajna... to osoba która pośle ruch na choćby 24h - to widzi że u nas ma więcej PLN na koncie. I stąd to moje stwierdzenie... a przez zastosowany skrót myślowy wyszło małe zamieszanie.

Papier wszystko przyjmie... ale dopóki samemu się nie przetestuje, to nigdy nie będzie pewności gdzie zarabia się dobre i adekwatne pieniądze.

Pozdrawiam serdecznie
Marek


SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - Mikey - 18-03-2016 13:17

Wyjaśnione.


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - rousen - 18-03-2016 13:45

Jeżeli mi wdrąźycie plugin żeby przy każdym poście był przycisk pobierz na DATA LIFE ENGINE to mogę się przenieść.


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - SubmitPays.com - 19-03-2016 13:14

(18-03-2016 13:17)Mikey napisał(a):  Wyjaśnione.

Super.

(18-03-2016 13:45)rousen napisał(a):  Jeżeli mi wdrąźycie plugin żeby przy każdym poście był przycisk pobierz na DATA LIFE ENGINE to mogę się przenieść.

Informacje zostały wysłane.