Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zacząć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Od czego zacząć (/Temat-Od-czego-zaczac-129186)



Od czego zacząć - Mefisteo - 17-02-2016 16:34

Witam od czego trzeba zaczac, aby obstawiac na gieldzie napiszcie z czym to sie je i jakie sa wasze obserwacje.


RE: Od czego zacząć - bl00keRs - 17-02-2016 21:58

Cześć.
Gra na giełdzie jest to bardzo trudny zawód.
Tak mówię zawód ze względu,że praktycznie każdy poważny gracz przy wykresach spędza większość wolnego czasu.
Jeżeli zaczynasz musisz się pogodzić ze stratą pieniędzy.Nie jest to jak w reklamach zrób 500% w 30 min.
Niestety na początek polecam Ci przeczytać parę książek.Osobiście polecam "Zawód inwestor giełdowy" dość łatwo napisana ksiazka a zawiera dużo treści i jej cena nie jest duża a uchroni Cię pewnie przed jakąś stratą na giełdzie.
Myślę,że po roku- 2 dopiero zaczniesz zauważać postęp i utrzymasz się na 0 ewentualnie zaczniesz już zarabiać.
Ja osobiście nie polecam grać na demo,ponieważ w tradingu ważna jest psychologia a na demo nie ma emocji.
Łatwiej wpłacić małą sumę,np 10/50/100 zł do brokera,który oferuje mikro loty i próbować a na pewno dużo więcej się dowiesz niż na demo.


RE: Od czego zacząć - Anthony - 18-02-2016 00:06

Zgadzam się z Kolegą powyżej - nie ma większego sensu grać na demo. Warto otworzyć demo chyba tylko w celu poznania sposobu działania platformy, jeżeli jeszcze nie miałeś z nią styczności. Olbrzymia część sukcesu to psychologia, panowanie nad emocjami (a w zasadzie wyzbycie się ich w kwestii inwestowania/spekulacji), a demo w tych sprawach nijak ma się do realu.
Do polecanej powyżej książki dorzucam "W transie inwestowania" Marka Douglasa.


RE: Od czego zacząć - Comparic - 18-02-2016 11:31

(17-02-2016 16:34)Mefisteo napisał(a):  Witam od czego trzeba zaczac, aby obstawiac na gieldzie napiszcie z czym to sie je i jakie sa wasze obserwacje.

Mówiąc giełda masz na myśli akcje, czy rynek walutowy, bo to też dwa różne światy? Smile


RE: Od czego zacząć - Mefisteo - 19-02-2016 13:03

Mam na myśli akcje, jakie są wasze Panowie doświadczenia ? Na jakim jesteście poziomie, strat czy juz zysków ?Smile


RE: Od czego zacząć - Comparic - 22-02-2016 14:26

(19-02-2016 13:03)Mefisteo napisał(a):  Mam na myśli akcje, jakie są wasze Panowie doświadczenia ? Na jakim jesteście poziomie, strat czy juz zysków ?Smile

A osobiście na jakiej podstawie decydujesz się o zakupie spółki? Obserwacje/news/analiza techniczna/fundamentalna/wszystko po trochu? Smile