Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal pomocy!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal pomocy!!! (/Temat-PayPal-pomocy-128951)

Strony: 1 2


RE: PayPal pomocy!!! - full2000 - 13-02-2016 16:23

Nie wiem co w tym przypadku jest gorsze... paypal ze swoją "polityką" czy ty z pomysłami na fake konta facepalm
a tak będąc już zupełnie poważnym... nie jesteś pełnoletni, poza tym jak potwierdzisz że jesteś właśnie tą osobą z fake danymi ?
Z całym szacunkiem ale myślę że na logiczny rozum sam jesteś w stanie sobie odpowiedzieć na zadane pytanie. Pozdrawiam ! Smile


RE: PayPal pomocy!!! - devilll - 13-02-2016 16:24

Powiem szczerze, że niedawno robiłem sobie fejk konta na pp , konkretnie 2 i sobie przesyłałem całkiem sporo kasy z nich na główne konto i nic.
Logowałem się na nich z tego samego ip itd, zadnych blokad nic, więc chyba miałeś pecha Big Grin


RE: PayPal pomocy!!! - Podgor - 13-02-2016 21:14

Za 180 dni powinieneś dostać możliwość wypłaty pieniędzy z obu kont na konta bankowe.
Możesz spróbować postraszyć ich adwokatem, jest szansa na przyspieszenie.


RE: PayPal pomocy!!! - mixelektronix - 14-02-2016 16:12

Właśnie też mi się tak zdaje, z prawdziwego zadzwoń jutro i niech wyślą Ci na bank a fejk poczekaj 180 dni i wyplac Wink
Choć nie jestem pewien czy tak to działa. Niech wypowiedza się inni jakby nie było to ten problem jest dość częsty o dobrze by było mieć taki jeden temat Wink


RE: PayPal pomocy!!! - Tobi_zarabia - 15-02-2016 10:39

Dzięki za taki wielki odzew z Waszej strony. Właśnie dzwoniłem do PayPala. Kasę wyślą tylko skan legitymacji muszę wysłać. Tylko nwm co robić z fejkiem. Nwm czy dzwonić i się kłócić czy czekać 180 dni i wypłacić. Miał ktoś kiedyś podobna sytuację? Czy na pewno po tych 180 dniach będę mógł to wypłacić/wysłać komuś?


RE: PayPal pomocy!!! - mixelektronix - 15-02-2016 11:23

Ja zrobiłbym tak jak napisałem. Poczekałbym 180 dni lecz nie jestem pewien czy wtedy to odblokują. Niech inni się wypowiedzą


RE: PayPal pomocy!!! - twardy - 15-02-2016 11:26

180 dni to jak jest zablokowana kasa, a ona ma zablokowane konto Big Grin
To chyba cos innego, nie?


RE: PayPal pomocy!!! - Podgor - 15-02-2016 16:24

(15-02-2016 11:26)twardy napisał(a):  180 dni to jak jest zablokowana kasa, a ona ma zablokowane konto Big Grin
To chyba cos innego, nie?

Nie.


Na każdym zablokowanym koncie mogłem wypłacić środki po 180 dniach, potrzebny był tylko numer konta bankowego niepowiązanego z żadnym innym paypalem. Coś mogło się zmienić przez 2 lata, ale nie sądzę.


RE: PayPal pomocy!!! - Trafficmonsoon2 - 15-02-2016 16:56

Czytałem gdzieś, że zaczynają się interesować dopiero kiedy przesyła się sumy rzędu 300€

Albo razem wysłało się już 300€ nie wiem, bo zapomniałem


RE: PayPal pomocy!!! - Nachbar - 15-02-2016 17:10

Nie pisz do nich emaili bo w ogóle nie odpisują w moim przypadku tak było. Zaloguj się na konto tam masz kod tymczasowy. Zadzwoń na infolinię podaj kod czasowy i przedstaw sytuację. Dzwoniąc szybciej się dogadasz niż piszac... Polecam mi pomogli i miła konsultantka; )