Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe (/Temat-W-drodze-na-szczyt-strony-sprzedazowe-128927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 18-05-2016 15:57

Zaczynałem już się rozpisywać, ale w sumie to nie ma takiej potrzeby. Pierwsza strona bez zmian, rośnie w siłę, umiejętności i czas zrobią swoje. Druga strona dalej ma jakiś konflikt z główną frazą w wyszukiwarce, choć teraz zauważyłem ją już kilka razy, czego wcześniej nie doświadczyłem.
Postanowiłem też wrócić do tego rankingu który stworzyłem, bo z czasem doszedłem do wniosku, że jednak nie jest wcale taki zły. Muszę tylko dodać jeszcze trochę treści. W sumie to tyle, wracam do pracy Wink


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 19-05-2016 12:22

19-05-2016
Mając 3 strony skupiam się przede wszystkim na jednej z nich. oczywiście nie zapominam o reszcie i ciągle staram się pracować nad nimi. Pamiętam pierwszą stronę, którą stworzyłem na bloggerze pod koniec roku 2013. Kiedy zaczynałem ją pozycjonować moja wiedza w tym temacie była zerowa, a i tak po iluś tam miesiącach weszła na top1. Nie pracowałem nad nią pewnie już około jednego roku, a nadal utrzymuje się w topce (i nadal zarabia! Fraza jest ciągle oblegana przez nowe & stare strony). To mi uświadamia jakie korzyści niesie za sobą ręczne linkowanie.
Aktualnie witryna no.1 na stronie numer 4 & czekam na kolejne efekty pracy.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 22-05-2016 21:46

22.05.2016

trochę się dzieje... no więc:

Strona 1: Po pierwsze zmieniłem title strony. W wyszukiwarce należy się wyróżniać. Mój dotychczasowy title był dość zwykły, bardzo podobny do tych konkurencyjnych - chyba każda inna strona zawierała podobny wykaz fraz. Teraz wyleciała druga fraza na rzecz... no właśnie... u konkurenta działa, jeśli u mnie zadziała to się podzielę tym patentem.
Ostatnio linkowałem tę stronę nieco bardziej "ofensywnie" niż zwykle przez co algorytm wypieprzył główną frazę o około 20 pozycji w dół, ale nie popadam w płacz, bo to zjawisko widziałem u siebie już nie jeden raz, a następnie widziałem moje strony na wysokich pozycjach.
Efekt pozycjonowania według Majestic? TRUST FLOW: 26; CITATION FLOW: 32; RD: 52. W porównaniu do konkurencji: BOMBA.
_______________________
Strona numer 2: Tu również zmieniłem title strony, ale z powodu braku strony w wynikach wyszukiwania głównej frazy. Title strony zaczynało się od głównej frazy co praktycznie nie występuje u stron konkurencyjnych w top 10. Linkowanie tej strony odbywa się łagodnie.
Efekt pozycjonowania według Majestic? TRUST FLOW: 20; CITATION FLOW: 25; RD: 20.
_______________________
Strona numer 3: No i jednak zdecydowałem się na ten ranking co było świetnym wyborem. Po tym gdy stworzyłem tę stronę porzuciłem ją na długi czas i ostatnio zacząłem łagodnie linkować. Początkowo na główną frazę 17 strona w Google facepalm Następnie zdecydowałem się na drobną optymalizację samej strony, oczywiście nie zapominając o linkowaniu. Strona po tym na kilka dni, może tydzień, zniknęła z wyników wyszukiwania. Efekt optymalizacji? TOP40 na główną frazę przy tak małej ilości linków; konkurencja w top 40 ma ich nawet 10x tyle. Uwaga czytelniku, zawsze zaczynaj od optymalizacji strony Cool
A co mówi Majestic? 7 backlinków, 4 reffering domain, trust flow 16 & citation flow 25. Coś czuje, że ta strona nieźle da innym seowcom po dupie TongueTongue2


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 28-05-2016 15:04

Spontanicznie zakładam 4 stronę!


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - radioid - 28-05-2016 15:39

(28-05-2016 15:04)ivandzms napisał(a):  Spontanicznie zakładam 4 stronę! Domena, którą zarezerwowałem i zapłaciłem za rejestrację wygasa aktualnemu właścicielowi za 13 dni. Przez ten czas będę grzebał w html by za te kilkanaście dni postawić ją już w całości Wink

Powiedz mi, czy na "normalnym" webie idzie jeszcze zarobić? Chodzi o zarobki, a nie typu $50/tydzień, jak się chwalą użytkownicy tego forum.

Od lat działam w branży mobile i wydaje mi się, że tam jest pieniądz, jednak zainteresowałem się również takimi stronami sprzedażowymi.


Moje zainteresowanie krąży w okół: zrobić stronkę sprzedażową, włożyć w to $1000 w pozycjonowanie, itp. Czy to ma szanse się zwrócić?

Ewentualnie kupowanie ruchu i kierowanie go na produkty, jednak CPM do tanich nie należy.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 28-05-2016 16:16

(28-05-2016 15:39)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 15:04)ivandzms napisał(a):  Spontanicznie zakładam 4 stronę! Domena, którą zarezerwowałem i zapłaciłem za rejestrację wygasa aktualnemu właścicielowi za 13 dni. Przez ten czas będę grzebał w html by za te kilkanaście dni postawić ją już w całości Wink

Powiedz mi, czy na "normalnym" webie idzie jeszcze zarobić? Chodzi o zarobki, a nie typu $50/tydzień, jak się chwalą użytkownicy tego forum.

Od lat działam w branży mobile i wydaje mi się, że tam jest pieniądz, jednak zainteresowałem się również takimi stronami sprzedażowymi.


Moje zainteresowanie krąży w okół: zrobić stronkę sprzedażową, włożyć w to $1000 w pozycjonowanie, itp. Czy to ma szanse się zwrócić?

Ewentualnie kupowanie ruchu i kierowanie go na produkty, jednak CPM do tanich nie należy.

Jasne, że się da. Jednakże w SEO potrzeba dużo czasu by to osiągnąć, zwłaszcza przy takiej konkurencji jaką mam ja. Każdy twój konkurent chce tego samego co ty, czyli zarabiać najwięcej w tym biznesie. Na przykład ja nie konkuruję z kilkoma osobami a kilkudziesięcioma(!!) i chcą tego samego, więc muszę działać lepiej niż oni. A co do zarobków.. Oj są spore pieniądze z tego "normalnego" webu, miałem możliwość zobaczyć ile wyciska topowy "zawodnik" mojego biznesu (nie, nie 50$ dziennie) Smile


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - radioid - 28-05-2016 16:21

(28-05-2016 16:16)ivandzms napisał(a):  
(28-05-2016 15:39)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 15:04)ivandzms napisał(a):  Spontanicznie zakładam 4 stronę! Domena, którą zarezerwowałem i zapłaciłem za rejestrację wygasa aktualnemu właścicielowi za 13 dni. Przez ten czas będę grzebał w html by za te kilkanaście dni postawić ją już w całości Wink

Powiedz mi, czy na "normalnym" webie idzie jeszcze zarobić? Chodzi o zarobki, a nie typu $50/tydzień, jak się chwalą użytkownicy tego forum.

Od lat działam w branży mobile i wydaje mi się, że tam jest pieniądz, jednak zainteresowałem się również takimi stronami sprzedażowymi.


Moje zainteresowanie krąży w okół: zrobić stronkę sprzedażową, włożyć w to $1000 w pozycjonowanie, itp. Czy to ma szanse się zwrócić?

Ewentualnie kupowanie ruchu i kierowanie go na produkty, jednak CPM do tanich nie należy.

Jasne, że się da. Jednakże w SEO potrzeba dużo czasu by to osiągnąć, zwłaszcza przy takiej konkurencji jaką mam ja. Każdy twój konkurent chce tego samego co ty, czyli zarabiać najwięcej w tym biznesie. Na przykład ja nie konkuruję z kilkoma osobami a kilkudziesięcioma(!!) i chcą tego samego, więc muszę działać lepiej niż oni. A co do zarobków.. Oj są spore pieniądze z tego "normalnego" webu, miałem możliwość zobaczyć ile wyciska topowy "zawodnik" mojego biznesu (nie, nie 50$ dziennie) Smile

Topowo w mobile, na appkach androidowych wyciągałem około $2000/dzień, ale to wartość chwilowa, średnia z 4 lat to $300/dziennie. Chodzi mi o to, czy takie coś jest do osiągnięcia i czy czas idzie przeskoczyć inwestycjami Wink ?


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 28-05-2016 16:58

(28-05-2016 16:21)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 16:16)ivandzms napisał(a):  
(28-05-2016 15:39)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 15:04)ivandzms napisał(a):  Spontanicznie zakładam 4 stronę! Domena, którą zarezerwowałem i zapłaciłem za rejestrację wygasa aktualnemu właścicielowi za 13 dni. Przez ten czas będę grzebał w html by za te kilkanaście dni postawić ją już w całości Wink

Powiedz mi, czy na "normalnym" webie idzie jeszcze zarobić? Chodzi o zarobki, a nie typu $50/tydzień, jak się chwalą użytkownicy tego forum.

Od lat działam w branży mobile i wydaje mi się, że tam jest pieniądz, jednak zainteresowałem się również takimi stronami sprzedażowymi.


Moje zainteresowanie krąży w okół: zrobić stronkę sprzedażową, włożyć w to $1000 w pozycjonowanie, itp. Czy to ma szanse się zwrócić?

Ewentualnie kupowanie ruchu i kierowanie go na produkty, jednak CPM do tanich nie należy.

Jasne, że się da. Jednakże w SEO potrzeba dużo czasu by to osiągnąć, zwłaszcza przy takiej konkurencji jaką mam ja. Każdy twój konkurent chce tego samego co ty, czyli zarabiać najwięcej w tym biznesie. Na przykład ja nie konkuruję z kilkoma osobami a kilkudziesięcioma(!!) i chcą tego samego, więc muszę działać lepiej niż oni. A co do zarobków.. Oj są spore pieniądze z tego "normalnego" webu, miałem możliwość zobaczyć ile wyciska topowy "zawodnik" mojego biznesu (nie, nie 50$ dziennie) Smile

Topowo w mobile, na appkach androidowych wyciągałem około $2000/dzień, ale to wartość chwilowa, średnia z 4 lat to $300/dziennie. Chodzi mi o to, czy takie coś jest do osiągnięcia i czy czas idzie przeskoczyć inwestycjami Wink ?

Na pewno na sprzedażach z tylko jednego produktu można o tym pomarzyć. Tak wysokie profity raczej mogą być możliwe w przypadku bycia no.1 we wszystkich kategoriach (odchudzanie, trądzik, łysienie, seks), choć mogą być większe, kto wie.
Natomiast można też działać na wielu rynkach i wtedy zarobki mogą być $300x Wink
Czy opłaca się inwestować w to takie pieniądze? Ciężko mi odpowiedzieć.. Najlepiej samemu wziąć pod lupę konkurencję i w jakimś stopniu oszacować czy warto. Na pewno nie byłbyś jedyną osobą, która w to inwestuje


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - radioid - 28-05-2016 17:04

(28-05-2016 16:58)ivandzms napisał(a):  Na pewno na sprzedażach z tylko jednego produktu można o tym pomarzyć. Tak wysokie profity raczej mogą być możliwe w przypadku bycia no.1 we wszystkich kategoriach (odchudzanie, trądzik, łysienie, seks), choć mogą być większe, kto wie.
Natomiast można też działać na wielu rynkach i wtedy zarobki mogą być $300x Wink
Czy opłaca się inwestować w to takie pieniądze? Ciężko mi odpowiedzieć.. Najlepiej samemu wziąć pod lupę konkurencję i w jakimś stopniu oszacować czy warto. Na pewno nie byłbyś jedyną osobą, która w to inwestuje

Mówię o zapleczu kilkuset stronek (hindusi z freelancera zrobią za cebulę), każda inny profil w zasadzie, ale koncentrowałbym się właśnie na zdrowiu/supplach, po erze informacyjnej nastąpiła era fanatycznego dbania od zdrowie Wink
Z pewnością też nie rynek polski, wszelkie stawki reklamowe/cpa/ppa na nasz kraj są żałosne Wink

Ciekawostka: https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA
właściciel tego kanału ma właśnie około 500 stronek sprzedażowych, ale 99% na USA. Teraz własnego supla wypuścił.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 28-05-2016 17:28

(28-05-2016 17:04)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 16:58)ivandzms napisał(a):  Na pewno na sprzedażach z tylko jednego produktu można o tym pomarzyć. Tak wysokie profity raczej mogą być możliwe w przypadku bycia no.1 we wszystkich kategoriach (odchudzanie, trądzik, łysienie, seks), choć mogą być większe, kto wie.
Natomiast można też działać na wielu rynkach i wtedy zarobki mogą być $300x Wink
Czy opłaca się inwestować w to takie pieniądze? Ciężko mi odpowiedzieć.. Najlepiej samemu wziąć pod lupę konkurencję i w jakimś stopniu oszacować czy warto. Na pewno nie byłbyś jedyną osobą, która w to inwestuje

Mówię o zapleczu kilkuset stronek (hindusi z freelancera zrobią za cebulę), każda inny profil w zasadzie, ale koncentrowałbym się właśnie na zdrowiu/supplach, po erze informacyjnej nastąpiła era fanatycznego dbania od zdrowie Wink
Z pewnością też nie rynek polski, wszelkie stawki reklamowe/cpa/ppa na nasz kraj są żałosne Wink

Ciekawostka: https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA
właściciel tego kanału ma właśnie około 500 stronek sprzedażowych, ale 99% na USA. Teraz własnego supla wypuścił.

Tak masowe działanie mogłoby się udać, choć ciężko jednoznacznie to stwierdzić. Polski rynek jest strasznie przepełniony wieloma stronami tego typu, ale przy dobrej optymalizacji i pozycjonowaniu (zakładam, że w seo też chcesz zainwestować) może się to udać