Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
system - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: system (/Temat-system-129059)



system - oleks94 - 15-02-2016 14:06

Cześć. Wykorzystując że miałem trochę wolnego czasu postanowiłem pomyśleć nad jakimś ciekawym systemem. Wydaje się mi że takowy właśnie znalazłem. Big Grin Niestety zysk z tego systemu nie jest zbyt duży z racji tego że gram małymi stawkami. Dlatego też postanowiłem napisać tutaj, ze względu na to że szukam wspólnika. Koszt takiego systemu to ok. 2300 zł. Sam mam połowę tej kwoty i szukam kogoś kto byłby wstanie w niego wejść. Wydaje się mi że przy doborze odpowiednich spotkań trafność tego systemu to 95 %. Niestety nie ma systemu który daję gwarancje wygrania w 100 %, ale to 95 % osobiście mnie przekonuję.

Grając małymi stawkami zysk z 11 spotkań to 118 zł. Jeśli gralibyśmy stawkami takimi jakie założyłem ( wtedy koszt systemu to 2300 ) to po tych 11 spotkaniach zysk wyniósłby 300 zł. Wiem może nie wiele ale system wydaje się mi dość pewny.

Największe wady systemu :
- spory koszt ( 2300 :2 = 1150 zł , tyle wypada na głowę które możesz przegrać )
- gra na live czyli sporo czasu przy kompie

Zalety systemu :
- niewielki ale stały zysk
- ok. 95 % pewności systemu

Jeżeli ktoś zna się na piłce nożnej i posiada ok 1200 zł które mógłby postawić na ten system to zapraszam do kontaktu priv. Proszę o to by pisały osoby które naprawdę mogą i chcą wziąć udział w tym systemie. A nie tylko po to by dowiedzieć się jaki to system.

Zainteresowanych zapraszam na priv po więcej informacji.


RE: system - Juhas - 15-02-2016 14:20

To chyba każdy zna system progresji i też można zarobić małe kwoty z takim budżetem Tongue


RE: system - oleks94 - 15-02-2016 16:32

System progresji zna każdy ale gra na takie zakłady które w ciągu 45 min dają zysk 25 zł już nie. Te 11 spotkań które zagrałem były to spotkania wyłącznie z tego weekendu. Niestety bukmacher nie we wszystkich spotkaniach daję możliwość zagrania właśnie tego zakładu.


RE: system - shino - 15-02-2016 16:48

Nie rozumiem tego "Koszt takiego systemu to ok. 2300 zł"
Zmniejsz stawkę o połowę w każdym progu i graj swoją częścią, czyli tak jak napisałeś 1150zł.
Po jakimś czasie przy 95% szans na wygranie zwiększysz swój budżet do tych 2300 a nawet 5000 Smile


RE: system - oleks94 - 15-02-2016 16:56

Jak się nikt nie zgłosi to pewnie tak będę musiał zrobić. Chodzi tylko o czas. Tak jak wyżej napisałem , nie każdy mecz ma ten zakład do grania.


RE: system - shino - 15-02-2016 18:04

Możesz napisać na PW jaki to system, zobaczę czy warto inwestować większe sumy.


RE: system - devilll - 16-02-2016 13:28

Również proszę o więcej info na PW.


system - yazir - 17-02-2016 01:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.