Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI czy można pobrać plik z liku i go udostępniać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: PPI czy można pobrać plik z liku i go udostępniać? (/Temat-PPI-czy-mozna-pobrac-plik-z-liku-i-go-udostepniac-129174)



PPI czy można pobrać plik z liku i go udostępniać? - Pszepiura - 17-02-2016 14:17

Czy mogę pobrać plik z swojego refa i go udostępniać - nalicza mi leady czy tylko wtedy jak pobierze się z linku?

Jeśli nie jest jakiś PPI gdzie mogę plik pobrac i udostępniać?


RE: PPI czy można pobrać plik z liku i go udostępniać? - full2000 - 17-02-2016 20:51

"Software must be downloaded from our server, otherwise the installation will not be counted by the system."

Wiele osób pyta o to samo co Ty jednak nie sądzę by jakakolwiek sieć ppi udostępniała możliwość o którą zapytałeś Smile

Aby lead został prawidłowo zaliczony, plik musi zostać zainstalowany i pobrany z serwera wydawcy.