Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wejdzie.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: wejdzie.pl (/Temat-wejdzie-pl-128947)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: wejdzie.pl - Wejdzie.pl - 21-02-2016 20:26

Mi chodziło o to, zeby sobie tak grał jak ma ochotę a nie pisał o tym tutaj.

Przyczepił się jak rzep do psiego ogona a widać, ze nie ma pojęcia o czym jest mowa. A co jeszcze gorsze, nie poświęci paru minut i kilku szarych komórek, zeby poczytać o tym a pierwszy do wyzywania Sad

Matched Betting istnieje od lat i pisały o tym największe gazety w UK. Ludzie z tego żyją i nie chodzi tu o multi, tylko o matematyczne wykorzystanie bonusów bukmacherskich.

Nie zmieni tego jeden czy drugi, piszący ze to oszustwo...


RE: wejdzie.pl - yazir - 21-02-2016 20:30

Misiaczku @[Wejdzie.pl] masz 24 godziny na dostarczenie oficjalnego potwierdzenia (od buka, powiedzmy william hill) Twoich kłamliwych słów zawartych tutaj -> http://i.imgur.com/JIcHyFx.png
Jeśli tego nie dostanę lecisz razem z Twoim kumplem.
Czas start. GL & HF


RE: wejdzie.pl - Wejdzie.pl - 21-02-2016 20:42

Pysiaczku,

Po pierwsze, jest tam napisane "wielu kont u bukmacherów" - nie: wielu kont u JEDNEGO bukmachera. Bukmacherów jest cale multum. Wiem, ze w PL jest tylko kilku legalnych (wywołany przez Ciebie WH nie obsługuje już od dawna klientów z PL...) ale w UK jest ich znacznie więcej.

Po drugie, w UK, często się zdarza, ze pod jednym adresem mieszka kilka osób (wynajem pokoi) i pomimo, ze w regulaminach bukmacherów jest zawarta informacja o jednym IP, adresie itp, to całkiem spora ich liczba pozwala w takiej sytuacji otworzyć konta wszystkim domownikom (znaj ich dobre serce Big Grin)

Co teraz?


RE: wejdzie.pl - yazir - 21-02-2016 20:55

Teraz nauczysz się pisać po polsku, a nie po polskiemu. Ten opis sugeruje możliwość posiadania kilku kont u jednego bukmachera.
Polecam kanał -> https://www.youtube.com/user/PamikuPL/videos

Ale dobra lecimy dalej, w jednym miejscu piszesz o gwarantowanym zarobku, a w stopce mamy oświadczenie dotyczące braku odpowiedzialności za straty. WTF?
Propsy za zarejestrowaną działalność.


RE: wejdzie.pl - Wejdzie.pl - 21-02-2016 21:32

Za to "WTF" jest bardzo polskie...

Gwarantujemy zarobek, jeśli ktoś robi wszystko dokładnie z opisem na stronie. Kazda oferta jest rozpisana na czynniki pierwsze plus do ofert początkowych są nagrane filmiki. Nie ma opcji, stracić choćby grosz i to gwarantujemy.

Nie siedzimy jednak przed komputerem delikwenta i nie wpisujemy za niego stawek. Matched betting, to czysta matematyka i wszystkie wyliczenia pokazane są w specjalnym kalkulatorze na stronie. Jeśli wpisze cos źle, nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności. To chyba logiczne?

Jeszcze jakieś pytania? Bardzo chętnie odpowiem.

Ja mam natomiast jedno, kiedy Pan Super Moderator i inne osoby, sprostują swoje słowa o oszustwie i kłamstwie?


RE: wejdzie.pl - lucass9600 - 22-02-2016 12:57

skończyliście z Januszami bukmacherki ,ale zaczeliście z Januszami reklamy i marketingu Jerk2
konta na forum zrobione ewidentnie pod promocję serwisu facepalmfacepalmfacepalm

Naprawdę dziwię się,że ludzie kupują te pakiety.. ludziska ruszcie głową wymyślcie typy gwarantuję o wiele większą satysfakcję (na bukmacherce i tak nie osiągniecie raczej pasywnego źródła dochodu)

A jak już nie chce Wam się pomyśleć to zaglądajcie na stronki typu forebet - propozycje typów + matematyczne szanse na wejście - naprawdę dzięki tej stronce kilka ładnych overków załapałem Big Grin
A co najważniejsze strona darmowa Huh


RE: wejdzie.pl - Wejdzie.pl - 22-02-2016 13:19

Jakie konta?

Nie wiem o czym mówisz. Wczoraj, przypadkiem natknąłem się na ten watek i jako admin strony postanowiłem zarejestrować się tutaj i odpowiedzieć osobie zadającej pytanie.

Od chwili mojej pierwszej odpowiedzi, z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu, atakujecie mnie. Nie ja zacząłem ten watek i nie jest to żadna reklama a raczej obrona! Napisałem, ze hazard to już przeszłość, bo istnieje od lat metoda pozwalająca na zarabianie bez ryzyka na bukmacherce. Jesteś kolejnym, który nie poświecił nawet nawet 5 minut na stronie, zeby przeczytać o co chodzi. A szkoda, bo mógłbyś wreszcie cos zarobić a nie sugerować biednym ludziom typy Smile

Powiedz mi szczerze, dlaczego nie założysz konta (powtarzam po raz kolejny) ZA DARMO i nie zrobisz DARMOWYCH ofert, zeby przekonać się, ze to nie jest żadna ściema?

Nikt nie każe Ci nic płacić. Zrobisz darmowe oferty i sam postanowisz czy chcesz tak zarabiać czy nie.

I nie dziw się ludziom, którzy są naszymi abonentami, bo dzięki tej metodzie zarabiają spokojnie pieniądze, kiedy reszta bawi się w typy Sad


RE: wejdzie.pl - mikuss - 22-02-2016 13:46

wyjdzstad.pl zegar tyka a nie sądzę by @[yazir] żartował więc zamiast pleść bez sensu i wchodzić w dyskusje zajmij się dostarczeniem dowodów bo inaczej się pożegnasz z naszą społecznością Tongue


RE: wejdzie.pl - lucass9600 - 22-02-2016 14:06

wejdzie.pl nie no pewnie użytkownik tkolp ,który konto tu założył jedynie by przyciągnąć refów po roku postanowił wrócić na stare śmieci (czyt. forum zarabiam.com) i wydać pozytywną opinię mimo o Was ,że spędził na forum tylko ponad godzinkę Big Grin

Dlaczego na facebooku tak mało opinii o Was? ponad 300 lajków - tylko 5 opinii - szału w komentarzach i pozytywnych opiniach nie ma ,a przecież przy takich zarobkach ludzie by Was całowali po stopach
*doczytałem więcej opinii jest (13 Big Grin) wszystko pisane strasznie sztuczne zresztą tu też przynajmniej kilka z nich to fake konta

Nie przeczę ,że da się na tym zarobić ,ale jest to zarobek jednorazowy (latanie za bonusami ,których buk wiadomo chętnie nie wypłaca - ,a nie raz słyszałem ,że cashback był tylko fikcją)
Zresztą większość tych buków to nowe mało pewne opcje

Powodzenia jednak zyczę w zakładaniu kont na wujków,dziadków ,kochanki itp.Big Grin


RE: wejdzie.pl - vertez5 - 22-02-2016 14:22

tak sie zastanawiam czemu ten temat jeszcze w koszu nie jest .