Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bezpiecznie pomnóż swoje BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Bezpiecznie pomnóż swoje BTC (/Temat-Bezpiecznie-pomnoz-swoje-BTC-129166)

Strony: 1 2


Bezpiecznie pomnóż swoje BTC - sitnicki - 17-02-2016 09:25

Bezpiecznie pomnóż swoje BTC

Jeśli masz jakieś nadwyżki BTC i chcesz je bezpiecznie ulokować na korzystny procent to polecam kontrakty SWAP na giełdzie Bitmarket

https://www.bitmarket.pl ref Smile
https://www.bitmarket.pl no ref Sad
[Obrazek: logo3.png]

- zyski z kontraktów SWAP naliczane są co 1minutę,
- minimalna inwestycja 0.1 BTC
- aktualne oprocentowanie 18% rocznie zmienne w czasie (max 300%)
- brak ryzyka (zaufana giełda)

[Obrazek: yxDpXoM.png]


RE: Bezpiecznie pomnóż swoje BTC - Snaggy - 17-02-2016 23:15

Jedynym ryzykiem jakie może nas tu napotkać jest po prostu zamknięcie się giełdy, tak?
Dużo ludzi właśnie to poleca i w sumie chyba pomyślę nad tym głębiej. Bo jak patrze jak moje pieniądze kiszą się na lokacie za marne kilka % to mnie trafia, bym wypłacił całą mamonę i z kafelka w to wrzucił i by sobie leżało. Jakie masz osobiste odczucia co do tych swapów? Smile


RE: Bezpiecznie pomnóż swoje BTC - rachman - 18-02-2016 00:33

Wszystko może paść. Nie jedna giełda padła. Ta jest przyzwoita i nieźle się sprawuje ale gwarancje to masz tylko w bankach objętych BFG... a i tu obowiązują granice zabezpieczeń no i zależności niepokojów polityczno/gospodarczych Wink


RE: Bezpiecznie pomnóż swoje BTC - Snaggy - 18-02-2016 00:36

(18-02-2016 00:33)rachman napisał(a):  Wszystko może paść. Nie jedna giełda padła. Ta jest przyzwoita i nieźle się sprawuje ale gwarancje to masz tylko w bankach objętych BFG... a i tu obowiązują granice zabezpieczeń no i zależności niepokojów polityczno/gospodarczych Wink

Wiadomo nawet kasa, która leży w skarpecie może się spalić razem z sypialnią, także chyba spróbuję z czym to się je.


RE: Bezpiecznie pomnóż swoje BTC - rachman - 18-02-2016 01:11

Dokładnie Wink Też pomyślę nad tym ale jak znajdę coś wolnego bo na razie wszystko w obiegu.


RE: Bezpiecznie pomnóż swoje BTC - sitnicki - 18-02-2016 06:14

Ryzyko zamknięcia/upadku/okradzenia giełdy jest rzędy wielkości mniejsze niż systemów typu 175% w 100h.
Podobne ryzyko mamy w przypadku portfeli online, które również mogą upaść/zostać okradzione itp.
A co w przypadku portfeli na komputerze? Padnięty dysk, trojan itp. dlatego uważam to za bezpieczną inwestycję w
której ulokowałem 50% swoich zasobów BTC, drugą połowę trzymam na portfelu ze stali nierdzewnej wielkości karty
kredytowej wykonanej metodą elektrochemiczną coś ala : http://www.e-papierosy-forum.pl/wytrawianie-wzorow-w-obudowach-metalowych-t45223.html
teraz czuje się bezpieczny Smile


RE: Bezpiecznie pomnóż swoje BTC - szymon1051 - 03-01-2017 23:14

(17-02-2016 09:25)sitnicki napisał(a):  - brak ryzyka (zaufana giełda)

Mt.gox też taką była i co?


RE: Bezpiecznie pomnóż swoje BTC - Hopekk94 - 03-01-2017 23:30

mialbym dostep do btc w systemie? czy np kupuje kontrakt na 0.1btc i po roku mam 0.118btc i dopiero mogewyplacic?


RE: Bezpiecznie pomnóż swoje BTC - sitnicki - 04-01-2017 20:25

Naliczanie masz co 1 minutę, po której możesz zrezygnować.
Oprocentowanie masz dynamiczne więc lepiej co jakiś czas rozwiązać lokatę i założyć nową.
Ja np. napisałem sobie skrypt w Pythonie i chodzi na Rasbbery Pi i zarabia automatycznie dobierając najwyższą możliwą lokatę na dany czas.


RE: Bezpiecznie pomnóż swoje BTC - Gothican93 - 08-04-2017 15:37

Witam, zainteresowal mnie ten temat i mam pytania do autora wątku:

1. Jakie korzysci zyskasz, jesli zarejestruje sie z twojego linku polecającego?
2. Jaki jest sredni procent, jaki mozna dostac?
3. Jaki procent, ktory widziales byl najmnieszy?
4. Przykład. Włożyłem 1 btc na oproc. 15% w skali roku ( Nie interesuje mnie wyzszy procent, dlatego nie zrywam umowy ). Na jak dlugi okres zawierana jest umowa? Tzn. Inwestuje 1 btc i trzymam go tak dlugo jak moge? Czy po pewnym okreslonym czasie pozycja sie zamyka, a srodki musze znowu reinwestowac?

Byłbym bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź.