Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 5-6k ZŁ / nie revshare / nie hyipy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja 5-6k ZŁ / nie revshare / nie hyipy (/Temat-Inwestycja-5-6k-ZL-nie-revshare-nie-hyipy-129043)



Inwestycja 5-6k ZŁ / nie revshare / nie hyipy - tomek019 - 14-02-2016 23:33

Szukam kogos do wspolpracy gdzie moglbym zainwestowac 5-6k i po jakichs 3-4miesiacach odebrac jakis %% wkladu.
Bukmacherka odpada - probowalem tam swoich sil
Revshare/hyip odpada - juz zainwestowalem 4k zlotych i czekam na zwrot
Opcje binarne - tylko przy gwarancji depozytu.
Forex odpada.

Czekam na jakies inne propozycje niz powyzej.

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka


RE: Inwestycja 5-6k ZŁ / nie revshare / nie hyipy - Kemesz - 14-02-2016 23:40

Binarne z gwarancją masz u MLN Smile


RE: Inwestycja 5-6k ZŁ / nie revshare / nie hyipy - MaLiN - 15-02-2016 10:56

@[tomek019] Kilka tematów niżej miałeś mój temat dotyczący opcji binarnych: http://zarabiam.com/Temat-Zainwestuj-bez-ryzyka-uczac-sie-projekt-dla-inwestorow-128503 - w którym możesz nauczyć się za darmo inwestowania + przy ewentualnej porażce zostanie Tobie zwrócone co straciłeś Wink


RE: Inwestycja 5-6k ZŁ / nie revshare / nie hyipy - tomek019 - 15-02-2016 15:31

(15-02-2016 10:56)MLN napisał(a):  @[tomek019] Kilka tematów niżej miałeś mój temat dotyczący opcji binarnych: http://zarabiam.com/Temat-Zainwestuj-bez-ryzyka-uczac-sie-projekt-dla-inwestorow-128503 - w którym możesz nauczyć się za darmo inwestowania + przy ewentualnej porażce zostanie Tobie zwrócone co straciłeś Wink

poczytam Wink


RE: Inwestycja 5-6k ZŁ / nie revshare / nie hyipy - szymon.kowolik - 22-02-2016 12:28

Nie wiem czy to by Cię w ogóle zainteresowało, ale możesz poczytać o pożyczkach prywatnych lub społecznościowych. Całość odbywa się przez internet, więc jest wygoda, pożyczasz komuś pieniądze, a on oddaje Ci w ratach z procentem. Im większe kwoty sobie inwestujesz tym większy masz zysk. Ja tak inwestuję dzięki CapitalClub, o czym już wspominałem w innym wątku i jak dotychczas nie mam żadnych problemów w postaci niespłacalności zadłużenia. Może to dlatego, że pożyczam firmom, nie wiem, ale według mnie jest ok. Także przemyśl sobie taką opcję, myślę że warto się nad nią zastanowić.


RE: Inwestycja 5-6k ZŁ / nie revshare / nie hyipy - Lukasz5555 - 26-03-2016 14:22

Ja moge zaproponować zwrot 200pln przy wpłacie depozytu do brokera. Jakbys byl zainteresowany pisz na priv


RE: Inwestycja 5-6k ZŁ / nie revshare / nie hyipy - Majka - 06-01-2017 19:35

Na prośbę autora tematu - kosz.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.