Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! (/Temat-Kolejny-nigeryjski-przekret-Astronauta-chce-powrocic-na-Ziemie-129017)



Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! - morenox - 14-02-2016 15:17

Fantazja internetowych oszustów nie zna granic.



Każdy internauta z pewnością spotkał się kiedyś z wiadomością e-mail, w której to nigeryjski książę lub jego żona pragnęła przelać nam całą zgromadzoną fortunę. Wystarczyło wysłać skan dowodu osobistego a następnie uiścić drobną opłatę, dzięki której pieniądze trafią na nasze konto.

To oczywiście przykład jednego z wielu przekrętów, które od lat krążą po sieci i są rozsyłane do milionów internautów. Najnowszy z nich sięgnął jednak kolejnego poziomu absurdu.
link!


RE: Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! - full2000 - 14-02-2016 15:22

Kiedyś dostałem wiadomość dotyczącą "spadku" ale to już jest przegięcie ! Big Grin


RE: Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! - radek0389 - 14-02-2016 18:44

Ostatnie zdanie tego artykułu jest wymowne. Owszem, wymyślać dziwne historie można, ale uwierzyć w nie?


RE: Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! - Begrezen - 15-02-2016 18:27

ja uwierzyłem, już przelef poszet Jerk2


RE: Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! - frytek - 15-02-2016 19:15

Swietne pomysly ktos ma xd


RE: Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! - lucass9600 - 17-02-2016 08:07

Lada dzień spodziewam się przelewu Huh

Swoją drogą ktoś kto oglądał Miodowe Lata ten wie ,że to ściema ,bo był odcinek o tym Big Grin
Karol uwierzył Sad


RE: Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! - surfer0700 - 17-02-2016 08:13

GENIALNE! Lol Nic więcej dodawać nie trzeba Wink


RE: Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! - Gremquen - 17-02-2016 08:58

(17-02-2016 08:07)lucass9600 napisał(a):  Swoją drogą ktoś kto oglądał Miodowe Lata ten wie ,że to ściema ,bo był odcinek o tym Big Grin
Karol uwierzył Sad
Niedługo okaże się, że tym astronatuą jest Norek Smile


RE: Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! - lokuero - 17-02-2016 13:39

Każdy ma swoje sposoby Jerk


RE: Kolejny nigeryjski przekręt. Astronauta chce powrócić na Ziemię! - Obywatel - 21-03-2016 14:52

Obiło mi się o uszy, iż to pewien użytkownik Tego forum, kasę zbiera, aby wierzycielom oddać....