Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubmitPays - Subskrypcje SMS - 10 PLN za lead ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubmitPays - Subskrypcje SMS - 10 PLN za lead ! (/Temat-SubmitPays-Subskrypcje-SMS-10-PLN-za-lead-129208)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - Karewer - 03-03-2016 19:24

(03-03-2016 15:38)aero2 napisał(a):  Zaczynam od dzisiaj tutaj działać, idzie dogadać się o podwyższenie stawki, która jest większa od konkurencji, kontakt z supportem jest na wysokim poziomie i co najważniejsze, nie wydają naszych danych osobowych byle komu, można śmiało tutaj zarabiać.Smile

Po tym poście chyba stwierdzę, że niektóre serwisy kupują po prostu te wszystkie wspaniałe komentarze. O HC również nikt nie pomyślał, że wydaje dane komu popadnie, a jednak się stało. HotCash trochę jednak istnieje na rynku, a Ty aero piszesz o ledwo powstałym serwisie, że nie wydaje danych swoich partnerów? Skąd takie przekonanie? Skąd ta pewność, że nie wyda? Rolleyes


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - ChoGath - 03-03-2016 19:36

Zwłaszcza że dziala od dzisiaj , sprzedał sie Big Grin
Więc jego kom jest nic nie wart


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - Karewer - 03-03-2016 19:42

W każdym bądź razie trochę dziwnie to wygląda Idea


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - aero2 - 03-03-2016 19:47

@[Karewer]
No może trochę przesadziłem z tych zachwalaniem, czas pokaże jaka będzie naprawdę ochrona danych osobowych, nic nie mam do serwisu HotCash, tak samo do innych serwisów SMS, jeśli kogoś tym postem uraziłem to szczerze za niego przepraszam.Wink


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - Karewer - 03-03-2016 19:50

@[aero2]
Trochę, trochę... oj @[aero2] Lol
Ja akurat Karcza nie popieram za to, co zrobili, ale po prostu chodziło mi o to, że byli do tej pory powiedzmy: "poważaną" i szanowaną firmą, a zachowali się jak zwykłe dzieciaki. Miałem na myśli to, że serwis z jakąś historią na rynku sub sms, wydał dane bez problemu, więc teoretycznie nie ma takiej pewności, czy "nowszy" serwis nie zrobi tego samego. Bez urazy. Nie miałem na myśli żadnych ataków ani obrazy Ciebie aero, czy serwisu Smile


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - ChoGath - 03-03-2016 23:33

Wiecie gdyby hc sie ktoś poważniejszy zainteresował to 50% użytkowników by do pierdla trafiło


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - full2000 - 03-03-2016 23:35

Panowie ale ten wątek jest o SubmitPays a mam wrażenie że o tym zapominacie ... Smile


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - full2000 - 08-03-2016 19:30

Jeden z moich znajomych wlasnie zrobil test na swoim ruchu na jednym z programow z subami... w SubmitPays wyszlo ponad 30% lepiej przy stawce 6.5PLN (po tescie A/B, ponad 30% wiecej pieniedzy w submitpays)... a osoby majace wiecej ruchu dziennie oczywiscie moga ponegocjowac stawki ! Smile


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - Shiva404 - 16-03-2016 16:30

Moja pierwsza wypłata w SubmitPays Smile Polecam przetestować ten serwis osobom działającym na programach typu download. Konwersja faktycznie jest bardzo dobra no i ta stawka Smile

[Obrazek: sppng_swwnrar.png]


RE: SubmitPays - Subskrypcje SMS od 6.5 PLN za lead ! - full2000 - 16-03-2016 16:59

(16-03-2016 16:30)Shiva404 napisał(a):  Moja pierwsza wypłata w SubmitPays Smile Polecam przetestować ten serwis osobom działających na programach typu download. Konwersja faktycznie jest bardzo dobra no i ta stawka Smile

[Obrazek: sppng_swwnrar.png]

Bardzo Ci dziękuję za wstawkę. Leci +

Potwierdziłeś tym moje słowa, że konwersja jest lepsza niż u konkurencji Smile

Do tego dochodzi stawka 6.5 PLN już na samym starcie !

Jeżeli macie pomysł na zarabianie przy użyciu programu 'pobieranie' lub już działacie w ten sposób,
naprawdę warto stestować SubmitPays, szybko się okaże że pieniądze uciekały Wam z przed nosa ! Smile