Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe (/Temat-W-drodze-na-szczyt-strony-sprzedazowe-128927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 04-06-2016 11:50

(04-06-2016 11:24)paweuq napisał(a):  Nie myslałeś o blogach zapleczowych wysokiej jakosci? I te blogi linkować jakimś gsa lub innym?

Jasne, że myślałem. Jednak posiadam dużą bazę stron, których duża część daje naprawdę dobrego kopa (szczególnie te Chińskie Tongue). Większość osób idzie w zaplecza, a ja idę swoją drogą


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 05-06-2016 17:25

05-06-2016
Czas na mały opis pozycji w wyszukiwarce... Big Grin
_______________________
Strona no.1: Co tu dużo pisać.. idzie świetnie. jakiś czas temu wisiała na czwartej stronie wyników na główną frazę i cofała się powoli po czym zatrzymała się na 6 stronie wyników. Cofnęła się po to by od kilku dni być na 23 pozycji (to prawie 40 pozycji do przodu!). Przede mną jest kilka dobrych stron, jak i również kilku spamerów, ale to żaden problem by wkrótce zająć topkę.
_______________________
Strona no.2: W końcu wujek Google zaczyna lubić tę domenę. Ostatnio pisałem, że zauważyłem jej "oznaki życia" na 14 stronie wyników wyszukiwania. Dzisiaj jest na siódmej. To około 70 pozycji do przodu. Pięknie
_______________________
Strona no.3: Wisi na 4 stronie i chyba nie zapowiada się na razie na lepszą pozycję. Czwarta strona wyników i tak została zdobyta przede wszystkim dzięki dobrej optymalizacji, bo różnica w linkach tej strony a konkurencyjnych z również czwartej strony wyników jest kolosalna. Jeżeli strona zajmie top1, to ciekawostka: coś tam linkuje na chińskich forach..
_______________________
Strona no.4: Nowe dziecko w moim biznesie. Strona jeszcze nie jest skończona. Muszę napisać teksty pod 8 preparatów - opisałem dwa. Nie mam drygu do pisania, ale przynajmniej robię to dobrze.

_______________________
Podsumowując... Tendencja wzrostowa.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 06-06-2016 13:04

06-06-2016

PIERWSZA SPRZEDAŻ!

TAK JEST MOI DRODZY! DZISIAJ ZAROBIŁEM PIERWSZE PIENIĄDZE W TYM BIZNESIE. MINĘŁO DOKŁADNIE 5 MIESIĘCY ODKĄD W TYM SIEDZĘ. PIERWSZE NIECAŁE TRZY MIESIĄCE TWORZYŁEM ŚWIETNE STRONY SPRZEDAŻOWE, A OD MARCA (TAK MI SIĘ WYDAJE) ZACZĄŁEM POZYCJONOWAĆ PIERWSZĄ Z NICH. NIECO PÓŹNIEJ KOLEJNĄ I JESZCZE PÓŹNIEJ NASTĘPNĄ. TERAZ DO TEGO GRONA DOŁĄCZY ZA CHWILĘ CZWARTA STRONA.

SPRZEDAŁEM DOKŁADNIE JEDEN PRODUKT ZE STRONY, KTÓRA JEST NA 23 POZYCJI NA GŁÓWNĄ FRAZĘ (10K WEDŁUG ADWORDS). MAM NADZIEJĘ, ŻE NIEDŁUGO BĘDĘ SPRZEDAWAĆ PO 5-10 DZIENNIE. MIŁEGO DNIA Smile
[Obrazek: 04420290045319672696.jpg]
ps lecę po moeta Jerk2


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - paweuq - 06-06-2016 13:37

Pięknie Big Grin Gratulacje Smile


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Ando - 06-06-2016 14:17

Nic tak nie cieszy jak pierwsze pieniądze z danej "niszy". Powodzenia w dalszym SEO Smile


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 06-06-2016 14:31

(06-06-2016 13:37)paweuq napisał(a):  Pięknie Big Grin Gratulacje Smile
Dzięki impreza

(06-06-2016 14:17)Ando napisał(a):  Nic tak nie cieszy jak pierwsze pieniądze z danej "niszy". Powodzenia w dalszym SEO Smile

Dokładnie. Czuję się teraz tak samo jak wtedy, gdy dwa lata temu dotknąłem moje pierwsze pieniądze zarobione przez internet. Dzięki impreza


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - trybulski - 06-06-2016 15:50

Oooo tak -pierwsza kasa z neta jest nie do zapomnienia Smile
Gratulacje miszczu Smile


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - rafixbejbe - 06-06-2016 18:47

Witam,

Można wiedzieć z jakiej sieci promujesz produkty?


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 06-06-2016 18:53

(06-06-2016 18:47)rafixbejbe napisał(a):  Witam,

Można wiedzieć z jakiej sieci promujesz produkty?

NuviaLab


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 06-06-2016 21:48

06-06-2016
Wykorzystałem dziś wolny dzień i skończyłem pisać te teksty. Strona już jest dostępna więc powoli mogę zabierać się za pozycjonowanie.