Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! (/Temat-Ustawa-500-w-wersji-elektronicznej-juz-podpisana-zobacz-koniecznie-129201)

Strony: 1 2


Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! - GaCeL - 17-02-2016 19:40

Nie wierze w to co ludzie piszą w komentarzach...




RE: Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! - wiktor112233 - 17-02-2016 19:52

Pisałem to już na H forum ale

Patologia 500+


RE: Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! - devilll - 17-02-2016 20:06

Zobaczymy co Duduś będzie sapał kiedy budżet zacznie topnieć jak zaczną się zgłaszać patologie w postaci rodzin z dziećmi w ilości 10+ Smile

Acha i czy tylko ja pamiętam jak mówił, że jeśli nie obniży wieku emerytalnego w ciągu pierwszych 100 dni swojej kadencji, to poda się do dymisji?
Mówił to publicznie, nagrywały to wszystkie telewizje. Mam nadzieję, że to słowny człowiek Smile Bo to, że nie obniży wieku emyrytalnego W OGÓLE to pewne, bo rozje....by całą gospodarkę i PiSlam dobrze o tym wie Smile


RE: Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! - TheMe - 17-02-2016 20:18

Dużo typowych pisiorów typu "Dziękujemy!" itd., ci biedni ludzie uwierzyli w dobrą zmianę... Zgadzam się jednak z komentarzem:
"Będą wydawać na alko nie na dzieci" - niestety, tak będzie...
Z tego co wiem PiS miał obniżyć podatki, a w połączeniu z wypłacaniem 500+ oraz obniżeniem wieku emerytalnego kraj się chyba nie wypłaci...


RE: Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! - devilll - 17-02-2016 20:24

(17-02-2016 20:18)TheMe napisał(a):  Dużo typowych pisiorów typu "Dziękujemy!" itd., ci biedni ludzie uwierzyli w dobrą zmianę... Zgadzam się jednak z komentarzem:
"Będą wydawać na alko nie na dzieci" - niestety, tak będzie...
Z tego co wiem PiS miał obniżyć podatki, a w połączeniu z wypłacaniem 500+ oraz obniżeniem wieku emerytalnego kraj się chyba nie wypłaci...

No dlatego wieku nie obniżą, to pewne.


RE: Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! - GaCeL - 17-02-2016 20:30

A ja wyczuwam przedwczesne wybory parlamentarne 2


RE: Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! - mikuss - 17-02-2016 20:31

a najlepsze w tym wszystkim jest to, że ludzie którym by się przydały pieniążki to dostaną figę bo dochód za duży a patologia będzie miała więcej do przepicia za kasę od państwa i to jest dopiero patologia ale ustawy


RE: Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! - rcielak - 17-02-2016 20:31

Oj panowie bez przesady... Nie wyplaci...

Sypna 10% inflacji i budzet sie zepnie Wink


RE: Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! - malpa2 - 17-02-2016 20:37

[Obrazek: patrz-daje-500zl-na-kazde-dziecko-tak-ja...l-duda.jpg]


RE: Ustawa 500+ w wersji elektronicznej już podpisana, zobacz koniecznie! - daniel42na - 18-02-2016 01:04

Tak wyglądają ludzie przekupieni własnymi pieniędzmi. Smutne i śmieszne zarazem.