Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adpackpro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Adpackpro (/Temat-Adpackpro-129092)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Adpackpro - todek78 - 17-12-2016 16:36

Były trochę wyższe na początku - na poziomie 1%. Jednak dla mnie te 0,7% nie jest minusem, a wręcz przeciwnie Smile


RE: Adpackpro - Plemnik - 28-12-2016 09:33

Informacja o kończącej się licencji będzie od teraz w postaci pasku w panelu. Zatem jeśli ktoś kupił licencję w lutym to w lutym pojawi się pasek przypominający o przedłużeniu licencji.


RE: Adpackpro - AleksandraN - 31-12-2016 13:52

(16-12-2016 22:08)todek78 napisał(a):  Super Smile
Program działa już ponad rok i nawet Święta nie mają wpływu na jego kondycję, jak to bywa w innych Wink

O widzisz, ciekawe spostrzeżenie, jakoś zupełnie nie zwróciłam uwagi na to, że zwyczajowe świateczne zawirowania w programach revshare ominęły Adpackpro.
I świetnie Smile
Lecimy dalej.


RE: Adpackpro - todek78 - 01-01-2017 19:03

(31-12-2016 13:52)AleksandraN napisał(a):  
(16-12-2016 22:08)todek78 napisał(a):  Super Smile
Program działa już ponad rok i nawet Święta nie mają wpływu na jego kondycję, jak to bywa w innych Wink

O widzisz, ciekawe spostrzeżenie, jakoś zupełnie nie zwróciłam uwagi na to, że zwyczajowe świateczne zawirowania w programach revshare ominęły Adpackpro.
I świetnie Smile
Lecimy dalej.

Ale zwrócili chyba na to uwagę osoby działające prężnie dotąd w MAPS, LikesXl itp Wink co raz jakieś znane nazwisko widzę, że wchodzi do APP - po ponad roku działania programu Wink No ale skoro zauważyli potencjał firmy i samego programu, to można tylko powiedzieć: Lepiej późno niż wcale Wink


RE: Adpackpro - Plemnik - 03-01-2017 19:46

W tym roku zostałem powitany wypłatą pomniejszoną o kilkadziesiąt %. Zamiast 50 euro dostałem 34,98 euro. W tytule przelewu było coś takiego: EQUIVALENT: EUR 50.00 POBRANO OPL, 1/ONEVISION HOLDING AG

Ktoś coś wie?


RE: Adpackpro - Plemnik - 04-01-2017 15:33

Jest jakaś kloaka. Bo ostatni przelew przyszedł do mnie z PKO, a nie z niemieckiego banku jak zwykle. Prawdopodobnie został potraktowany jak SWIFT a te przelewy są drogie. Wyjaśniam sprawę. Może jakaś zawierucha była na przełomie roku, bo w tym czasie przelew szedł.


RE: Adpackpro - INSPIR - 08-02-2017 12:39

UWAGA ADPACKPRO ZACZYNA OKRADAC - Witam, chcialem zapytac co sie dzieje w adpackpro, zaczeli kombinować , mam 1050 paczek, kupilem abonament za 699 aby miec 2000 app, teraz okazuje sie ze naliczaja mi tylko za 100 paczek i mam ponownie kupowac abonament na miesiac za 95 euro, kto odda mi moj abonament poprzedni. i dla czego przestali wypłacać pieniądze w app ??? prosze lidera o odpowiedz,


RE: Adpackpro - todek78 - 08-02-2017 17:40

(08-02-2017 12:39)INSPIR napisał(a):  UWAGA ADPACKPRO ZACZYNA OKRADAC - Witam, chcialem zapytac co sie dzieje w adpackpro, zaczeli kombinować , mam 1050 paczek, kupilem abonament za 699 aby miec 2000 app, teraz okazuje sie ze naliczaja mi tylko za 100 paczek i mam ponownie kupowac abonament na miesiac za 95 euro, kto odda mi moj abonament poprzedni. i dla czego przestali wypłacać pieniądze w app ??? prosze lidera o odpowiedz,

Na facebooku też napisałaś to, ale nie pomyślałaś, że może najpierw trzeba zajrzeć na grupę i obejrzeć webinar, na którym są wszystkie informacje dotyczące zmian...
Wypłaty są, tylko trwają dłużej - była o tym informacja.
Nikt Cię nie okrada, no może Twój sponsor z ważnych informacji Wink
O swoje pieniądze się dba i nimi interesuje Smile
Dla tych, którzy nie są w grupie na fb wrzucam webinar:
https://www.youtube.com/watch?v=D-JxmwYFaus&feature=youtu.be


RE: Adpackpro - Plemnik - 08-02-2017 17:44

A na pytanie "kto odda mi mój abonament poprzedni?" jest odpowiedź prosta: One Vision Holding. Trzeba tylko napisać do supportu w tej sprawie.


RE: Adpackpro - INSPIR - 06-09-2017 17:03

i co oddali ?? buhahaha, a jak vebinar ? buhahaah