Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SocPlay.pl - portal dla graczy - zarobek dla graczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SocPlay.pl - portal dla graczy - zarobek dla graczy (/Temat-SocPlay-pl-portal-dla-graczy-zarobek-dla-graczy-129002)



SocPlay.pl - portal dla graczy - zarobek dla graczy - iverse - 14-02-2016 12:29

Witajcie, SocPlay.pl to portal dla graczy stworzony przez studio gier Garmory znanego głównie z gry MMORPG o nazwie Margonem. Firma postanowiła założyć portal w stylu Facebooka, tyle że dla graczy, możemy tam szukać ludzi do różnych gier, np. GTA V, CS itd. Nie będę się za bardzo rozpisywał na temat samego portalu, każdy może sobie sam posprawdzać o co w tym chodzi.

Przejdźmy do sedna, portal wprowadził opcję polecania znajomych za które dostajemy różne bonusy:
· 1 zaproszona osoba - 300 punktów doświadczenia na portalu.
· 5 zaproszonych osób - 1000 punktów doświadczenia na portalu.
· 10 zaproszonych osób - kod PSC 20zł
· 25 zaproszonych osób - kod PSC 30zł
· 50 zaproszonych osób - kod PSC 50zł
· 100 zaproszonych osób - dowolna gra na Steam

Bardzo bym prosił o rejestrację z reflinku, brakuje mi 25 osób do odebrania dowolnej gry na steam.

Reflink: socplay.pl/user/view,69624-Iverse
Zwykły link: http://socplay.pl/

Strona jest jak najbardziej "wypłacalna", bo jak wcześniej wspomniałem, została stworzona przez porządne studio gier.

Mam nadzieję, że strona się Wam spodoba. Heart


SocPlay.pl - portal dla graczy - zarobek dla graczy - Majka - 14-02-2016 15:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.