Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Youtube (/Temat-Youtube-129175)



Youtube - Waldes93 - 17-02-2016 14:30

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu zajmuję się wrzucaniem filmów na youtube. Czytałem wiele poradników odnośnie pozycjonowania filmów, jednak nie przynoszą one dla mnie oczekiwanego rezultatu.

Wrzucam powiedzmy jeden film przykładowo " Dragon City Gems Hack"
tylko taki przykład daje.

Ustawiam jako "niepubliczny",nabijam mu 1000 HR views od QQTube, daje mu przyzwoite tagi oraz opis. Nabijam lajki również od QQTube, przykładowow 100. Po 2 dniach zmieniam na publiczny. Jednak mój film jest bardzo słabo widoczny. Czy ktoś wie jak osiągnać insta rank? Widzę np jak konkurencja ma dużo gorsze filmy. Mam jeden film co ma 10tys wysw i jest duzo gorszy niz gosc ktory ma 500 wysw. Jak oni uzyskuja instant rank na yt?

Jeżeli ktoś zna skuteczny sposób jestem w stanie nawet zapłacić.


RE: Youtube - Seoul - 18-02-2016 12:17

Jednoznacznie skutecznego sposobu nie ma, chyba że się zareklamujesz Lol

Chociaż z takich podstaw możesz skorzystać...
-Tag Title zawiera słowo kluczowe
-Czas trwania filmu ma znaczenie (im dłuższe tym lepiej)
-Zaangażowanie użytkowników (polubienia vs antypatie, ilość wyświetleń itp.)
-Słowa kluczowe występujące w opisie
-Całkowita liczba odsłon
-„ChannelRank”: liczba osób subskrybujących kanał filmu wideo

Co do samego keyword research:
-Wstaw słowo kluczowe na początku tytułu wideo
-Umieść tu i ówdzie słowo kluczowe w opisie wideo (ale nie faszeruj go tym słowem)
-Dodaj powiązane słowa kluczowe (LSI) w opisie wideo
-Zaproponuj wciągającą treść, która przyciąga ludzi

Zazwyczaj pomaga. Smile

I pamiętaj że lajki nabite z fake kont są nieporównywalne z lajkami osób aktywnych, posiadających własne kanały. To działa jak drzewko, osoba która polubiła twój film - udostępnia go osobom subskrybującym jej kanał.