Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe (/Temat-W-drodze-na-szczyt-strony-sprzedazowe-128927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Deoes - 28-05-2016 18:00

Życzę powodzenia i dążenia do upragnionego celu, bedę zaglądał co jakiś czas


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Assasinoo - 29-05-2016 00:17

Fajny dziennik, śledzę na bieżąco Smile


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 29-05-2016 20:33

29-05-2016
Małe podsumowanie pracy z ostatnich dni...
Strona numer 1: Główna fraza utrzymuje się na 5-6 stronie. Co więcej, na stronie usunąłem slider i małe miniaturki z właściwościami preparatu. Wszystko wobec optymalizacji. Strona przeskoczyła z osiem pozycji w górę przez ostatnie dni, dlatego utrzymuje się na 5-6 stronie (czasami jest ostatnia na 5 stronie, a czasami pierwsza na 6. wcześniej była na końcu strony 6). Linkowanie odbywa się regularnie i czekam na lepsze rezultaty.
__________________
Strona numer 2: Dokonałem tego samego co wyżej (slider i miniaturki). Dodatkowo zmieniłem title strony. Dotychczas strona na głównej frazie pojawiała się raz na jakiś czas i to na stronach 20+. Dzisiaj w końcu jest stabilnie! W tej chwili strona na główną frazę zajmuję stronę 12, ale na tę chwilę.. może znowu zniknie, a jak zniknie to wróci na lepszą pozycję. Cieszy mnie to, że widzę ją na tej pozycji, bo to bardzo młoda domena i ciężko o pojawienie się wysoko po takim czasie. Pojawiła się w końcu, a to oznacza, że coś się dzieje...
__________________
Strona numer 3: Ranking preparatów utrzymuje się na 4 stronie na głównej frazie. Warto dodać, że konkurencyjne strony na top 50 mają po kilkadziesiąt RD, gdzie u mnie jest tylko 7 w tej chwili. Optymalizacja zrobiła swoje.
__________________
Strona numer 4: Strona założona dość spontanicznie, ponieważ doszedłem do wniosku, że pozycjonowanie dwóch stron pod nazwy produktu nie jest do końca okej, ponieważ nie każdy zna nazwy tych preparatów. Tak więc postanowiłem zrobić stronę pod ogólną ich tematykę. Więc jestem teraz kompletny: dwie strony pod nazwy produktu (też pod długi ogon, ale nie osiągną tyle co ta strona napisana typowo pod potrzebną mi frazę. stąd nowa strona) i dwie pod dwa różne tematy, rankingi rzecz jasna. Pobrałem już szablon jednego ciekawego rankingu i wczoraj podmieniłem grafikę... niezbyt mi się chciało robić więcej. Od jutra zacznę pisać content i szybko wrzucę na hosta.
__________________
Co teraz? Pozyskiwanie dobrych linków i czekanie x miesięcy na rezultaty..


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Deoes - 29-05-2016 21:02

Polecasz jakieś książki na temat marketingu internetowego, przekonywanie ludzi by zakupili produkt akurat u Ciebie ?


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 29-05-2016 21:18

(29-05-2016 21:02)Deoes napisał(a):  Polecasz jakieś książki na temat marketingu internetowego, przekonywanie ludzi by zakupili produkt akurat u Ciebie ?

O samym marketingu internetowym nie czytałem w książkach, a raczej w internecie, szczególnie na sprawnymarketing.pl. Czytałem i czytam książki poświęcone optymalizacji i pozycjonowaniu, gdzie w sumie ciągle przeplatają się elementy marketingu, ale to nie do końca to samo. Niektórzy uważają, że książki to kiepski pomysł, bo seo ewoluuje z dnia na dzień, także jeśli już czytać książki związane z internetem to tylko te najnowsze.
Tutaj, w moim biznesie kluczem do sukcesu jest zajęcie przynajmniej top3 na główną frazę. Dlaczego? To wszystko przez Cookie które utrzymuje się przez 120 dni. To znaczy, że jeśli potencjalny klient wejdzie w link danego produktu ze strony topowej, ale nie zamówi go, po czym wróci do wyszukiwarki i ostatecznie zamówi go z mojej strony to i tak zarobi gość z tej strony topowej. I każde kolejne zamówienie będzie lądować na koncie tego gościa. I tak przez 120 dni. No więc wystarczy wbić się do chociaż top3 i umieścić na stronie widoczne, najlepiej zielone bannery "zamów teraz" itp

A jeśli chodzi o sprzedaż własnego produktu... dużo, dużo informacji. content przede wszystkim. Trzeba się wyróżniać. Nie wciskać na siłę rzeczy typu "nigdzie nie znajdziesz lepszej oferty". No i standardowo seo.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 03-06-2016 20:52

Jedna ze stron przeskoczyła z top60 do top 25-31 (wahania). Jestem zadowolony, bo jestem coraz bliżej pierwszej strony wyników


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - SPARTAN-117 - 03-06-2016 22:35

Co to jest RD?


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - jarekxD - 04-06-2016 00:40

@[ivandzms] przedstaw jakieś zarobki, bo suchy tekst nie motywuje tak jak fotki Wink


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 04-06-2016 11:08

(03-06-2016 22:35)SPARTAN-117 napisał(a):  Co to jest RD?

Referring Domains, czyli z ilu domen pochodzą linki do twojej strony

(04-06-2016 00:40)jarekxD napisał(a):  @[ivandzms] przedstaw jakieś zarobki, bo suchy tekst nie motywuje tak jak fotki Wink

Aktualnie moim źródłem dochodu jest AdSense i kilka programów partnerskich więc nic mnie nie goni w tym biznesie. Wyżej gdzieś tam napisałem, że gdy pojawią się z tego zarobki na pewno je pokażę. Każdy, kto choć trochę wie czym jest SEO, na pewno wie ile pracy przede mną do stałego dochodu (i to nie byle jakiego), szczególnie przy tak dużej konkurencji. Wszystko wykonuję ręcznie. Nie ma nawet mowy o robotach linkujących. To nie jest Facebook SPAM pod suby


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - paweuq - 04-06-2016 11:24

Nie myslałeś o blogach zapleczowych wysokiej jakosci? I te blogi linkować jakimś gsa lub innym?