Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal pomocy!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal pomocy!!! (/Temat-PayPal-pomocy-128951)

Strony: 1 2


PayPal pomocy!!! - Tobi_zarabia - 13-02-2016 14:38

Witajcie.
Założyłem konto na tym forum specjalnie, do tej pory nie potrzebowałem więc założyłem teraz gdyż mam duży problem z PayPalem. Jako że zarabiam i mam na PayPalu kasę, to mam problem.
Wygląda to tak.
Ogólnie mam 2 konta Paypal. Jedno na fejk dane i jedno na prawdziwe połączone z kontem bankowym. Jako że jestem niepełnoletni to mam teraz problem. Podczas przesyłania pieniędzy z fejk PayPala na to prawdziwe dostałem blokady na oba konta. I muszę wysłać im skan dowodu, skan rachunku jakiegoś oraz wytłumaczenie z działań na paypalu z dziś. I problem jest taki iz na fejku mam 200 złotych (bo tyle zostało tam) a na prawdziwym 300 złotych. I mam blokady czyli nic nie mogę zrobić. Macie jakiś pomysł jak odzyskać te pieniądze? Czy już mogę się pożegnać z tą kasą? Bardzo was proszę o pomoc!


RE: PayPal pomocy!!! - Stworkowaty - 13-02-2016 14:49

Jeżeli nie masz 18 lat to kaplica.


RE: PayPal pomocy!!! - mikuss - 13-02-2016 14:54

z fejk konta z pieniędzmi się pożegnać musisz tak jak i z kontem
natomiast do real konta w pon zadzwoń na infolinię, powiedz że jesteś nieletni możesz wysłać jedynie skan legitymacji i kaske z real konta dostaniesz po czym zamkną Twoje konto.
Po zamknięciu zostaje ci tylko konto na rodzica i wer dowodu i np wyciągu z banku i już korzystanie bez żadnych fejkowych kont bo inaczej sytuacja się powtórzy bo regulaminu oni przestrzegają dokładnie.


RE: PayPal pomocy!!! - surfbar - 13-02-2016 14:54

Nie ma innej mozliwosci jak przeslanie im tych danych. Ja tez mam 2 konta ale chodzi o to zeby sie logowac na nie z roznych ip na przyklad ja na prywatne wchodze z komputera a na drugie z telefonu na ktorym mam internet mobilny i nie ma mozliwosci aby mi zablokowali.Teraz to masz trudna sytuacje
Pozdrawiam i powodzenia zycze Smile


RE: PayPal pomocy!!! - Tobi_zarabia - 13-02-2016 14:55

No właśnie o to chodzi że nie mam. Czyli już mogę się pożegnać z tą kasą? Sad


RE: PayPal pomocy!!! - mikuss - 13-02-2016 15:01

zfejk konta tak pieniędzy już nie zobaczysz
z realnego tak jeśli wyślesz dokument ale pierwsze zadzwoń na infolinię

pierwsze próbujesz oszukiwać firmę a teraz płaczesz bo straciłeś, myślę że nauczysz się że kombinowanie nie jest w żaden sposób opłacalne finansowo Tongue


RE: PayPal pomocy!!! - surfbar - 13-02-2016 15:08

zanim sie cos zrobi trzeba pomyslec w regulaminie jasno pisze ze mozna miec jedno konto.
To bylo pewne ze zablokuja ci w ten sposob konta


RE: PayPal pomocy!!! - mikuss - 13-02-2016 15:12

(13-02-2016 15:08)surfbar napisał(a):  zanim sie cos zrobi trzeba pomyslec w regulaminie jasno pisze ze mozna miec jedno

kto w ogóle czyta regulamin ? dla wielu to jest nieznana rzecz
akceptuje nawet nie wiedząc co akceptuje beka


RE: PayPal pomocy!!! - maxiu170 - 13-02-2016 15:53

Zamkną dwa konta, na realnym będzie informacja że po jakimś tam czasie będzie możliwość wypłaty tych pieniędzy lub nie. Z fejk to nie wiem, ale marne szanse raczej. Możesz zadzwonić na infolinię aby uzyskać więcej informacji. Mógłbyś teraz mieć nawet te 18 lat, jednak oni by sobie obliczyli czy w chwili zakładania konta byłeś pełnoletni. Nie zamazuj żadnych danych na dowodzie, bo go nie zaakceptują a wydłuży się tylko sprawa.


RE: PayPal pomocy!!! - Obywatel - 13-02-2016 16:04

Mam dwa konta na PP. Legalne, bez ściemy. Jak robiłeś wałki, to o kasie zapomnij.