Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe (/Temat-W-drodze-na-szczyt-strony-sprzedazowe-128927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Krechaman - 26-03-2016 01:57

Będziesz mniej więcej opisywał te pozycjonowanie? Smile


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 26-03-2016 09:11

(26-03-2016 01:57)Krechaman napisał(a):  Będziesz mniej więcej opisywał te pozycjonowanie? Smile

Tak mniej więcej tylko


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 27-03-2016 00:29

26-03-2016
Koniec. Po około osiemdziesięciu dniach skończyłem prace nad trzema stronami.Jedną z nich robiłem około 1,5 tygodnia, a dwie kolejne przez pozostały czas. Długo? Nie dla mnie, zważając na to, że moim celem było stworzenie najlepszych stron tego typu w Polsce. Czy mi się udało? Myślę, że tak, choć strona bez ruchu jest niczym. Ruch przyjdzie z czasem, dzięki pracy i umiejętnościom.
Najlepsze jest to, że nie wyznaczam sobie zadań na następny dzień, tylko po prostu robię swoje i powoli idę do przodu. Tak samo będzie z pozycjonowaniem..


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 28-03-2016 19:11

28-03-2016
Zacząłem robić selekcję najlepiej indeksowanych forów dotyczących zdrowia itd Zależy mi na odnośniku doffolow i sygnaturze. Do tego mam listę około 160 forów wielotematycznych. Wybiorę z nich też coś ciekawego. Nie wyznaczam sobie terminu - Po prostu pracuję i idę do przodu.
A aktualnie monitoruję strony z top 10 kolegów z branży. Zaskakujące, jak jedno małe narzędzie może pomóc w pracy. A jeszcze bardziej zaskakujące, że gość no.1 na jednej lepszej frazie ma tylko 214 linków CoolCool
Jeżeli najlepsi popełniają drobne błędy, to warto jest je zaobserwować i zrobić to lepiejSmile Także jestem dobrej myśli. Konkurencjo, nachodzę!Sex


edit:// na tyle forów będę musiał sobie dokupić z 5 monitorów :v


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - paweuq - 28-03-2016 20:08

Z tymi linkami to różnie jest kiedyś sprawdzałem tez konkurencje i top1 miał ponad 100 BL a numer 3 ponad 3 tyś i cały czas w miejscu stoi top 3 zadniej zmiany. Czemu tak? Nie wiadomo pewnie wiek domeny robi swoje, DA tez na to wpływa jak i jakość linków.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 28-03-2016 20:24

(28-03-2016 20:08)paweuq napisał(a):  Z tymi linkami to różnie jest kiedyś sprawdzałem tez konkurencje i top1 miał ponad 100 BL a numer 3 ponad 3 tyś i cały czas w miejscu stoi top 3 zadniej zmiany. Czemu tak? Nie wiadomo pewnie wiek domeny robi swoje, DA tez na to wpływa jak i jakość linków.

Wiadomo, jakość przede wszystkim


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 30-03-2016 21:24

30-03-2016
Kończę tworzenie bazy stron z których będę pozyskiwał linki. Duża różnorodność. Wychodzi tak z kilka tysięcy, ale dosyć się skurczy ta liczba, bo selekcja stron podczas pracy bla bla bla


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 04-04-2016 11:14

04-04-2016
Sprawa ma się tak, że jedna ze stron mimo małej ilości linków (ale za to jakich mocnych Smile) bardzo ładnie wyprzeda konkurencję i pewnie za moment pojawi się w top 100, a po tym to już prosta droga Tongue
Druga strona jest zaindeksowana, ale jeszcze jej nie linkowałem. Sprawdzę jeszcze czy ta domena nie miała na pieńku z Google, bo będzie szkoda poświęconego czasu.
No i trzecia strona... stawiam ją jeszcze raz na nowej domenie, bo okazało się, że aktualna miała... filtr, spowodowany zachłannym działaniem poprzedniego właściciela. Trochę mi tego szkoda, ale no trudno. Także za moment będę pingował całość i czekam na indeks; no i zacznę powoli linkowanie.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - paweuq - 04-04-2016 11:54

Powodzenia i przede wszystkim cierpliwości! Frazy na które pozycjonujesz ile mają wyszukiwań miesiecznie mniej wiecej?

PS. linki NF też zbieraj Smile Dla google będzie wyglądać to bardziej naturalniej


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 04-04-2016 12:24

(04-04-2016 11:54)paweuq napisał(a):  Powodzenia i przede wszystkim cierpliwości! Frazy na które pozycjonujesz ile mają wyszukiwań miesiecznie mniej wiecej?

PS. linki NF też zbieraj Smile Dla google będzie wyglądać to bardziej naturalniej

0,7k-10k; frazy główne i niszowe.
Dokładnie, linki NF to ważna rzecz. Staram się linkować DF&NF w proporcjach X:Y (sprawdziło się już wiele razy Big Grin)